آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شرکت های TradFi به افشای سرمایه گذاری های ETF بیت کوین ادامه می دهند

شرکت های TradFi به افشای سرمایه گذاری های ETF بیت کوین ادامه می دهند

شرکت های TradFi به افشای سرمایه گذاری های ETF بیت کوین ادامه می دهند

به گزارش زوم ارز، Vanguard و BlackRock سهام خود را در هلدینگ MicroStrategy (MSTR) در ۱۰ می افزایش دادند. ونگارد در پایان سه ماهه اول دارای ۱.۶ میلیون سهم از MSTR با ارزش ۲.۶ میلیارد دلار بود و تا پایان دسامبر ۲۰۲۳ تعداد سهام آن به ۱.۲ میلیون سهم با ارزش ۷۲۷.۶ میلیون دلار افزایش یافت. BlackRock هم‌اکنون بیش از ۱.۲ میلیون سهم در دارایی‌هایش دارد که ارزش آن‌ها به ۲.۱ میلیارد دلار رسیده است، این مقدار در مقایسه با پایان سه ماه پیش که ۱.۰ میلیون سهم با ارزش ۶۴۶.۴ میلیون دلار داشت، افزایش یافته است. شرکت‌های مختلف دیگر نیز در MSTR سرمایه‌گذاری کرده‌اند و با سرمایه‌گذاری‌های خود در بیت‌کوین، این امکان را برای خود فراهم کرده‌اند تا در حوزه بیت‌کوین حضور داشته باشند. اطلاعات Fintel نشان می‌دهد که حداقل ۷۵۰ شرکت در MSTR اقدام به سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

MicroStrategy به منظور افزایش دارایی بیت کوین خود، اقداماتی را انجام داده است. این شرکت اعلام کرده که در سه ماهه اول سال، مبلغ ۱.۶۵ میلیارد دلار ارز دیجیتال بیت کوین را خریداری کرده است و تعداد دارایی خود را تا به ۲۱۴۴۰۰ بیت کوین افزایش داده است. MicroStrategy همچنین جایگاه خود را به عنوان یک شرکت عام سهامی با بیشترین میزان بیت کوین در اختیار حفظ کرده است.

سایر پرونده های ETF بیت کوین

در حال حاضر، انتشار گزارش ۱۳F به سرمایه گذاری های رو به رشد TradFi در ETF بیت کوین اشاره می کند.

در تاریخ ۱۳ می، بانک UBS سوئیس مبلغ ۱۴۵،۶۹۲ دلار را در IBIT BlackRock سرمایه گذاری کرد. سایر بانک های مهم سیستمی جهانی (G-SIBS)، از جمله JP Morgan، Wells Fargo و BNP Paribas نیز در سه ماهه اول، سرمایه گذاری های لحظه ای بیت کوین ETF را گزارش کرده اند.

Wolverine Asset Management, یک شرکت مدیریت دارایی، اعلام کرد که با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۴ میلیون دلار در ETF‌ها در سه ماهه اول، یکی از بزرگترین سرمایه گذاران در FBTC Fidelity است. همزمان، Envestnet، یک شرکت فین‌تک، اعلام کرد که سرمایه گذاری ۶۲ میلیون دلاری در ETF بیت‌کوین انجام داده است که شامل FBTC، GBTC، ARKB، IBIT و BITB است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

شرکت سرمایه‌گذاری کریپتو و بلاک‌چین Multicoin Capital اعلام کرد که ۸۳.۵ میلیون دلار از سرمایه‌گذاری‌های خود را در GBTC Grayscale انجام داده است. این سرمایه‌گذاری، تنها یکی از سرمایه‌گذاری‌های Multicoin است که در گزارش ۱۳F اعلام شده است. طبق این گزارش، سرمایه‌گذاری دیگر این شرکت در سهام Coinbase (COIN) نیز به ارزش ۲۱۷ میلیون دلار است، که به طور کلی، مجموع سرمایه‌گذاری‌های آن تا زمان آخرین گزارش ۱۳F به ۳۰۰ میلیون دلار می‌رسد.

سرمایه گذاری شرکت Multicoin Capital را در میان بزرگترین صاحبان سهام GBTC قرار می‌دهد. در گزارش‌های قبلی، گروه بین‌المللی Susquehanna و مدیریت دارایی‌های Horizon Kinetics، سرمایه گذاری‌های بزرگ‌تری را اعلام کردند که به ترتیب بیش از ۱.۱ میلیارد دلار و ۵۴۰ میلیون دلار بود.

ETF های بیت کوین Spot، به طور کلی دارای ۵۲.۴ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) تا ۱۳ مه و دارای جریان تجمعی ۱۱.۷ میلیارد دلار از آغاز سال تا ۱۰ مه بودند.

منبع: cryptoslate.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده