آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز ARNC چیست؟

ارز ARNC چیست؟

ارز ARNOYA چیست؟ امروزه تمامی بخش های زندگی انسان ها با هوش مصنوعی و ربات ها ادغام شده است. اتومبیل های خودران و یا خانه هایی که با هوش مصنوعی کنترل می شوند نمونه ای از این تغییرات می باشد. بازارهای مالی نیز از این قاعده مستثنی نیست و ربات هایی که با هوش مصنوعی مجهز شده اند به کمک معامله گران آمده اند تا درصد موفقیت بیشتری را ایجاد کنند. خوب است بدانید بسیاری از موسسه ها و شرکت های بزرگ دنیا از این ربات ها برای نوسان گیری استفاده می کنند.

اما امروز در این مقاله پلتفرم ARNOYA را که با استفاده از ربات ها توانسته یک محیطی امن با بازدهی بالا ایجاد کند را به شما معرفی کنیم. تا انتهای این مقاله با تیم زوم ارز همراه باشید تا از مباحث فنی و آینده پیش روی این پروژه مطلع شویم.

ارز ARNC چیست؟

ارز ARNC چیست؟
ارز ARNC چیست؟

ارز ARNC توکن بومی پلتفرم ARNOYA می باشد که بر بستر اتریوم و با استاندارد ERC-20 و سپس روی شبکه اسمارت چین با استاندارد BEP-20 در دسترس قرار گرفت. بر خلاف بسیاری از پروژه ها در فضای کریپتو این ارز با پشتوانه می باشد، این پشتوانه عملکرد و درآمد زایی ربات است. همچنین کاربران می توانند با تامین نقدینگی این ارز در صرافی یونی سوآپ و پنکیک سوآپ، سود مشخصی را دریافت کنند. خوب است بدانید در آینده ای نزدیک استیکینگ این ارز نیز اجرایی می شود و تیم فنی این پروژه در نظر دارد سود استیک این ارز را ماهانه ۵% در نظر بگیرد. در ادامه آمارهای مربوط به این ارز را عنوان می کنیم (این اعداد در زمان نگارش این مقاله صادق می باشد):

قیمت: ۰.۰۳۴۳$

تعداد کل: ۲۶ میلیون

سقف تاریخی: ۰.۱$

کف تاریخی: ۰.۰۲۳۴$

خوب است بدانید ارز ARNC اولین ارز ایرانی می باشد که در دو مرجع بزرگ CoinMarketCap و coingecko لیست شده است.


نیم نگاهی به توکن ARNOYA

نام اختصاری ARNC
نوع ارز Token
وب سایت رسمی im-possible.investments
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io
پیج های ارتباطی رسمی telegram

twitter

آدرس قرارداد هوشمند 0x7495e5Cc8F27e0bd5bD4cb86d17F0D841cA58EE4

تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم ARNOYA

تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم ARNOYA
تاریخچه و بنیان گذار پلتفرم ARNOYA

در ابتدا تیم این پلتفرم به صورت یک صندوق سرمایه گذاری که زیر نظر مرکز رشد دانشگاه رفسنجان بوده، فعالیت خود را آغاز کرد و سپس زیر نظر پارک علم و فناوری کرمان به کار خود ادامه داد. بعد از آن به صورت مستقل و خود گردان این پلتفرم را گسترش دادند و در حال حاظر دارای یک تیم بین المللی و چند ملیتی است. خوب است بدانید دفتر مرکزی این پروژه در کرمان واقع شده و بنا به اعلام تیم این پروژه در آینده یک دفتر بین المللی بیرون ایران نیز تاسیس خواهد شد.

 در ادامه با سوابق کاری برخی از افراد تاثیر گذار این پروژه آشنا می شویم:

بنیان گذار این پروژه آقای پالیزیان می باشد که دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه MBA است. ایشان یکی از فعالین در بخش فینتک و دانش بنیان هستند که پروژه ARNOYA را به صورت استارتاپی راه اندازی و اداره می کنند.

از دیگر فعالین این پروژه آقای امیر حسین دادبین می باشد. آقای دادبین به عنوان مدیر ارشد فناوری در این پروژه مشغول به کار است، همچنین ایشان سابقه فعالیت در چندین شرکت ایرانی و خارجی در زمینه بلاکچین و هوش مصنوعی را در کارنامه خود دارد.


عملکرد پلتفرم ARNOYA

عملکرد پلتفرم ARNOYA
عملکرد پلتفرم ARNOYA

در این بخش قصد داریم بیشتر از مباحث فنی این پروژه آگاه شویم. همان طور که مطلع شدید این پروژه ابتدا به صورت یک صندوق سرمایه گذاری شروع به فعالیت کرد. این صندوق حالا به یک ربات ترید هوشمند مجهز شده است. در ادامه ی اهداف این پروژه، ارز ARNC برای انتقال ارزش و با پشتوانه دارایی صندوق ذکر شده ایجاد شد. این ارز در آینده ای نزدیک عملکرد مهم تری مانند خرید سرویس ربات و کسب سود از استیک کردن و همچنین پرداخت سود ربات به کاربران را اجرایی می کند. به بیان ساده می توان ارزش ارز ARNC را درگیر با موفقیت ربات هوشمند این پروژه دانست.

اما این پلتفرم در ابتدای راه خود می باشد و بسیاری اهداف و ایده های گوناگونی را برای آینده متصور شده است. یکی از این ایده ها ارائه کالکشن های NFT برای ایجاد باشگاه مشتریان خود است. برخی از این NFT ها به صورت مناسبتی و خاص بین کاربران توزیع می شود و برخی دیگر معادل حق عضویت برای دریافت سرویس از ربات و یا به صورت کارت تخفیف استفاده خواهد شد.

(( لازم به ذکر است ربات این پلتفرم I’mpossible نام دارد که در زمان نگارش این مقاله استفاده از آن برای عموم محقق نشده است. در بخش بعدی با ربات های معامله گر آشنا خواهیم شد.))


آشنایی با ربات های معامله گر و ربات I’mpossible

آشنایی با ربات های معامله گر و ربات I'mpossible
آشنایی با ربات های معامله گر و ربات I’mpossible

در ابتدا خوب است بدانیم ربات ترید چیست؟ در واقع ربات های معامله گر به منظور یافتن موقعیت های مناسب بازار برای خرید و فروش دارایی های مختلف به وجود آمده اند. خوب است بدانید این ربات ها نیاز به نظارت و صرف ساعت ها وقت برای رصد بازار را ندارد، و طبق استراتژی و برنامه ای مشخص که در آن کدنویسی شده عمل می کند و تشخیص می دهند چه زمان برای انجام معاملات مناسب است تا کسب سود حاصل شود.

اما هوش مصنوعی چه تاثیری در عملکرد ربات I’mpossible دارد؟ هوش مصنوعی باعث می شود ربات I’mpossible از مفهوم Machine Learning استفاده کند. به بیان ساده این ویژگی اجازه می ‌دهد ربات از اشتباهات خود درس بگیرد و عملکرد خود را مرتبا بهبود ببخشد.

ربات های ترید چگونه زمان درست معاملات را تشخیص می دهند؟ بر خلاف انواع روش های حرفه ای ترید دستی، ترید خودکار به وسیله کد نویسی هایی که در آن انجام شده است بازار را تحلیل می کند و با توجه به شاخص های تعیین شده تشخیص می دهد چه زمان برای خرید و چه زمان برای فروش مناسب است. در نظر داشته باشید ربات I’mpossible به صورت تمام اتوماتیک عمل می کند.

می توان گفت بزرگترین سوال مخاطبین این است که “اگر ربات سود ده هست دیگه چه نیازی هست که اونو اجاره بدید؟”

جواب این سوال خیلی ساده می باشد، در بازارهای مالی هرچه سرمایه بیشتر باشد ریسک کمتر است. آقای پالیزیان مدیرعامل ARNOYA جواب این پرسش را این گونه می دهد: “قطعا هرچه سرمایه بیشتر باشد، می توان سبد متنوع تری را فراهم کرد که ریسک کمتری و بازده بالاتری دارد. از طرفی اگر حجم این سرمایه مناسب باشد، می توان آن را در فرصت های سرمایه گذاری به وجود آمده اعمال کرد. در نتیجه بازدهی بالا، علاوه بر سرمایه گذاران برای مجموعه ARNOYA نیز مهم می باشد. زیرا درآمدهای حاصله می تواند یک پشتوانه برای ارز ARNC و ربات این مجموعه باشد.”

شما می توانید عملکرد ربات I’mpossible را در سایت رسمی این پروژه جست و جو کنید:

Arnoya’s BOT


ویژگی های پلتفرم ARNOYA

arnc 8

در این بخش قصد داریم ویژگی های منحصربه فرد این پروژه را بررسی کنیم:

 • استفاده از یک تیم متخصص و بین المللی.
 • استفاده از یک ربات هوشمند با بازدهی بالا.
 • کسب درآمد با استفاده از قفل کردن ارز ARNC.
 • کسب سود با استفاده از تامین نقدینگی این ارز در صرافی های غیرمتمرکز.
 • بهره گیری از هوش مصنوعی در ربات این پلتفرم.
 • استفاده از nft ها برای طرح های مختلف تشویقی و باشگاه مشتریان.
 • ارائه یک حساب رایگان برای اعتبارسنجی عملکرد ربات.

بررسی نقشه راه پروژه ARNOYA

بررسی نقشه راه پروژه ARNOYA
بررسی نقشه راه پروژه ARNOYA

در این قسمت نقشه راهی که این پروژه در وب سایت رسمی خود منتشر کرده را برای شما بازنشر می کنیم. البته این نقشه راه برای سال میلادی ۲۰۲۳ هدف های جدیدی را در خود جای خواهد داد. اما الان به هدف های سال ۲۰۲۲ می پردازیم:

 • December 2021: خلق ایده پروژه.
 • Feburary 2022: ایجاد نسخه اولیه ربات impossible.
 • April 2022: مراحل تست و اعتبارسنجی ربات impossible.
 • September 2022: لیست شدن ارز ARNC در صرافی یونی سواپ Uniswap.
 • October 2022: ایجاد یک رابط کاربری برای دسترسی کاربران به صورت رایگان به ربات I’mpossible برای مشاهده عملکرد ربات_ این بخش برای این راه اندازی شده که ابتدا کاربران بازدهی ربات را مشاهده و سپس در صورت رضایت سرمایه گذاری کنند.
 • Nov-Dec 2022: ایجاد ارتباط و قراردادهای دو طرفه با کسب و کارها و پروژه های سازمانی مختلف.

صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال ARNC

صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال ARNC 
صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال ARNC

قطعا یکی از عوامل مهم در موفقیت هر پروژه لیست شدن ارز آن در صرافی های متمرکز مطرح می باشد. همچنین بسیاری از کاربران به دلایل مختلف استفاده از صرافی های غیرمتمرکز را بهتر می دانند. در این بخش قصد داریم صرافی هایی که از ارز ARNC پشتیبانی می کنند را به شما معرفی کنیم:

 • TOKPIE
 • LBANK
 • UNI SWAP
 • COINSBIT
 • VINDAX
 • BANKCEX
 • pancakeswap

البته تیم فنی این پروژه اعلام کرده به زودی این ارز در یکی از صرافی های مطرح دیگر نیز لیست خواهد شد. همچنین برای دسترسی راحت کاربران ایرانی به این ارز، تیم این پروژه قصد دارد ارز ARNC را در یک صرافی بزرگ ایرانی نیز لیست کند. برای اطلاع بیشتر از اخبار این پروژه می توانید از گروه تلگرامی و یا سایر رسانه های این پروژه استفاده کنید:

telegram:https://t.me/arnccoin_iran

Twitter: https://twitter.com/InvestmentIm


کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال ARNC

کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال ARNC
کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال ARNC

از آن جایی که در حال حاظر این ارز روی دو شبکه اتریوم اسمارت چین قابل دسترس است، کاربران باید کیف پول هایی که این شبکه ها را پشتیبانی می کنند را تهیه کنند. حال اگر قصد خرید این ارز را از صرافی های متمرکز دارید، به شما توصیه می کنیم که از صرافی های متمرکز برای نگه دارایی خود استفاده نکنید. همچنین برای خرید از صرافی های غیرمتمرکز ابتدا به یک کیف پول وب ۳ نیاز دارید. در ادامه چند کیف پول ایمن که می توان با استفاده از آن ارز ARNC را ذخیره کرد به شما معرفی می کنیم:

 • MetaMask

متاماسک یکی از معروف ترین کیف پول های وب ۳ می باشد که به صورت اپ و افزونه مرورگر به کاربران سرویس می دهد. شما بعد از نصب و راه اندازی این کیف پول می توانید به صرافی یونی سواپ و یا pancakeswap متصل شده و ارز ARNC را بخرید که بلافاصله این ارز به کیف پول شما واریز می شود.

 • trust wallet

تراست ولت نیز یکی دیگر از کیف پول هایی می باشد که از شبکه اتریوم و اسمارت چین پشتیبانی می کند. این کیف پول به صورت اپ برای موبایل ها در دسترس است. شما می توانید مستقیما این کیف پول را به صرافی های غیرمتمرکز متصل کنید و یا بعد از خرید ارز ARNC از صرافی های متمرکز از این کیف پول برای نگه داری از آن استفاده کنید.

 • Ledger

یکی از امن ترین روش های نگهداری دارایی ها استفاده از کیف پول های سخت افزاری می باشد. کیف پول های Ledger نیز از شبکه اتریوم و اسمارت چین پشتیبانی می کند و می تواند محل مناسبی برای نگه داری ارز ARNC باشد.


آینده پروژه ARNOYA

آینده پروژه ARNOYA
آینده پروژه ARNOYA

استفاده از هوش مصنوعی تقریبا در هر بخشی از زندگی ما تاثیر گذاشته است، این تاثیر در بازارهای مالی نیز مشاهده می شود. بر کسی پوشیده نیست که ربات های معامله گر برای مدت طولانی در بازارهای مالی کار می کنند و بر حرکت قیمت ها تاثیر می گذارند. پیشبینی می شود بازارهای معاملات الگوریتمی تا انتهای سال ۲۰۲۴ به رقم ۴ میلیارد دلار رشد کند و حجم این بازار به ۱۹ میلیارد دلار برسد. در نتیجه پروژه ARNOYA می تواند با استفاده از ربات خود که نقطه قوت این پروژه است، باعث تقویت ارز ARNC شود و همچنین درآمد حاصله از این ربات می تواند باعث ایجاد یک صندوق سرمایه گذاری بزرگ برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف توسط پلتفرم  ARNOYA شود.


سخن پایانی درباره ارز ARNC

امروز در این مقاله با پلتفرم ARNOYA آشنا شدیم. این پلتفرم با استفاده از ربات معامله گر و هوش مصنوعی توانسته یک بستر مناسب و ایمن برای سرمایه گذاری های خرد و کلان ایجاد کند. در بخش های مختلف این مقاله از عملکرد و ویژگی های این ارز مطلع شدیم. اگر قصد سرمایه گذاری روی ارز ARNC را دارید می توانید از بخش های صرافی ها و کیف پول ها استفاده کنید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “ارز ARNC” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید


1 6

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده