آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا جریان های ورودی به ETF های بیت کوین کاهش یافت؟ نظر تحلیلگران را بخوانید.

چرا جریان های ورودی به ETF های بیت کوین کاهش یافت؟ نظر تحلیلگران را بخوانید.

چرا جریان های ورودی به ETF های بیت کوین کاهش یافت؟ نظر تحلیلگران را بخوانید.

به گزارش زوم ارز،

جریان های ورودی به ۱۱ ETF بیت کوین جدید که در ژانویه در ایالات متحده تاییدیه قانونی دریافت کردند، این هفته معکوس شد. مبلغ قابل توجهی ۸۵۰ میلیون دلار از ETF ها سرازیر شده است و باعث شده است که سرمایه گذاران و ناظران بازار این سوال را مطرح کنند که آیا این یک نقص موقت است یا نشانه‌ای از عقب نشینی بزرگتر برای بزرگترین ارز دیجیتال جهان.

جریان های ورودی به ETF ها قبلاً قیمت بیت کوین را به سطح رکورد ۷۳۰۰۰ دلار در سال جاری افزایش داده بود. با این حال، کاهش اخیر قیمت آن باعث کاهش علاقه سرمایه گذاران به ETF ها شده است و بیت کوین در مقطعی از این هفته به ۶۰۷۶۰ دلار سقوط کرد.

جیمز باترفیل، مدیر تحقیقات، اظهار داشت: “مردم به میزان کاهش قیمت بیت کوین نگاه کردند و تصمیم گرفتند منتظر بمانند، هیچ کس نمی‌خواهد چاقویی در حال سقوط را بگیرد.” در گروه سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال CoinShares.

BlackRock، بزرگترین مدیر دارایی جهان، در این هفته ۵۷۶ میلیون دلار ورودی ثبت کرد، در حالی که پول کمی وارد محصولات رقیب شد که توسط شرکت‌هایی مانند Fidelity، Invesco و Franklin Templeton راه‌اندازی شده‌اند.

این جریان‌های ورودی با برداشت‌های مداوم صندوق سرمایه‌گذاران از Grayscale جبران شد. مدیر دارایی اعتماد طولانی مدت بیت کوین خود را در ژانویه به ETF تبدیل کرد، اما این محصول هزینه مدیریتی بسیار بالاتری نسبت به رقبا دارد.

ایلان سولوت، استراتژیست ارشد بازارهای جهانی در Marex، هشدار داد: “ما پس از شور و هیجان اولیه سرمایه متوقف شده، به یک منطقه مرده برای این محصولات ETF نزدیک می‌شویم.”

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده