آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بعد از افزایش قیمت بیت کوین، اتریوم یک جون تازه ای گرفت

بعد از افزایش قیمت بیت کوین، اتریوم یک جون تازه ای گرفت

بعد از افزایش قیمت بیت کوین، اتریوم یک جون تازه ای گرفت

به گزارش زوم ارز، قیمت اتریوم بهبود یافت و از مقاومت ۲۹۲۰ دلاری بالاتر رفت. ETH در مقایسه با بیت کوین در حال عقب افتادن است و احتمالاً برای رسیدن به قیمت بیشتر از مقاومت ۳۰۵۰ دلار تلاش خواهد کرد.

  • اتریوم موج بازیابی را آغاز کرد و حتی به بالای ۳۰۰۰ دلار رسید.
  • قیمت بالای ۲۹۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک شکست در بالای خط روند نزولی کلیدی با مقاومت ۲۹۰۰ دلار در نمودار ساعتی ETH/USD (فید داده از طریق Kraken) وجود داشت.
  • این جفت اکنون می تواند برای پاک کردن سطوح مقاومت ۳,۰۴۰ دلار و ۳,۰۵۰ دلار تلاش کند.

قیمت اتریوم نزدیک به ۵% بهبود می یابد

قیمت اتریوم در نزدیک منطقه پشتیبانی ۲۸۶۰ دلار قرار گرفت و شروع به رشد جدید کرد. در حال حاضر ETH حدود ۵ درصد افزایش یافته است، اما کمتر از بیت‌کوین. در نمودار ساعتی ETH/USD، یک شکست در بالای خط روند نزولی کلیدی با مقاومت ۲۹۰۰ دلاری قابل مشاهده بود.

گاوها باعث افزایش قیمت به بالاتر از سطوح ۲۹۵۰ و ۳۰۰۰ دلار شدند. بالاترین قیمت هفتگی جدید، ۳۰۳۹ دلار بود و اکنون قیمت در حال تثبیت است. سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی موج اخیر از ۲۸۶۰ دلار تا ۳۰۳۹ دلار را آزمایش کرده است.

قیمت اتریوم همچنان بالاتر از ۲۹۵۰ دلار قرار دارد و در حال حاضر متوسط حرکت صد ساعته است. مقاومت فوریتری به سطح ۳۰۴۰ دلار نزدیک است و اولین مقاومت اصلی نیز نزدیک به سطح ۳۰۵۰ دلار قرار دارد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

شکست صعودی از مقاومت ۳۰۵۰ دلار می‌تواند قیمت را به سمت بالا هدایت کند. مقاومت اصلی بعدی در سطح ۳۱۵۰ دلار قرار دارد که در صورت عبور از آن، قیمت ممکن است به سمت ۳۲۲۰ دلار حرکت کرده و افزایش یابد. در صورتی که حرکت به سمت بالاتر از سطح ۳۲۲۰ دلار رقم بزند، احتمالاً قیمت به سمت مقاومت ۳۳۵۰ دلار حرکت خواهد کرد. هر سود بیشتر می‌تواند باعث حرکت قیمت به سمت منطقه مقاومتی ۳۵۰۰ دلاری شود.

اگر اتریوم نتواند مقاومت ۳۰۵۰ دلاری را شکست دهد، ممکن است یک روند نزولی آغاز شود. سطح حمایت اولیه در جهت نزولی تقریباً ۳۰۰۰ دلار است. در صورت عدم برقراری این سطح حمایت، حمایت اصلی بعدی حدوداً در منطقه ۲۹۵۰ دلار یا سطح ۵۰ درصد اصلاح Fib از آخرین موج نزولی، که از ۲۸۶۰ دلار به ۳۰۳۹ دلار رفت و آمد کرده است، قرار دارد.

پشتیبانی بعدی تقریباً در ارتفاع ۲۹۳۰ دلار واقع شده است. احتمالاً حرکت واضح زیر این سطح حمایت، قیمت را به ۲۹۰۰ دلار کاهش دهد. هر تلفات بیشتر ممکن است در کوتاه مدت باعث رسیدن قیمت به سطح ۲۸۶۰ دلار شود.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده