آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معاملات با فرکانس بالا با افزایش حجم ETF بیت کوین VanEck مرتبط است.

سومین بانک بزرگ آمریکا، به‌عنوان مالک ETF های بیت کوین اعلام شده است

معاملات با فرکانس بالا با افزایش حجم ETF بیت کوین VanEck مرتبط است.

به گزارش زوم ارز، HODL، یک صندوق قابل معامله توسط VanEck، در یک هفته گذشته شاهد یک افزایش ناگهانی در فعالیت روزانه ETF بیت کوین شده است. حجم معاملات این محصول سرمایه گذاری نسبتاً جدید بیش از ۴۰۰ میلیون دلار بود که در مقایسه با دومین روز فعالیت صندوق، تقریباً ۱۴۰۰ درصد افزایش داشت.

قبل از این افزایش ۴۰۰ میلیون دلاری در تاریخ ۲۰ فوریه، حجم معاملات روزانه HODL کمتر از ۱۰ میلیون دلار بود و قیمت آن به ۲۵.۵ دلار رسیده بود. در روز افتتاحیه ماه گذشته، حجم معاملات این صندوق به ۲۵.۵ میلیون دلار رسید. بر اساس گزارش CoinShares، در هفت روز گذشته، HODL 17 میلیون دلار ورودی مثبت دریافت کرده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

معاملات روزانه با فرکانس بالا

سؤال بزرگی در مورد حجم معاملات صدها میلیون دلاری ETF بیت کوین وجود دارد، که به احتمال زیاد به دلیل سهم متوسط ​​هفتگی ۱۷ میلیون دلاری آن است.

جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات CoinShares، اظهار داشت: “ما متوجه شده ایم که تعدادی از ETF ها در اروپا نیز این را تجربه کرده اند. ما مشکوک هستیم که برخی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری ممکن است معاملات درون روزی با فرکانس بالا را انجام دهند. برخی از ETF ها از معاملات با فرکانس بالا استفاده می کنند، اما معمولاً از معاملات آتی استفاده می شود.”

سرمایه‌گذاران نهادی، صندوق‌های تامینی و بانک‌های سرمایه‌گذاری همچنین در معاملات با فرکانس بالا شرکت می کنند، زیرا با استفاده از رایانه و الگوریتم‌ها تعداد زیادی معامله را انجام می‌دهند. بر اساس آمار گردآوری شده از یاهو فاینانس، از زمانی که ETF های نقدی بیت کوین در ماه گذشته شروع به معامله کردند، حجم معاملات تجمعی آنها تقریباً ۵۲ میلیارد دلار بوده است. طبق گفته CoinShares، این محصولات در مجموع ۵.۸ میلیارد دلار درآمد داشته اند.


منبع: thenewscrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده