اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا تاریخ برای بیت کوین تکرار می‌شود؟

آیا تاریخ برای بیت کوین تکرار می‌شود؟

با وجود نزدیکی بیت کوین به ثبت سومین ماه متوالی در رشد، تحلیلگران در حال مقایسه‌ی عملکرد آن با دوره زمانی اکتبر 2020 تا مارس 2021 هستند.

به گزارش زوم ارز، با وجود نزدیکی بیت کوین به سومین ماه صعودی خود، تحلیلگران بازار در حال مقایسه‌ی عملکرد این رمز ارز با عملکرد آن در مقطع زمانی اکتبر 2020 و مارس 2021 هستند. در آن زمان، قیمت بیت کوین از سطح 10400 دلار به 61700 دلار رسید.

بر اساس داده‌های سایت TradingView، در ماه جاری بیت کوین 21 درصد رشد را تجربه کرده است و در حال حاضر در سطح قیمت 27761 دلار قرار دارد.

این رشد خیره کننده علی‌رغم موانع و اتفاقات متعدد در حوزه رمز ارزها رخ داده است. این اتفاقات شامل اقدامات قانون‌گذاران علیه صرافی‌ها و افراد و همچنین، عدم ورود سرمایه سازمانی به بازار می‌شوند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مشکلات قابل توجه اخیر شامل یک شکایت از سوی سازمان CFTC آمریکا علیه بایننس، بزرگترین صرافی رمز ارزی در جهان و مدیرعامل آن چانگپنگ ژائو، به اتهام نقض پیروی از مقررات می‌شود که مانند یک آذرخش بر حوزه ارزهای دیجیتال فرود آمد.

علی‌رغم رخدادهای منفی که بر بازار سایه انداخته‌اند، قیمت BTC به رشد قدرتمند خود ادامه می‌دهد و به انتقادات به خوبی پاسخ می‌دهد.

بزرگترین ارز دیجیتال جهان از Nasdaq و طلا عملکرد بهتری را تجربه کرده و بار دیگر تیتر اخبار را به خود اختصاص داده است.

روند مطلوب سه‌ماهه‌ی فعلی این سوال را ایجاد می‌کند که آیا تاریخ دارد تکرار می‌شود یا خیر و اگر این‌گونه باشد، آیا بیت کوین آماده‌ی یک افزایش قیمت چشم‌گیر دیگر همانند روند خود از ماه اکتبر 2020 تا مارس 2021 است یا خیر.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا