آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سه نهنگ در ساعات گذشته فعال شدند و معاملات بزرگی را با سه آلت کوین انجام دادند

سه نهنگ در ساعات گذشته فعال شدند و معاملات بزرگی را با سه آلت کوین انجام دادند

سه نهنگ در ساعات گذشته فعال شدند و معاملات بزرگی را با سه آلت کوین انجام دادند

به گزارش زوم ارز، با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Lookonchain، نهنگ‌های کریپتو در زمان‌های اخیر همچنان در حال فعالیت هستند. Dogwifhat (WIF) یکی از ارزهای دیجیتال محبوب در حال حاضر است. اما به نظر می‌رسد که در طول هفته‌های اخیر، توجه سایر سرمایه‌گذاران را از دست داده است و برخی اتفاقات ناگوار را شاهد شده‌اند. با توجه به داده‌های Onchain، یک نهنگ با حجم سرمایه‌گذاری ۱.۳ میلیون دلار، توکن WIF را با قیمت ۲.۹۲ دلار به فروش رسانده است.

هنگام نگارش این مقاله، ویف با قیمت ۲.۸۳ دلار در حال معامله بود. این یک memecoin است که تازه ظاهر شده است اما ارزش بازاری ویف حتی بیشتر از Arbitrum به عنوان یک ارز دیجیتال محدود، دارد.

زمانی که نهنگ‌های دیگر مورد بررسی قرار می‌گیرند، تحقیقات نشان می‌دهد که نهنگ‌های گمانه‌زنی دوباره به سمت memecoin‌های دیگر متمایل می‌شوند. بر اساس اطلاعات، یک نهنگ ارز دیجیتال ۱۲ ساعت پیش با خرج ۱.۸۶ میلیون دلار USDC، ۱۹۵ میلیارد PEPE خرید. با توجه به داده‌ها، این نهنگ تاکنون سود تخیلی ۲۳۶ هزار دلار را کسب کرده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

سومین و آخرین نهنگی که کیف پولش را از دست داد و تجارت خود را با ضرر به پایان رساند، بر اساس اطلاعات، تمام آلتکوین‌های خود به ارز Worldcoin (WLD) در ارزش ۳.۳۳ میلیون دلار را که در ماه گذشته جمع آوری کرده بود، به بایننس انتقال داده است. به نظر می‌رسد مجموع تلفات این نهنگ تا ۵۰ هزار دلار برسد. او این توکن‌های خود را با قیمت متوسط ۵.۴۲ دلار جمع آوری کرد. در حالی که در زمان نگارش این مقاله، قیمت WLD در حدود ۴.۶۶ دلار بود.

منبع: en.bitcoinsistemi.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده