آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شبکه dWallet به کمک پروتکل های Zero Trust در حال گسترش به اپتوس می باشد

شبکه dWallet به کمک پروتکل های Zero Trust در حال گسترش به اپتوس می باشد

شبکه dWallet به کمک پروتکل های Zero Trust در حال گسترش به اپتوس می باشد

به گزارش زوم ارز،

  • شبکه dWallet پروتکل های Zero Trust (ZTP) را با Aptos یکپارچه می کند.
  • تراکنش‌های چند زنجیره‌ای بدون درز بدون پل زدن یا بسته‌بندی را فعال می‌کند.
  • دیفای و اکوسیستم های بازی پیشرفته در Aptos با امنیت قوی و زیرساخت کم هزینه.

شبکه dWallet، به عنوان یکی از پیشگامان در فناوری چند زنجیره ای بومی، با همکاری Aptos، یک بلاکچین پیشرو در لایه یک که به دلیل امنیت و کارایی آن شناخته شده است، پروتکل های Zero Trust (ZTPs) خود را یکپارچه کرده است. هدف این همکاری ایجاد انقلابی در اکوسیستم های DeFi و بازی در Aptos است، با تمرکز بر فعال‌سازی تراکنش‌های چند زنجیره ای ایمن. این تعامل بین کاربران، بدون نیاز به روش‌های پل زدن یا بسته‌بندی سنتی، با دیگر بلاکچین‌ها صورت می‌گیرد.

Dwallet Labs قصد دارد تا با استفاده از Tiresias، MPC مقیاس‌پذیر را به Web3 معرفی کند.

با توان عملیاتی بالا و قابلیت‌های تاخیر کم، Aptos شناخته شده است. این پلت فرم از زبان قرارداد هوشمند Move برای ساخت برنامه های پیچیده استفاده می کند و به توسعه دهندگان امکان می‌دهد تا با Zero Trust dWallet، ZTP با dWallet های بومی و غیرمتمرکز را ایجاد کنند. این امکان را فراهم می کند تا در Web3، تعامل چند زنجیره ای صورت گیرد.

پروتکل های صفر اعتماد و قابلیت های چند زنجیره ای

ادغام ZTP های شبکه dWallet در Aptos، به ویژه برای پروژه‌های مهم DeFi اهمیت زیادی دارد. این قابلیت بی‌نظیر به کاربران اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های محلی BTC و ETH را پذیرفته و انجام دهند، که این موضوع نقطه عطفی در توانایی همکاری و عملکرد بلاک‌چین است. dWallet از امضاهای رمزنگاری برای احراز هویت شبکه‌های بلاک‌چین استفاده می‌کند و امضای تولید شده توسط آن، قابل تشخیص از امضای یک کاربر معمولی نیست. این امکان حتی را به شبکه‌های قراردادهای هوشمند مانند بیت‌کوین نیز ارائه می‌دهد، و این باعث می‌شود ZTPها بدون نیاز به پل‌زدن یا بسته‌بندی، در سراسر شبکه‌ها عمل کنند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

برای اجرا مرحله اول Zero Trust برنامه dWallet، شبکه dWallet از ۲PC-MPC بهره می‌برد. این پروتکل پیشرفته، توسط تیم ما توسعه یافته است و برای اولین بار در صنعت، قادر به تولید امضای ECDSA به‌روشی غیرتبانی است که نیاز به مشارکت فرد نهایی و اعتبارسنجی های بیشمار دارد.

تاثیر بر DeFi و بازی

ادغام معماری Zero Trust شبکه dWallet با Aptos، باعث بهبود قابل توجه انعطاف پذیری، امنیت و قابلیت همکاری در زنجیره های DeFi و برنامه های بازی می‌شود.

با ادغام نوآوری و افزایش سرعت پذیرش، یک فرصت جدید و روشنگری برای پیشروی آینده فراهم می‌شود.

همکاری بین dWallet و Aptos به منظور فعال کردن تراکنش‌های چند زنجیره ای ایمن و یکپارچه، اهداف اصلی اکوسیستم DeFi و بازی را تغییر خواهد داد. این شراکت منحصر به فرد در بلاک‌چین، قابلیت ارایه همکاری و نوآوری جدید برای برنامه‌های Web3 را دارد.

منبع: coincodex.com


تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده