آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر پیش بینی می کند بیت کوین با سرعت بالا به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد

تحلیلگر پیش بینی می کند بیت کوین با سرعت بالا به 100000 دلار برسد

تحلیلگر پیش بینی می کند بیت کوین با سرعت بالا به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد

تحلیلگر پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین به سرعت به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید. در این مرحله، همگرایی سود گرفتن، سرمایه گذاری ورودی و پول بلاتکلیف، عملاً منجر به تجمیع میان مدت می‌شود. در نتیجه، او نسبت به روند انحرافی خوش بین است و یک موج صعودی رو به جلو را پیش بینی می‌کند. علاوه بر این، Doctor Profit بر اهمیت شکست اخیر بیت کوین بالاتر از بالاترین رقم قبلی (ATH) 69,000 دلاری قبلی و لزوم صبر و حوصله تاکید کرد. همانطور که سکه نزدیک به سطح اوج خود تثبیت می‌شود. او اظهار داشت که بیت‌کوین اکنون به اندازه کافی بالغ است و پیش از ادامه رشد و ورود به چرخه فوق‌العاده، بازار هفته‌ها را در منطقه گاو طلایی خواهد گذراند. او افزود: «بعد از تایید قیمت ۷۲,۵۰۰ دلار، مدت زیادی طول نخواهد کشید که بیت‌کوین از ۷۰,۰۰۰ دلار فراتر رود و وارد چرخه فوق‌العاده شود.» به نظر می‌رسد دکتر سود از آزمایش مجدد بیت کوین سطح ATH قبلی خود در محدوده ۶۰,۰۰۰ دلار راضی است. او پتانسیل بیت کوین و تبدیل آهسته سطح مقاومت ۶۰,۰۰۰ دلاری را به یک نقطه حمایتی مستحکم برجسته می‌کند و راه را برای چرخه فوق‌العاده آینده مشابه سایر شکست‌های ATH هموار می‌کند.به نظر می‌رسد که این تحلیلگر قادر است فشار مالی به ارزش ۶۰۰۰۰ دلار را تحمل کند و بدون هیچ مشکلی، توانایی حفظ قیمت بالاتر از میانگین خود را دارد. با وجود بهبودات مداوم، این تحلیلگر به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند که با اطمینان عمل کرده و با نصف کردن بیت کوین به عنوان یک عامل تحریک‌کننده برای افزایش سریع آینده‌ای ارزش بیت کوین اشاره می‌کند.

توجه: این مطلب صرفاً به منظور اطلاع‌رسانی و آموزش ارائه شده است. دیدگاه‌ها و نظرات NewsBTC درباره خرید، فروش یا نگهداری هر نوع سرمایه‌گذاری روشنگری نمی‌دهد و به طور طبیعی سرمایه‌گذاری همراه با ریسک‌های مخاطره‌آمیز است. پیشنهاد می‌شود که قبل از انجام هر گونه سرمایه‌گذاری، تحقیق خود را انجام دهید. استفاده از اطلاعات ارائه شده در این وب‌سایت به عهده شخص خود است.

(منبع: newsbtc.com)

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده