آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چه زمانی اوج خرید در بیت کوین مشاهده می شود؟

چه زمانی اوج خرید در بیت کوین مشاهده می شود؟

به گزارش زوم ارز، تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال، Rekt Capital، در مورد آینده بیت کوین نظرات خود را اعلام کرد و اخیراً رکورد سطح بالای قیمت تمام دوران را شکست.

بر اساس گزارش Rekt Capital، بیت کوین بین ۲۶۶ تا ۳۱۵ روز پس از رد کردن قیمت بالای تمام دوران خود (ATH) به “بالاترین بازار” خود می‌رسد.

با توجه به شکستن بیت کوین امروز ATH سابق خود، پیش‌بینی می‌شود که اوج بازار گاوی بعدی بین پایان نوامبر ۲۰۲۴ و پایان ژانویه ۲۰۲۵ رخ خواهد داد.

اما این چرخه احتمالاً به سرعتی که به نظر می‌رسد پیش نخواهد رفت. تعداد روزهایی که بیت کوین بیش از ATH سابق خود صرف کرده است قبل از ورود به بازار صعودی، در حقیقت در حال افزایش است. در سال ۲۰۱۳، بیت کوین به مدت ۲۶۸ روز رشد کرد تا به اوج خود برسد. این مقدار در سال ۲۰۱۷ با افزایش به ۲۸۰ روز رسید و در سال ۲۰۲۱ نیز با افزایش به ۳۱۵ روز ادامه یافت.

از نظر تاریخی، تعداد روزهایی که بیت کوین بیش از ATH سابق خود می گذراند، تقریباً بین ۱۴ تا ۳۵ روز افزایش می‌یابد. بنابراین، چقدر باید بیت کوین از ATH قبلی‌اش فراتر رود قبل از ورود به بازار صعودی؟

به گفته تحلیلگر، با اضافه کردن ۱۴ تا ۳۵ روز به محدوده اوج بازار گاوی (۲۶۶ تا ۳۱۵ روز)، مجموع به ۲۸۰ تا ۳۵۰ روز می‌رسد که می‌تواند اوج بازار بیت کوین را به اواسط دسامبر ۲۰۲۴ یا اواسط فوریه ۲۰۲۵ برساند.
منبع: en.bitcoinsistemi.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده