آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

انواع دستگاه ماینر | معرفی ۱۴ دستگاه ماینر فوق العاده جهت استخراج

انواع دستگاه ماینر

انواع دستگاه ماینر ؛ احتمالا به فکر شما خطور کرده است که با خرید یک دستگاه ماینر شروع به استخراج بیت کوین کنید. امروزه بیت کوین جزء پرطرفدار ترین رمز ارز های موجود است. شما با خرید دستگاه های ماینینگ می توانید اقدام به استخراج انواع رمز ارز ها کنید، در این مقاله قرار است به اتفاق شما به بررسی دقیق قیمت دستگاه های ماینینگ در بازار ایران بپردازیم. در کشور ایران، تاکنون هیچ دستوری برای واردات قانونی دستگاه های ماینینگ صادر نشده است و همچنان این مسئله شفافیت ندارد. متاسفانه هم اکنون دستگاه هایی که وارد ایران می شود، به صورت قاچاق خرید و فروش می شوند.

قطعا شما علاقه مندان هنگام ورود به حوزه ماینینگ این با مسئله خرید انواع ماینر دست و پنچه نرم می کنید. این موضوع یک مسئله مهم است. در ادامه مقاله با ما همراه باشید. شما می توانید با توجه به مکان و شرایط موجودتان بهترین نوع از دستگاه هایی که در ادامه آورده ایم را انتخاب کنید. شما باید در انتخابتان توجه داشته باشید که دستگاهی که انتخاب می کنید علاوه بر عمر زیاد خود بازدهی بسیار زیادی هم داشته باشد. به طور  کلی باید دستگاهی را انتخاب کنید که از قدرت پردازش بالایی برخوردار باشد تا بتواند بلوک ها را محاسبه کند و در نهایت زودتر به نتیجه برسد.

عوامل مهم در انتخاب دستگاه ماینر

عوامل مهم در انتخاب دستگاه ماینر
عوامل مهم در انتخاب دستگاه ماینر

شما می توانید با در نظر داشتن موارد ذیل هنگام انتخاب دستگاه، بهترین مورد را انتخاب کنید.

 1. قیمت دستگاه : ( با در نظر داشتن قیمت دستگاه می توان فهمید که چه مقدار قرار است زمان ببرد تا سرمایه هایمان برگردد، باید توجه داشته باشید که با در نظر داشتن این موضوع می توان تصمیم درستی در خرید دستگاه گرفت. )
 2. قدرت هش ریت دستگاه : ( میزان قدرت هش ریت دستگاه باعث می شود تا دستگاه شما به عنوان یک دستگاه قدرتمند یاد شود. هر چه میزان هش ریت دستگاه بالاتر باشد، سرعت استخراج بیت کوین هم بیشتر می شود. )
 3. میزان مصرف برق انواع ماینر : ( مقدار برق دستگاه های ماینینگ بر حسب وات است. هر چه قدر میزان وات دستگاه بالاتر باشد، هزینه برق آن دستگاه نیز بالاتر می رود. )

شما با توجه به مطالب بالا و تحلیل و بررسی های دیگر خود در بستر اینترنت باید بهترین نوع دستگاه را انتخاب کنید.

نکته: هیچگاه بالا بودن میزان هش ریت دستگاه به این معنی نیست که دستگاه شما بهترین دستگاه است. انتخاب بهترین دستگاه با توجه به : مصرف برق ، وزن و صدا دستگاه ، عمر دستگاه و اندازه آن تعیین می شود.


انواع ماینر

در بازار دستگاه های ماینینگ ، برند های زیادی در حال ساخت و توسعه دستگاه هستند. این آمار روز به روز در حال افزایش است همچنین رقابت هم بین شرکت و یا برند ها بیشتر می شود، همین امر باعث می شود تا خروجی این برند ها بهترین دستگاه های ماینینگ باشد.

امروزه با ورود دستگاه های جدید، دستگاه های قدیمی از دور رقابت خارج می شوند، این عمل هم متناسب با افزایش فناوری و علم روز پیاده سازی می شود.

معرفی ۱۰ سازنده دستگاه ماینر

 1. بیت مین (Bitmain)
 2. کنان (Canaan)
 3. اینوسیلیکوین (Innosilicon)
 4. چیتا ماینر (Cheetah Miner)
 5. میکرو بی تی (MicroBT)
 6. ابلیسک (Obelisk)
 7. هالونگ ماینینگ (Halong Mining)
 8. علائدین ماینر (Aladdin Miner)
 9. دایون ماینر (Dayun Miner)
 10. فیوژن سیلیکون (FusionSilicon)

کدام برند در دستگاه های ماینینگ بهتر است؟

در زمان نگارش این مقاله عملکرد دستگاه های ماینینگ با برند ” Bitmain “و “whatsminer” و  “innisilicon” بهتر بوده است،


الگوریتم های دستگاه های ماینینگ

الگوریتم های دستگاه های ماینینگ
الگوریتم های دستگاه های ماینینگ

برای حل معادلات بلوک ها و ساخت یک بلوک ، دستگاه های مانینگ با استفاده از یک الگوریتم این عمل را انجام می دهند. الگوریتم های موجود برای پردازش معادلات عبارت اند از:

 1. SHA-256
 2. Equihash
 3. Ethash
 4. Scrypt
 5. Cryptonight
 6. X11
 7. Blake2B
 8. Blake256R14
 9. Lyra2REv2
 10. Tensority

نیازمندی های خرید یک دستگاه خوب

هنگام خرید یک دستگاه، تا به این قسمت گفته ایم که باید چه نکاتی را رعایت کنید. حالا در کنار تمامی آن ها یک سری از نکات دیگر هم نیز با توجه به شرایط خودتان باید در نظر بگیرید. در ادامه ما این نکات را برایتان یادآور خواهیم شد. باما همراه باشید.

 1. هزینه خرید دستگاه ( همانطور که پیش تر آوردیم، هزینه دستگاه گزینه قابل توجه ای است. شما باید ابتدا ببینید که تا چه مبلغی قصد دارید برای این عمل سرمایه گذاری کنید. شما بعد از انتخاب نوع دستگاه باید هزینه های دیگر همانند: برق، تهویه هوا، کابل کشی و…. در نظر داشته باشید. )
 2. فضای مناسب و میزان قدرت برق مناسب ( انتخاب فضا یک امر مهم در ارزهای دیجیتال است. دستگاه های ماینینگ با توجه به تولید سر و صدا و همچنین گرمای زیاد، باید در مکانی مناسب قرار بگیرند. حتما باید این گرما توسط سیستم تهویه هوا خارج شود و فضا کاملا خنک باشد تا آسیبی به دستگاه نرسد. )
 3. قصد استخراج چه نوع ارزی را دارید ( توجه داشته باشید که هر ارز از یک الگوریتم پشتیبانی می کند و همچنین دستگاه های ماینینگ هم از یک نوع الگوریتم پشتیبانی می کند. در نتییجه باید هنگام خرید دستگاه دقت داشته باشید که آیا دستگاه انتخابی از الگوریتم ارز مدنظر شما پشتیبانی خواهد کرد؟

برای مثال: رمز ارز ” بیت کوین ” از الگوریتم SHA-256 پشتیبانی می کند. اگر شما در نظر دارید تا رمز ارز ” بیت کوین ” استخراج کنید ، باید در نظر داشته باشید که دستگاه انتخابی شما از الگوریتم ” SHA-256 ” پشتیبانی می کند و یا خیر. )

 1. عمل ماینینگ نیازمند اینترنت مناسبی است ( سرعت اینترنت و حجم اینترنت مسئله مهمی در این قسمت نیست. اما پایداری اینترنت موضوعی جدی و مهم است. شما باید اینترنتی را انتخاب کنید که پایداری مناسبی داشته باشد، یعنی دچار قطعی نشود که اگر این اتتفاق بیوفتد همین قطعی موجب می شود تا به شما ضرر برسد. )

آیا دستگاه های ماینینگ دست دوم برای خرید مناسب است؟

انواع ماینر دست دوم به علت اختلاف قیمتی زیاد با دستگاه های نو طرفداران زیادی دارد. اما از آنجا که دستگاه های دست دوم معلوم نمی کند که چه مقدار طول عمر مفید دارد و چه مقدار کار کرده است و یا آخرین بار کی خراب شده است به شما توصیه نمی شود که دستگاه های دست دوم تهیه کنید.

اگر قصد خرید یک دستگاه ماینینگ دست دوم را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما آن را از یک مکان و یا فروشگاه معتبر تهیه کنید تا گرفتار سوءاستفاده کنندگان این بازار نشوید.


۱۴ تا از برترین دستگاه های ماینینگ

در این بخش ما به ۱۴ تا از فوق العاده ترین انواع ماینر خواهیم پرداخت.

ینوسیلیکون پلاس

۱ . ” Innosilicon T3+ ” یا ” اینوسیلیکون پلاس “

دستگاه +Innosilicon T3  از دیگر محصولات شرکت بزرگ ” Innosilicon “، تولید کننده تجهیزات ماینینگ می باشد. این دستگاه در سال ۲۰۱۹ تولید و روانه بازار شد. این دستگاه از الگوریتم ” SHA-256 پشتیبانی می کند. شما می توانید رمز ارز هایی که از این الگوریتم پشتیبانی می کنند را با استفاده از این دستگاه استخراج کنید.

حداکثر نرخ پردازش دستگاه T3 برابر با ۵۷Th/s می باشد. طبق دیگر مشخصات دستگاه، تقریبا این دستگاه از توان پردازشی بالایی برخوردار است.

ای بنگ ای بیت ای 12 پلاس

۲ . ” Ebang Ebit E12+ ” یا ” ای بنگ ای بیت ای ۱۲ پلاس “

دستگاه Ebang Ebit E12+ در سال ۲۰۱۹ عرضه شد. وزن حدودی این دستگاه تقریبا ۱۰ کیلو گرم است که نسبت به هم رده های خود در جایگاه مناسبی قرار دارد. شرکت ای بنگ توانست با ساخت دستگاه های سری E بازار فروش دستگاه های ماینینگ را تا حدودی به دست بگیرد.

قدرت هش ریت این دستگاه ۵۰ تراهش و میزان مصرف برق آن ۲.۵۰۰ وات است و همچنین قیمت این دستگاه در تاریخ ۲۹/۱۱/۱۳۹۸ برابر است با ۲.۳۰۰.۰۰۰ دلار آمریکا

انواع دستگاه ماینر - بیت مین انت ماینر تی 17 پلاس

۳ . ” Bitmain Antminer T17+ ” یا ” بیت مین انت ماینر تی ۱۷ پلاس “

همانطور که پیش تر آوردیم شرکت بیت مین یکی از معتبر ترین شرکت ها در بازار فروش دستگاه های ماینینگ است. بعد از مدل های S17 که به عنوان سود آور ترین دستگاه ها یادآوری می شوند، سری E17 هم را یکی از سود آور ترین دستگاه می توان نامید.

دستگاه انت ماینر +T17 در دسامبر سال ۲۰۱۹ روانه بازار شد. قدرت هش این دستگاه ۵۸ تراهش است و همچنین میزان مصرف برق این دستگاه برابر است با ۳.۲۰۰ وات.

انواع دستگاه ماینر - بیت مین انت ماینر اس 17 پلاس

۴ . ” Bitmain Antminer S17+ ” یا ” بیت مین انت ماینر اس ۱۷ پلاس “

دستگاه antminer s17+ در تاریخ دسامبر ۲۰۱۹ عرضه شد. دستگاه های سری ۱۷ بیت مین جزء پرچمداران این شرکت هستند. دما و صدا در این دستگاه تا حدودی بهینه شده و کاهش یافته است.

این دستگاه قدرت های هش متفاوت دارد مثلا یکی از دستگاه های s17+قدرت هش آن دستگاه ۷۳ تراهش است . همچنین میزان برق مصرفی آن ۲.۹۲۰ وات می باشد.

جهت مطالعه بیشتر دستگاه های ماینر بر روی دستگاه ماینر کلیک کنید.

واتس ماینر ام 20 اس

۵ . ” Whatsminer M20S ” یا ” واتس ماینر ام ۲۰ اس “

دستگاه واتس ماینر m20s در آگوست سال ۲۰۱۹ روانه بازار شده است. شرکت سازنده این دستگاه با روانه کردن این مدل در بازار تبدیل به یک رقیب جدی و سرسخت برای باقی شرکت های عرضه کننده دستگاه های ماینر شده است. وزن حدودی این دستگاه برابر است با ۱۲ کیلو گرم همچنین قدرت هش ریت این دستگاه ۶۸ تراهش و میزان برق مصرفی آن ۳.۳۶۰ وات است.

انواع دستگاه ماینر - بیت مین انت ماینر اس 17 پرو

۶ . “Pro Bitmain Antminer S17  ”  یا ” بیت مین انت ماینر اس ۱۷ پرو “

دستگاه انت ماینر s17 pro در سال ۲۰۱۹ در بازار عرضه شد، حداکثر قدرت هش ریت این دستگاه ۵۳TH ( تراهش ) می باشد همچنین مصرف برق آن نیز هم ۲۰۹۴ وات است.شما می توانید در زمان راه اندازی دستگاه انت ماینر اس ۱۷ پرو، یک حالت از ۳ حالت را انخاب کنید. ۱. کم مصرف، ۲. معمولی، ۳. تورو.

با انتخاب هر حالت، مقدار پردازش و همچنین مقدار برق مصرفی شما کاهش و یا افزایش می یابد.

درآمد ماینر | محاسبه دقیق درآمد انواع دستگاه ماینر

انواع دستگاه ماینر - اینوسیلیکون تی 3 پلاس

۷.  ” Innosilicon T3+ 52T ” یا ” اینوسیلیکون تی ۳ پلاس “

پس از موفقیت دستگاه مدل T3، مدل بعدی آن که T3+می باشد توسط شرکت سازنده در سال ۲۰۱۹ روانه بازار شد.

قدرت دستگاه اینوسیلیکون T3+ حدود  ۵۲TH ( تراهش ) و همچنین توان مصرفی آن نیز هم ۲۱۰۰ ولت می باشد. تقریبا می توان گفت استخراج کنندگان زیادی از این دستگاه استفاده می کنند.

اگر در بازار به دنبال این مدل از دستگاه بوده باشید قطعا با یک مدل دیگر با مقدار نرخ پردازش ۵۷TH برخورد خواهید کرد.

تی 9 پلاس

۸ . ” Antminer T9 Plus ” یا ” انت ماینر تی ۹ پلاس “

دستگاه انت ماینر T9+ یکی از با کیفیت ترین دستگاه های کمپانی معروف ”  Bitmain ” است. این دستگاه از الگوریتم ” SHA-256 ” پشتیبانی می کند. ” بیت کوین ” از معروف ترین ارز های دیجیتال است، این دستگاه توانایی استخراج رمز ارز بیت کوین را دارد و به راحتی می توانید با استفاده از این دستگاه رمز ارز بیت کوین را استخراج کنید.

حداکثر نرخ هش ریت این دستگاه ۱۰.۵TH/s می باشد، همچنین توان مصرفی برق آن نیز هم ۱۴۳۲ وات می باشد و ولتاژ ورودی آن هم بین ۱۱.۶۰ – ۱۳ ولت می باشد.

این دستگاه از ۱۶۲ تراشه مدل BM1387 به اندازه ۱۶ نانومتر استفاده می کند. همین امر سبب سرعت بالای پردازش این دستگاه می شود.

انواع دستگاه ماینر - انت ماینر ار 4

۹. ” Antminer R4 8.7Th ” یا ” انت ماینر ار ۴ “

دستگاه انت ماینر R4 در سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی معروف ” Bitmain ” با وزن حدودی ۲.۵ کیلوگرم خلق و روانه بازار تجهیزات ماینینگ شد.

این ماینر از ۱۲۶ تراشه ۱۶ نانومتری مدل ” BM1387 ” ساخته شده است همچنین حداکثر نرخ هش ریت این دستگاه نیز ۸.۷Th/s می باشد. این دستگاه از الگوریتم ”  SHA-256  ” پشتیبانی می کند، شما کاربران محترم می توانید با خریداری این دستگاه به راحتی رمز ارز بیت کوین را استخراج کنید. این روز ها بیت کوین یکی از معروف ترین و پرطرفدار ترین رمز ارز های بازار می باشند که افراد زیادی به دنبال نحوه استخراج آن هستند.

توان مصرفی برق این دستگاه ۸۴۵ وات و همچنین ولتاژ ورودی آن نیز هم بین ۱۱.۶۰ – ۱۳.۰۰ ولت می باشد.

دستگاه ماینر انت ماینر اس 9 ای

۱۰. ” Antminer S9i ” یا ” انت ماینر اس ۹ ای “

دستگاه Antminer S9i از دیگر دستگاه ها معروف کمپانی بزرگ ” Bitmain ” است. این دستگاه از تراشه BM1387 در سایز ۱۶ نانومتر با حداکثر هش ریت ۱۴Th/s استفاده می کند. در بازار تجهیزات ماینینگ می توانید این دستگاه را با مشخصاتی که گفتیم و ابعاد ۱۳۵ * ۱۵۸ * ۳۵۰ MM و با وزن حدودی ۴.۲ کیلوگرم تهیه کنید.

میزان توان مصرفی این دستگاه ۱۳۲۰ وات و همچنین ولتاژ ورودی آن نیز هم بین ۱۱.۶ الی ۱۳ می باشد. در این دستگاه برای خنک سازی و تهویه هوا دو فن قرار گرفته است. فن ها ابتدا هوای داخل دستگاه را تهویه می کنند و سپس اقدام به خنک کردن دستگاه می کنند. همین امر باعث می شود تا عمر دستگاه افزایش یابد. دقت داشته باشید که هیچگاه دستگاه های ماینر نباید در معرض حرارت بالا قرار بگیرند.

واتس ماینر ام 3 ایکس

۱۱. ” Whatsminer M3X ” یا ” واتس ماینر ام ۳ ایکس “

دستگاه Whatsminer M3X توسط کمپانی ” MicroBT ” خلق شده است که با برند ” Pangolin Miner ” در سال ۲۰۱۸ روانه بازار تجهیزان ماینینگ شد. این دستگاه از ۳ برد و ۱۹۸ تراشه با سایز ۲۸ نانومتر ساخته شده است. حداکثر هش ریت دستگاه Whatsminer M3X برابر با ۱۲.۵Th/s می باشد.

شما می توانید با استفاده از این دستگاه، رمز ارز هایی که از الگوریتم SHA-256 پشتیبانی می کنند را استخراج کنید. یکی از این نوع رمز ارز ها، ارزدیجیتال محبوب و پرطرفدار ” بیت کوین ” است. شما می توانید با استفاده از این دستگاه رمز ارز بیت کوین را استخراج کنید.

توان مصرفی برق این دستگاه ۲۰۵۰W  می باشد همچنین ولتاژ ورودی آن نیز هم ۱۲V است. دستگاه Whatsminer M3X می تواند در محیط با دمای۰ – ۴۰ C° به خوبی و بدون ایجاد هر گونه مشکلی کار کند.

در دستگاه Whatsminer M3X برای خنک سازی و تهویه هوا از دو فن که در هر طرف دستگاه نصب شده است استفاده می شود. این فن ها در ابتدای کار خود هوای داخلی دستگاه را تهویه می کنند و سپس هوای داخل دستگاه را خنک می سازند.

دراگون مینت تی 1

۱۲. ” Dragonmint T1 ” یا ” دراگون مینت تی ۱ “

انواع ماینر _ معرفی 14 ماینر برتر

یکی دیگر از انواع ماینر  دستگاه T1 می باشد که در سال ۲۰۱۸ توسط کمپانی هالونگ ماینینگ خلق شده است. دستگاه Dragonmint T1 با ابعاد ۱۲۵ * ۱۵۵ * ۳۴۰ MM و با وزنی حدود به ۶ کیلوگرم در بازار جهانی ماینینگ عرضه شده است. این دستگاه از الگوریتم رمز ارز معروف استفاده می کند. الگوریتم این دستگاه SHA-256 می باشد که رمز ارز معروف و پرطرفدار ” بیت کوین ” از آن پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از این رمز ارز ارز دیجیتال بیت کوین را استخراج کنید و از طریق آن کسب در آمد کنید.

دستگاه Dragonmint T1 دارای سه چیپ و چیپ های آن از مدل  DM8575 می باشند. همچنین حداکثر نرخ هش ریت این دستگاه ۱۶Th/s می باشد.

توان مصرفی برق این دستگاه ۱۴۸۰ وات و همچنین ولتاژ ورودی آن نیز هم ۱۲ ولت می باشد. این دستگاه می تواند در دمای بین ۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد به خوبی کار کند. همانطور که می دانید ماینر ها پس از افزایش حرارت نیاز به خنک شدن و تهویه هوا دارند. در این دستگاه عمل تهویه هوا و همچنین خنک سازی به عهده دو فن که در دو طرف دستگاه قرار دارد می باشد. این فن ها ابتدا هوای داخل دستگاه را تهویه می کنند و سپس حرارت دستگاه را کاهش می دهند همین عمل باعث می شود تا سرعت پردازش دستگاه بالا روند و انجام ساخت بلوک ها با سرعت بیشتری انجام بپذیرد.

۱۳. ” ۱۰۶۶ Avalon Miner ” یا ” آوالون ماینر ۱۰۶۶ “

انواع ماینر _ معرفی 14 ماینر برتر

کمپانی Canaan  رتبه ۲ را در لیست بزرگترین کمپانی های دستگاه ماینر از آن خود کرده است.این کمپانی با تولید ماینرهای خود در حال رقابت در بازار دستگاه های استخراج می باشد.این شرکت جدیدترین مدل ماینر تولیدی خود را با نام avaon miner  روانه بازار کرد.و توانست به یک رقیب برای شرکت بیت مین تبدیل شود.این مدل یکی از مدل های کارمد ماینرها شناخته می شود. قدرت دستگاه استخراج آوالون ماینر۱۰۶۶ برابر با ۵۰ تراهش بر ثانیه است .همچنین این ماینر مصرف برقی حدود ۳۲۵۰ وات دارد.البته این ماینر بیشتر مناسب افرادی است که در ماطقی سکونت دارند که هزینه برق چندان زیاد نیست.در حال حاضر افراد زیادی از ماینرهای کمپانی canaan  استفاده می کنند .چراکه هم دارای کیفیت قابل قبول هستند و هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشند.در حال حاضر مدل نام برده قیمتی حدود هزاروچهارصد دلار را دارد.همچنین در مشخصات این محصول نوشته شده است که پس از خرید به مدت ۱۸۰ روز دارای گارانتی است.شما می توانید مشخصات این وحصول را به صورت کامل در سایت canaan.io  مشاهده کنید.

۱۴. ” Whats Miner M21S ” یا ” واتس ماینر ام ۲۱ اس “

انواع ماینر _ معرفی 14 ماینر برتر

یکی دیگر محصولات شرکت محبوب میکروبی تی دستگاه ماینر m21s می باشد.این ماینر در سال ۲۰۱۹ وارد بازار شد. الگوریتم sha-256  را دارد.مانند سایر محصولات این کمپانی دستگاه پاور آن متصل به ماینر می باشد.و از این نظر به خرید پاور به صورت جداگانه نیاز ندارد.این ماینر با ۳ قدرت متفاوت ارائه شده است . با قدرت ۵۴ تراهش ، ۵۶ تراهش و ۵۸ تراهش .تفاوت های قیمتی جزیی بخاطر همین تفاوت قدرت پردازش در آن ها می باشد.برق مصرفی این دستگاه استخراج برابر با ۳۳۵۰ وات می باشد.در این ماینر از چیپست های ۱۲ نانومتری استفاده شده است که باعث ایجاد ویژگی هایی ماندد بهبودیافتن سرعت و بهینه سازی مصرف انرژی می شود.قیمت این دستگاه برابر با ۱۳۰۰ دلار می باشد.


سخن پایانی درباره انواع ماینرها:

ما در مطلب بالا درباره انواع دستگاه های ماینر برای شما صحبت کردیم و بیشتر ویژگی های هر ماینر را بیان نمودیم.دستگاه های ماینر زیادی در بازار وجود دارد . اما شما باید ابتدا نسبت به ارز دیجیتالی که می خواهید استخراج کنید دستگاه خود را تهیه کنید .اگر هر گونه سوالی درباره دستگاه ماینر داشتید می توانید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.


در رابطه با انواع ماینر بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

43 دیدگاه دربارهٔ «انواع دستگاه ماینر | معرفی ۱۴ دستگاه ماینر فوق العاده جهت استخراج;

 1. سلام من دستگاه ماینرپلاس پلاس l3 دارم به خاطر اینکه جابه به شدم الان جاشوندارم بذارم سالم وتمیزه سایلنتروفن وهمه چی نصبه میخوام بفروشم اگه کسی خواست

  پاسخ
 2. سلام خوبید بنظرتون دستگاه t9 پلاس بخرم بهتره یا اوالون ۱۵ تراهش
  بین این دو دستگاه موندم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 3. سلام ممنون از مقاله مفیدتون..ما برق خورشیدی داریم همون پنل خورشیدی شخصی در باغمون.قدرت سیستم ما ۵۰۰۰ وات هستش همون ۵کاوا در ساعت در طول روز…میخاسم ببینم دستگاه ماینر مثلا ۲۰۰۰ وات یا ۱۵۰۰ وات را میتونم استفاده کنم.البته منظورم فقط در طول روز هست؟چند عدد ماینر با این توان میشه استفاده کنم؟؟؟یک عدد ماینر با توان حدود ۱۲ تراهش در ماه چقدر بیت کوین درمیاره؟ به دلار؟لطفا جواب بدین به ایمیلم.تشکر

  پاسخ
  • ماینر باید ۲۴ ساعته کار کند تا بازدهی مناسب داشته باشد اینکه فقط روزها با انرژی خورشیدی فعالیت کند سود دهی شما را بسیار به تعویق خواهد انداخت

   پاسخ
 4. سپاس از مطالب عالی و آموزش‌های خوبتون

  آیا کنتورهای برق تک‌فاز خونگی (۳۲ آمپر) جوابگوی دستگاههای ماینر با توان مجموع ۴۰۰۰ وات هستن (البته با سیم کشی استاندارد و رعایت همه استانداردها و‌ عدم استفاده از سایر لوازم خانگی پرمصرف)

  پاسخ
  • سلام بله امکان پذیر هست ولی بیش از دوسه ماینر را نمی توان .ضمن اینکه به دستگاه های شما بسیار بستگی دارد .این نکته را نیز در نظر بگیرید که امکان اطلاع یافتن اداره برق با توجه به مصرف برق بالا وجود دارد

   پاسخ
 5. سلام یه همچین چیزی چقدر طول میکشه برای برگشت سرمایه ای که هزینه می کنیم
  مثلا یه دستگاه ۷۰ م تومانی در عرض چه مدت برگشت سرمایه داره ؟

  پاسخ
  • مدل دستگاه ؟ سایت های مختلفی هستند که به صورت دقیق پس از وارد کردن اطلاعات بازدهی ماینر را نمایش می دهند

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده