آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا اخیرا شرکت ها یک میلیون دلار بیت کوین خریده اند؟

تحلیل نمودار Rainbow بیت‌کوین، درک وضعیت بازار و فرصت‌های سرمایه‌گذاری

چرا اخیرا شرکت ها یک میلیون دلار بیت کوین خریده اند؟

به گزارش زوم ارز، مت هوگان، مدیر ارشد اجرایی صادرکننده ETF بیت‌کوین بیت‌ویز، بیان می‌کند که تخصیص‌های بیت‌کوین ETF موجود در پرونده‌های اخیر ۱۳F فقط ابتدای راه است. او افزود که بطور اختصاصی تخصیص بیت‌کوین که به‌تازگی توسط سرمایه‌گذاران نهادی از پرونده‌های سه‌ماهه اول ۱۳F اعلام شده بود، در واقع یک “پیش‌پرداخت” بود.

هوگان توضیح می‌دهد که بررسی و ارزیابی سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال برای بیشتر سرمایه‌گذاران حرفه‌ای معمولاً میان شش تا دوازده ماه زمان می‌برد. این فرآیند اغلب شامل الگوی دقیق بررسی، اختصاص شخصی، مشتریان فردی و در نهایت تخصیص در سطح پلت فرم است.

“تقریباً شش ماه پس از انجام توزیع اولیه، بسیاری از شرکت‌ها آغاز به توزیع کتاب‌های خود به مشتریان می‌کنند، با اختصاص درصدهایی بین ۱ تا ۵ از پرتفولیو. هوگان در یادداشتی به مشتریان روز سه شنبه اشاره کرد.”

با تاکید بر پتانسیل ETF های بیت کوین، Bitwise CIO تصریح کرد: “ETF های بیت کوین این قابلیت را دارند که برای سرمایه گذاران حرفه ای، دسترسی به خرید و فروش بیت کوین به صورت انبوه فراهم کنند و می‌توانند سرمایه‌گذاری در این دارایی را به طور قابل توجهی افزایش دهند.”

گزارش‌های سه‌ماهه ۱۳F، توسط مدیران سرمایه‌گذاری نهادی با دارایی حداقل ۱۰۰ میلیون دلار، به عنوان پرونده‌هایی که به SEC ارسال می‌شوند، شناخته می‌شوند. این گزارش‌ها، در پایان هر دوره سه‌ماهه، اطلاعاتی درباره سهام تحت مدیریت یک مدیر خاص را ارائه می‌دهند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

۵۶۳ شرکت سرمایه گذاری حرفه ای گزارش دادند که تا پنجشنبه گذشته مجموعاً ۳.۵ میلیارد دلار از ETF بیت کوین در اختیار داشتند. هوگان پیش‌بینی می‌کند که تا پنجشنبه آینده، ممکن است بیش از ۷۰۰ شرکت حرفه‌ای وجود داشته باشد که مجموع دارایی‌های تحت مدیریت خود را تا ۱۵ میلیارد دلار گزارش دهند. به گفته هوگان، مقیاس مالکیت برای ETF های جدید “غیر معمول” است.

هر چند که سرمایه‌گذاران غیرحرفه‌ای هنوز تصرف بیشتری در بازار ETF دارند، سهم سرمایه‌گذاران حرفه‌ای فقط ۷ تا ۱۰ درصد از مجموع ۵۰ میلیارد دلار دارایی‌های ETF را تشکیل می‌دهد. به نقل از هوگان، با در نظر گرفتن الگوی پذیرش توسط سرمایه‌گذاران نهادی، انتظار می‌رود که این نسبت به طور قابل توجهی افزایش یابد.

به‌طور مثال، بر اساس گفته‌های رئیس اجرایی فناوری اطلاعات، در حال حاضر فقط ۰.۰۵ درصد از اموال بیت‌کوین ETF توسط مشاوران Hightower ذخیره شده است. اگر انطباق به الگوی رفتاری معمول هوگان باشد، تأمین ۱ درصد در طول زمان به معادل ۱.۲ میلیارد دلار از دارایی‌های یک شرکت واحد منجر خواهد شد.

منبع: en.bitcoinsistemi.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده