آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رشد پروژه‌های NFT در ۲۴ ساعت گذشته، Milady Maker با افزایش ۱۵۸.۸۵ درصدی در صدر!

رشد پروژه‌های NFT در 24 ساعت گذشته، Milady Maker با افزایش 158.85 درصدی در صدر!

رشد پروژه‌های NFT در ۲۴ ساعت گذشته، Milady Maker با افزایش ۱۵۸.۸۵ درصدی در صدر!

۲۷ خرداد ۱۴۰۳، به گزارش زوم ارز، بازار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) امروز شاهد رشد چشمگیری در برخی از پروژه‌های برجسته بود. پروژه Milady Maker با افزایش خیره‌کننده ۱۵۸.۸۵ درصدی و رسیدن به ارزش ۲,۰۴۵,۶۰۵.۸۱ دلار، صدرنشین بازار NFT شد. این افزایش قابل توجه نشان‌دهنده توجه و علاقه فزاینده کاربران و سرمایه‌گذاران به این پروژه است.

رشد پروژه‌های NFT در 24 ساعت گذشته، Milady Maker با افزایش 158.85 درصدی در صدر!
رشد پروژه‌های NFT در ۲۴ ساعت گذشته، Milady Maker با افزایش ۱۵۸.۸۵ درصدی در صدر!

Azuki نیز با رشد ۵۱.۱۲ درصدی به ارزش ۱,۵۴۴,۷۲۵.۷۲ دلار رسید و جایگاه دوم را در این بازار پر نوسان به خود اختصاص داد. این رشد نشان‌دهنده استقبال گسترده از این پروژه هنری و افزایش ارزش آن در میان جامعه کاربران است.

از دیگر پروژه‌های موفق امروز می‌توان به Mutant Ape Yacht Club اشاره کرد که با افزایش ۴.۵۳ درصدی و رسیدن به ارزش ۹۰۷,۱۳۵.۲۹ دلار، در میان پروژه‌های برتر قرار دارد. در مقابل، برخی پروژه‌ها مانند Bored Ape Yacht Club با کاهش ۶۴.۵۱ درصدی به ارزش ۷۱۶,۶۴۴.۷۲ دلار مواجه شدند که نشان‌دهنده نوسانات قابل توجه در بازار NFT است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

پروژه‌های Lil Pudgys و Mocaverse نیز به ترتیب با ارزش ۵۰۰,۱۵۳.۵۳ دلار و ۴۷۶,۷۳۲.۶۱ دلار و تغییرات ۱۲۷.۱۵ درصدی و ۶۰.۱۷ درصدی از دیگر پروژه‌های برجسته روز بودند. در حالی که برخی پروژه‌ها مانند Pirate با کاهش ۳۳.۴۱ درصدی و رسیدن به ارزش ۵۶۳,۴۴۶.۶۱ دلار با افت مواجه شدند.

این تغییرات قابل توجه در بازار NFT نشان‌دهنده پویایی و جذابیت این بازار برای سرمایه‌گذاران و کاربران است. با توجه به نوسانات بالا و رشد سریع برخی پروژه‌ها، تحلیل‌گران توصیه می‌کنند که سرمایه‌گذاران با دقت و تحقیق بیشتر به این بازار وارد شوند تا بتوانند از فرصت‌های موجود بهره‌برداری کنند.

نتیجه‌گیری:

بازار NFT همچنان به عنوان یکی از جذاب‌ترین و پرنوسان‌ترین بخش‌های دنیای ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. رشد قابل توجه برخی پروژه‌ها مانند Milady Maker و Azuki نشان‌دهنده علاقه و توجه بالای کاربران به این حوزه است. با این حال، نوسانات شدید و افت قیمت برخی پروژه‌ها نیز هشداردهنده است و نیاز به دقت و تحلیل دقیق‌تر در این بازار را برجسته می‌کند.


بیشتر بخوانید:
میرزایی
میرزایی
میرزایی هستم دانشجوی رشته کامپیوتر علاقه به ارزهای دیجیتال و تکنولوژی

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده