اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شوارتز: کاش ریپل، توکن بیشتری توزیع کرده بود

شوارتز: کاش ریپل، توکن بیشتری توزیع کرده بود

دیوید شوارتز پیرامون اقداماتی که امکان انجام آن‌ها با ذخایر ریپل بود، اظهار نظر کرد.

به گزارش زوم ارز، دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری شرکت ریپل و یکی از معماران شبکه XRP Ledger، دیدگاه‌های تازه‌ای پیرامون ذخایر ریپل به اشتراک گذاشت. وی به دنبال بحثی پیرامون موضوع تورم در ارزهای دیجیتال و ایردراپ اخیر شبکه Flare، اظهار نظر کرد.

شوارتز، در صحبت پیرامون این موضوع، ابراز افسوس کرد و گفت که زمانی که قیمت توکن ریپل پایین بود، شرکت ریپل باید تعداد بیشتری از توکن‌ها را توزیع می‌کرد. وی باور دارد که تزریق تعداد فراوان توکن در بازار، با توجه به قیمت فعلی ریپل در سطح 0.4 دلار، شرایط را بسیار دشوارتر می‌کند.

همچنین، یک مشکل ویژه این است که شهروندان آمریکایی در این ایردراپ مشمول مالیات شده و پس از دریافت توکن، وادار به فروش 50 درصد از توکن‌های دریافتی خواهند شد. در نهایت، شوارتز گفت که این امر، یکی از دلایل برای این توصیه است که عرضه‌ی تمام توکن‌ها در بازار، باید زمانی که قیمت توکن در پایین‌ترین سطح ممکن است انجام شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پیش‌تر، مت همیلتون، رییس سابق روابط توسعه در شرکت ریپل، توضیح داد که چگونه شرکت ریپل 80 درصد از 100 میلیارد دلار ریپل ارائه شده را در حساب‌های خود نگه داشته است. همیلتون گفت که معماران شبکه XRPL این حجم را از یک کیف پول اولیه گرفتند و به شرکت ریپل دادند تا بر اساس این اکوسیستم، یک پروژه تجاری ساخته شود.

بنا به پورتال XRP Ledger Services، در حال حاضر، شرکت ریپل 43.4 میلیارد ریپل در حساب‌های خود دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا