آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فعالیت نهنگ ۶۰ هزار دلار را به عنوان سطح کلیدی پشتیبانی بیت کوین تثبیت می کند

موج 100 میلیارد دلاری نهنگ های جدید راه افتاده است که بیت کوین استقبال می کند

فعالیت نهنگ ۶۰ هزار دلار را به عنوان سطح کلیدی پشتیبانی بیت کوین تثبیت می کند

به گزارش زوم ارز، “نهنگ” یک اصطلاح در جهان بیت کوین است که برای آدرس‌های حاوی میزان بالایی از ارز دیجیتال، به ویژه بیت کوین، استفاده می‌شود.

علاوه بر این، سرمایه‌گذاران نهادی همچنان با موجودی ۶۰۰۰۰ دلاری خود در این دوره حضور دارند. همانطور که پیش‌تر بیان شد، تأیید ETF‌های بیت‌کوین باعث ایجاد جریان گسترده‌ای در سرمایه‌گذاری‌های نهادی شده است. بر اساس اطلاعات CryptoQuant، قیمت واقعی متوسط خرید پرنده‌های تازه وارد ۶۰۰۰۰ دلار است. بنابراین، این نهادهای بزرگ با نقطه ورود در سطح قیمت QR100 Q4 به راحتی وارد بازار خواهند شد.

در عین حال، نهنگ‌های طولانی‌مدت بیش از شش ماه دارای سطح برابری واقعی هستند که همانطور که در همان نقشه نشان داده شده است. ارزش این نهنگ‌ها در طولانی مدت ثابت بوده است. بر اساس نظر معامله‌گران حرفه‌ای، خریداران به نوسانات سریع رفتار قیمت Q4 اهمیت زیادی نمی‌دهند.

سرمایه‌گذاران از فصل پاییز تاکنون به دلیل اطمینان آن‌ها از ارزش بلندمدت بیت کوین، بر روی این ارز دیجیتال در مسیر طولانی‌مدت، سرمایه خود را نگه داشته‌اند. قیمت واقعی بیت کوین و رفتار آن‌ها در تعامل با آن، به عنوان بخشی از اصول سرمایه‌گذاری، نشان دهنده ارزش اصلی آن است.

به علاوه، پایبندی نهنگ‌های بلندمدت به بیت‌کوین، ثبات آن را تقویت می‌کند و احساس اعتماد به دوام بلندمدت در این ارز دیجیتال را ترویج می‌دهد. ارزش بیت‌کوین به ۶۰۰۰۰ دلار رسیده و این مبلغ به عنوان یک آستانه حمایتی اصلی برای این ارز محسوب می‌شود. این اعتقاد به ثبات بیت‌کوین بیشتر توسط تعداد بیشتری از نهنگ‌ها در بازار و الگوی پایداری که نهنگ‌های قدیمی ایجاد کرده‌اند، تقویت می‌شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

از آنجایی که نهنگ‌های جدید به خرید بیت‌کوین در سطوح بالاتر ادامه می‌دهند و نهنگ‌های قدیمی در ادعای خود پایدار می‌مانند، ۶۰۰۰۰ دلار به عنوان یک آستانه قوی برای بیت‌کوین شناخته می‌شود. این مقدار، همچنین، توسط سرمایه‌گذاران در مقیاس کوچک و نهادی در مقیاس بزرگ حمایت می‌شود که آن را به یک آستانه اساسی در بازار تبدیل کرده و از آن حمایت می‌کند.

منبع: blockchainreporter.net


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده