آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بازار ارزهای دیجیتال، رشد و کاهش قیمت ارزها در ۲۴ ساعت گذشته

بازار ارزهای دیجیتال، رشد و کاهش قیمت ارزها در 24 ساعت گذشته

بازار ارزهای دیجیتال، رشد و کاهش قیمت ارزها در ۲۴ ساعت گذشته

۲۱ خرداد ۱۴۰۳، به گزارش زوم ارز، بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته شاهد تغییرات چشمگیری بوده است. برخی ارزها با رشد قابل توجهی روبرو شدند، در حالی که برخی دیگر کاهش قابل توجهی را تجربه کردند.

بازار ارزهای دیجیتال، رشد و کاهش قیمت ارزها در 24 ساعت گذشته
بازار ارزهای دیجیتال، رشد و کاهش قیمت ارزها در ۲۴ ساعت گذشته

رشد قابل توجه در بازار

در بخش رشدکنندگان، ارز MANTRA (OM) با ۱۶.۶۳ درصد افزایش در صدر لیست قرار دارد. این افزایش قابل توجه نشان‌دهنده توجه سرمایه‌گذاران به این ارز است. پس از آن، Notcoin (NOT) با ۹.۱۹ درصد و Monero (XMR) با ۵.۰۵ درصد رشد، جایگاه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

همچنین Quant (QNT) با ۴.۵۰ درصد و Chiliz (CHZ) با ۳.۹۸ درصد رشد، از دیگر ارزهایی هستند که در این بازه زمانی به رشد خوبی دست یافتند. Akash Network (AKT) نیز با ۳.۸۲ درصد افزایش، توانست خود را در بین برترین‌ها جای دهد. Kaspa (KAS) با ۲.۷۶ درصد، JasmyCoin (JASMY) با ۲.۴۱ درصد، Aptos (APT) با ۱.۹۵ درصد و TRON (TRX) با ۱.۵۱ درصد رشد، از دیگر ارزهای دیجیتال با عملکرد مثبت بودند.

سقوط بزرگترین ارزها

در سوی دیگر، Fetch.ai (FET) با ۵.۵۲ درصد کاهش، بیشترین افت را در بین ارزهای دیجیتال تجربه کرد. پس از آن، ORDI با ۵.۴۳ درصد و Floki (FLOKI) با ۴.۹۳ درصد کاهش در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند. SingularityNET (AGIX) نیز با ۴.۳۲ درصد و Filecoin (FIL) با ۴.۰۱ درصد افت، از دیگر ارزهای نزولی بازار بودند.

در ادامه، BNB با ۳.۹۴ درصد، Sui (SUI) با ۳.۷۸ درصد و Worldcoin (WLD) با ۳.۶۰ درصد کاهش، از جمله ارزهایی بودند که در این بازه زمانی با افت ارزش مواجه شدند. Cronos (CRO) با ۳.۳۹ درصد و Bitensor (TAO) با ۳.۳۴ درصد کاهش، دیگر ارزهای دیجیتالی بودند که در این دسته قرار گرفتند.

نظر زوم ارز درباره این خبر

تحلیل‌گران زوم ارز معتقدند که این نوسانات نشان‌دهنده تغییرات سریع در تمایلات سرمایه‌گذاران است و بازار ارزهای دیجیتال همچنان با نوسانات زیادی روبرو خواهد بود. سرمایه‌گذاران باید با دقت و تحلیل‌های جامع‌تر به بازار وارد شوند و از استراتژی‌های مدیریت ریسک مناسب استفاده کنند تا بتوانند از فرصت‌های موجود بهره‌برداری کنند و از ضررهای احتمالی جلوگیری کنند.


بیشتر بخوانید:
میرزایی
میرزایی
میرزایی هستم دانشجوی رشته کامپیوتر علاقه به ارزهای دیجیتال و تکنولوژی

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده