آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش‌بینی تحلیلگر: ارزش بازار بیت کوین و آلت‌کوین به ۱.۸۵ تریلیون و ۲.۲ تریلیون دلار می‌رسد

پیش‌بینی تحلیلگر: ارزش بازار بیت کوین و آلت‌کوین به ۱.۸۵ تریلیون و ۲.۲ تریلیون دلار می‌رسد

پیش‌بینی تحلیلگر: ارزش بازار بیت کوین و آلت‌کوین به ۱.۸۵ تریلیون و ۲.۲ تریلیون دلار می‌رسد

به گزارش زوم ارز، در روند مالی فعلی، تحلیلگران به بازار ارزهای دیجیتال توجه ویژه‌ای داشته‌اند که نشانه‌هایی از رشد قابل توجه را نشان می‌دهد. Michaël van de Poppe، یکی از صاحبنظران معتبر در جامعه تجاری، اخیراً پیش‌بینی کرده است که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال ممکن است به ۲.۲ تریلیون دلار افزایش یابد. این پیش‌بینی در حالی ارائه می‌شود که بازار در مرحله یکپارچگی قرار دارد و زیر مرز ۱.۶ تریلیون دلار قرار دارد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

نقش بیت کوین در پویایی بازار

نقش اساسی بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار، در این رشد پیش‌بینی شده بسیار مهم است. اخیراً، بیت کوین مقاومت عمده‌ای را در مقابل ۳۸,۰۰۰ دلار پشت سر گذاشته است که منجر به پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه درباره مسیر آینده آن شده است. Van de Poppe رشد بیت کوین را با افزایش بالقوه ارزش بازار ارزهای دیجیتال مرتبط می‌کند. او پیشنهاد می‌دهد که عبور از مقاومت ۱.۶ تریلیون دلاری می‌تواند بازار را به سمت سطوح قبل از فروپاشی Terra سوق دهد و هدف اول را ۱.۸۵ تریلیون دلار قرار داده و در نهایت به ۲.۲ تریلیون دلار برساند.

آلت کوین ها در حال آماده شدن برای یک نقطه عطف

همزمان با این انقلاب مالی، آلت‌کوین‌ها هم به نظر می‌رسد که عقب نمانده‌اند. EGRAG، یکی از تحلیلگران بازار، پیش‌بینی می‌کند که ارزش بازار آلت‌کوین‌ها به مرز ۱ تریلیون دلار خواهد رسید. این سطح رشد از زمان سقوط اکوسیستم Terra در ماه مه به جلو نگریسته است.

EGRAG، افت چشمگیری که پس از آن رخ داد را به یاد می‌آورد. ارزش بازار در آوریل ۲۰۲۲ به ۱.۲۶۸ تریلیون دلار رسید و در دو ماه بعد به سطح پایین‌تری با ارزش ۴۸۵ میلیارد دلار سقوط کرد. در حال حاضر، با بالاترین سطح ۱۹ ماهه به ارزش ۷۳۵.۵ میلیارد دلار، بازار آلت‌کوین‌ها به طور پیوسته در حال بهبود است، که نشانگر روند صعودی احتمالی مشابهی با سناریوی پس از ماه مه ۲۰۲۲ است.

پیامدهایی برای ارزش گذاری بیت کوین و آلت کوین

اگر این پیش‌بینی‌ها صحت داشته باشند، تأثیر قابل توجهی بر روی ارزهای دیجیتال خواهد داشت. برای بیتکوین، بازار کلی به ارزش ۱.۲ تریلیون دلار قرار خواهد گرفت و احتمالا قیمت به حدود ۶۱,۳۰۱ دلار در هر توکن افزایش خواهد یافت. در عین حال، آلت‌کوین‌ها می‌توانند با افزایش ۲.۳ برابری، به ارزشی حدود ۱.۷ تریلیون دلار برسند. این چشم‌انداز باعث شده است که تحلیل‌گران به سرمایه‌گذاران توصیه کنند که تا مارس ۲۰۲۴ صبر کنند و افزایش قابل توجهی را تجربه کنند.


منبع: coingape.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده