آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معرفی ۱۱ رمز ارز آینده دار سال ۲۰۲۴ | کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد ؟

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟ لیستی از بهترین ارزهای دیجیتال در فرایند تصورات از آینده ارز دیجیتال و شکوفایی هرچه بیشتر رمز ارز ها ، مسیری مشترک قابل پیش بینی است که در آن مسیر تمامی رمز ارزها حرکت می کنند. با چنین گامی ارزهای رمزنگاری شده یا دارایی‌های دیجیتال صنعتی اقتصادی را دگرگون می کنند و آینده جدیدی را از تعاملات مالی ایجاد می‌کنند.
این تصورات تا چه حد خوب است؟ جسن بکرت اقتصاد دان، به یک مفهوم اقتصادی به نام آینده های خیالی معتقد است از نظر او تصمیمات مبتنی بر تاریخ منصفانه نیست در عوض ، مردم بر اساس آنچه معتقدند در آینده اتفاق خواهد افتاد تصمیماتی می گیرند . و هر کس بر اساس تصورش تصمیم می‌گیرد اگر چه این تصمیمات ممکن است نتیجه بخش نباشند. اما گروه‌هایی از مردم را به سمت یک آینده جمعی هدایت می‌کند که همه باید در این امر سهیم باشیم.


آینده ارز های دیجیتال

ارزهای دیجیتال آینده دار
ارزهای دیجیتال آینده دار

در دنیای کریپتو هرروز تصور جدیدی از آینده وجود دارد ممکن است یک جا ارز دیجیتالی موفق تر شود و رشد کند اما در جای دیگر با شکست روبرو شود .
حتی بیت کوین که اعتبارش به عنوان یک کاتالیزور در کریپتو کارنسی قطعی است با سایر رمز ارز ها و ارزهای دیجیتال فرق دارد. و نمی توان برای مقایسه آنها از یک ترازو استفاده کرد . مثلا بیت کوین و ریپل را نمی توان در یک سبد مقایسه قرار داد .فناوری سکه‌ها در این دو مورد متفاوت است و از مکانیزم مختلف اجماع استفاده می کنند.
و مکان‌های مختلفی را در بازار اشغال می‌کنند. گزارشها حکایت بر این دارند که ترازوی بیت کوین فیسبوک است اما حقیقت این طور نیست . کنسرسیوم ظاهرا غیرمتمرکز شرکت‌هایی که تنظیم کننده مقیاس هستند کاملا غیر متمرکز نیست. به نظر می‌رسد که همه اعضای رمزگذاری و دارایی های دیجیتال برای پیشی گرفتن در بازار ، رقابت دارند و رویکرد همه آنها با هم متفاوت است .
پس می توانیم بگوییم پیشگویی آینده رمز ارزها ذهنی است و این پیشگویی تصورات متفاوتی است که پروژه‌ها ،تنظیم کننده ها و خودمان می‌توانیم داشته باشیم و آن را درک کنیم و جمع بندی کلی از آنها را ارائه بدهیم.

در دنیای گسترده ارزهای دیجیتال یا رمز ارزها ارز‌های مختلفی طراحی شده اند که موفقیت آنها در میدان رقابت متغیر است ممکن است در یک زمان و مقطع یک ارز دیجیتال موفق تر و محبوب تر از بقیه باشد و در مقطع زمانی دیگر همان ارز دیجیتال محبوبیت خود را از دست داده باشد و چندان محبوب نباشد با توجه به گستردگی انواع ارزهای دیجیتال به معرفی تعدادی از مهمترین رمز ارزها می‌پردازیم:


کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟ معرفی ۱۱ رمز ارز

ما در مطلب ” کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد ” می خواهیم به شما ۱۰ رمزارز که دارای بالاترین حجم معاملانی می باشند را معرفی کنیم.بر اساس عکس زیر که حجم معاملاتی در هر رمز ارز معلوم است.ارزها آورده شده .عکسی که مشاهده می کنید در تاریخ ۷ فروردین سال ۱۳۹۹ از سایت marketcap  گرفته شده است.

  • کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد - 10 رمز ارز
    کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد – ۱۰ رمز ارز

۱. بیت کوین Bitcoin

معرفی 11 رمز ارز آینده دار سال 2020 ،بیت کوین
بیت کوین

بیشتر افرادی که کلمه ارز دیجیتال را شنیده‌اند با کلمه بیت کوین آشنایند و شاید کلمه بیت کوین بارها برخورد داشته اند بیت‌کوین اولین ارز دیجیتال است و تعداد زیادی از مردم آن را قبول دارند و با توجه به میدان رقابتی که در صحنه ارزهای دیجیتال می‌بینیم بیت کوین هنوز محبوب ترین و برترین ارز دیجیتال است که به عنوان یک ارز پیشرو برتری خود را با فاصله زیاد از بقیه حفظ کرده است.
بیت کوین با در اختیار داشتن بیش از ۶۰ درصد از کل بازار،رتبه اول بازار را در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید: بیت کوین بخریم یا نخریم ؟ | سرمایه گذاری در بیت کوین مفید است؟

.

قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین یا همان آلت کوین‌ها، همگام با بیت کوین بالا و پایین می‌شود.
بیت کوین طی ده سال گذشته به خوبی خودش را اثبات کرده است. این شبکه تاکنون هیچ هک یا رخنه امنیتی بزرگی را تجربه نکرده و به یکی از امن‌ترین شبکه‌های کامپیوتری دنیا تبدیل شده است.

بسیاری از اقتصاددانان و نظریه‌ پردازان معتقدند که باید در بیت کوین سرمایه‌ گذاری کنیم چون در آینده ارزش این ارز دیجیتال صعود بیشتری خواهد کرد .
امسال(۲۰۲۰) بیت کوین سومین هاوینگ خود را تجربه می‌کند. رویدادی که هر چهار سال یکبار پاداش بلاک یا به‌طور دقیق‌تر، میزان تولید بیت کوین‌های جدید به دست ماینرها را نصف می‌کند. این رویداد با کاهش شدید عرضه و کمیاب شدن بیت کوین می‌تواند ارزش بیت کوین را به شدت افزایش دهد.

همچنین تاریخچه قیمت بیت کوین به روشنی نشان می‌دهد که بیشتر اوقات سرمایه‌گذاران از نگهداری بلندمدت بیت کوین نه تنها ضرر نکرده‌اند، بلکه به سودهای کلان رسیده‌اند. بنابراین، اضافه‌ کردن بیت کوین به سبد سرمایه‌گذاری به عنوان اولین گزینه، منطقی‌ترین کار ممکن میباشد .

۲. اتریوم Ethereum

معرفی 11 رمز ارز آینده دار سال 2020 ،اتریوم
اتریوم

اتریوم یک پلتفرم نرم افزاری غیر متمرکز است که باعث می شود قراردادهای هوشمند و برنامه های غیر متمرکز (DApps) بدون هیچ خرابی ، کلاهبرداری ، کنترل یا دخالت شخص ثالث ساخته و اجرا شوند.
اتر ، در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد ،
ارز دیجیتال اتریوم با بیت کوین کاملاً متفاوت است ارز دیجیتال اتریوم ، یک پلت‌فرم محاسباتی توزیع شده می باشد که امنیت تراکنش‌های مالی با توجه به این پلت‌فرم در این رمز ارز افزایش پیدا می‌کند و این امنیت و اطمینان سبب شده که اتریوم از لحاظ موفقیت و محبوبیت بعد از ارز دیجیتال بیت کوین در رتبه دوم قرار بگیرد.اتر از اوج قیمت خود ش (۱۴۰۰ دلار) ،که در سال ۲۰۱۸ به آن رسیده بود، فاصله زیادی دارد. و این کاهش قیمت می‌تواند نشان‌دهنده رشد خیلی زیاد آن در اینده باشد.
به احتمال زیاد ممکن است در تابستان ۲۰۲۰، فاز صفر اتریوم عملیاتی شود که یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های تاریخ این شبکه است،که موجب حرکت به سمت اثبات سهام می‌شود و بر اساس آن، افراد برای تأیید تراکنش‌ها به جای خرید سخت‌افزار ماینینگ، باید اتر خریداری کنند و به شبکه اختصاص بدهند و در قبال آن پاداش دریافت کنند.
رقبای فعلی اتریوم، به‌خصوص ایاس و شاید ترون، طی دو سال اخیر نتوانستند آ‌ن‌طور که باید به مقبولیت برسند. بنابراین اتریوم با توجه به محبوبیتش در میان کاربران و شرکت‌های بزرگی مثل مایکروسافت، می‌تواند دوباره به روزهای خوبش بازگردد .ورشد کند .

۳. ریپل Ripple

معرفی 11 رمز ارز آینده دار سال 2020 ،ریپل
ریپل

ریپل با نماد اختصاری XRP یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷.۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته است.
یک شبکه جهانی تسویه حساب در زمان واقعی است که پرداختهای بین المللی فوری ، مشخص و کم هزینه را ارائه می دهد.  ریپل در سال ۲۰۱۲ راه اندازی شد ومحصولات مالی مبتنی بر دفتر کل توزیع‌شده آن از سال ۲۰۱۱ آغاز شد. ریپل توکن‌های خود را با عنوان XRP در ژانویه سال ۲۰۱۳ معرفی کرد. XRP در ۲۰۱۳ با قیمت هر واحد ۰.۰۰۵ دلار به صرافی‌ها عرضه شد و در ژانویه سال ۲۰۱۸ با به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی ۳.۸ دلار رسید .
این ارز دیجیتال ، روی یک پروتکل پرداخت می باشد که به صورت متن باز عمل می‌کند ، و به صورت متمرکز فعالیت دارد . می‌کوشد تا پرداخت‌های بین‌المللی را ایمن تر و با کارمزد کمتر انجام دهد .
بانک ها را قادر می سازد تا پرداخت های مرزی را در زمان واقعی و با شفافیت پایا پای و با هزینه های پایین تر تسویه کنند.

ریپل ازتوکن هایی حمایت می‌کند که نماینده پول نقد هستند . برخی از سرمایه‌گذاران معتقدند که در آینده ریپل در پرداخت های بین المللی سرعت می‌بخشد و این خود باعث بالا رفتن ارزش این ارز دیجیتال می باشد.
ریپل به جهش‌های ناگهانی قیمتش معروف است. اگرچه این ارز دیجیتال هم با بیت کوین همبستگی زیادی دارد، اما این همبستگی بسیار کمتر از سایر ارزهای دیجیتال شاخص است.

۴.بیت کوین کش Bitcoin cash

معرفی 11 رمز ارز آینده دار سال 2020 ،بیت کوین کش
بیت کوین کش

ارز دیجیتال بیت کوین کش در یک هارد فورک یا به روز رسانی بیت کوین در ۲۰۱۷ ساخته شد به طور کلی تفاوت در مقیاس و طراحی بلوک ها موجب جدایی بیت کوین کش از بیت کوین شد. که توسعه گران قوانین جدیدی برای آن گذاشتند و این ارز دیجیتال ساختار جدید به خود گرفته است .

۵ .بیت کوین SV

معرفی 11 رمز ارز آینده دار سال 2020 ،بیت کوین اس وی
بیت کوین اس وی

در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی به دلیل عدم توافق توسعه دهندگان بیت کوین کش بر سر به روز رسانی این کوین ، این بار بیت کوین کش وارد هاردفورک شد و بلاک چین آن به دوشاخه Bitcoin ABC و Bitcoin SV تقسیم شد. آقای کریگ رایت سازنده و خالق Bitcoin SV می باشد که تاکنون تلاش های زیادی را برای ارتقای شبکه این ارز دیجیتال انجام داده است.

بیشتر بخوانید: بالا رفتن قیمت بیت کوین Sv

در اثر تلاش های وی هم اکنون ارز دیجیتال بیت کوین اس وی که عمر چندانی هم ندارد ، در لیست برترین ارزها ی دیجیتال است. بیت کوین SV بیانگر چهار زمینه کلیدی د جهت توسعه تا سال ۲۰۱۹ میلادی می باشد که عبارتند از ثبات قیمت ، مقیاس پذیری ، امنیت و سرعت تراکنش .
سازندگان بیت کوین اس وی معتقدند که تمام قابلیت های مفید بیت کوین در شبکه بلاک چین بیت کوین SV وجود دارد. و بیان می کنند که این ارز دیجیتال ، در واقع همان بیت کوین اصلی است پس شرکت ها می توانند جهت فراهم کردن شرایط با ثبات و برای سرمایه گذاری به Bitcoin SV و بلاک چین آن اعتماد کنند.

۶. لایت کوین Litecoin

معرفی 11 رمز ارز آینده دار سال 2020 ،لایت کوین
لایت کوین

لایت کوین در سال ۲۰۱۱ توسط گوگل چارلی لی توسعه داده شد.جزو اولین ارزهای رمزنگاری بود که پله های بیت کوین را دنبال کرد و اغلب از آن به عنوان نقره  نسبت به طلای بیت کوین یاد می شود. Litecoin مبتنی بر یک شبکه پرداخت جهانی منبع باز است.

این ارز دیجیتالی نیز با فناوری بلاک چین فعالیت می‌کند بسیاری از سرمایه‌گذاران با توجه به سرعت و کارایی خوب این ارز دیجیتال و آن را برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته‌اند.

۷. EOS

معرفی 11 رمز ارز آینده دار سال 2020 ، ایاس
ایاس

یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال برای تهیه لیست ما EOS است. در ژوئن سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد ، EOS توسط Dan Larimer ایجاد شد.
دو ویژگی ارز دیجیتال Eos که موجب برتر شدن این ارز شده است:
۱. از بین بردن هزینه های معامله ( از طریق یک مدل مالکیت که به موجب آن کاربران صاحب و مجاز به استفاده از منابع متناسب با سهم خود، به جای پرداخت هر معامله می شوند ) و ۲. مقیاس پذیری که می تواند میلیون ها تراکنش را در ثانیه با پردازش موازی و غیر همزمان انجام دهد). هزینه های بالا از ضعف های مهم اتریوم است ، به همین دلیل این ویژگی ها EOS را به عنوان یک راه حل پیشرفته برای توسعه بلک چین مطرح می کند.

۸. Binance Coin

معرفی 11 رمز ارز آینده دار سال 2020 ، bnb
بایننس کوین

-مرکز معاملات Binance .  در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد ، ومعاملات ومبادلات آن به سرعت افزایش یافت و از لحاظ حجم معاملات کلی ، به بزرگترین مرکز مبادله ای در سطح جهانی تبدیل شود.
نماد آن bnb است. و به کاربران Binance اجازه می دهد تا با ده ها ارز رمزنگاری مختلف با تجارت موثر روی سکوی Binance معامله کنند .
در ابتدا، کاربرد بایننس کوین فقط برای کاهش کارمزدهای صرافی بایننس بود، به این صورت که در صورت انجام معامله با این توکن، کمیسیون معاملات برای کاربر ۵۰ درصد کاهش پیدا می‌کرد. اما حالا پس از بیش از یک سال از راه‌اندازی بلاک چین بایننس (بایننس چِین)، این توکن می‌تواند در این شبکه به عنوان یک سوخت برای قراردادهای هوشمند، مورد استفاده قرار بگیرد. بایننس همچنان به یکه‌تازی در حوزه ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد.
ارز دیجیتال  بی ان بی برای تسهیل هزینه های معاملات استفاده می شود و همچنین می تواند برای پرداخت برخی کالاها و خدمات از جمله هزینه سفر و موارد دیگر استفاده شود.

بیشتر بدانید: آموزش ثبت نام در بایننس | آموزش ترید در صرافی بایننس

۹.تزوس  Tezos

معرفی 11 رمز ارز آینده دار سال 2020 ، تزوس
تزوس

ارزدیجیتال تزوس یک پلتفرم غیرانحصاری  است که از قراردادهای هوشمند برای فراهم آوردن یک ساز و کار حاکمیتی درون زنجیره‌ای منحصربفرد  بهره می‌برد. تمرکز اصلی پلتفرم بر روی یک طراحی چند ساختاری با بروزرسانی‌های جزئی درون زنجیره‌ای در پروتکل است  که در آن سهامداران قادر به تغییر ساختار حاکمیتی پروتکل هستند.
تزوس خود را به عنوان اولین پلتفرم «خوداصلاحگر» بین ارزهای دیجیتال معرفی کرده است. این شبکه هم درست مثل اتریوم از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند .امیدواری‌ها در مورد تزوس از همان ابتدای کار بالا بود. این پروژه در سال ۲۰۱۷ در برنامه پیش‌فروش توکن‌های خود، بیش از ۲۳۰ میلیون دلار جذب سرمایه کرد که در آن زمان یکی از بزرگ‌ترین ICO‌های تاریخ این حوزه به شمار می‌رفت. اما پس از راه‌اندازی شبکه، اختلافات داخلی میان بنیان‌گذاران آن باعث شد که این پروژه تا مدت‌ها نتواند ارتقا پیدا کند ، اما پس از رفع اختلافات، اکنون نزدیک به دو سال است که تزوس به ثبات رسیده و برنامه‌های موجود در نقشه راه آن، یکی پس از دیگری عملیاتی می‌شود.

بیشتر بخوانید: ارز دیجیتال تزوس | تزوس چیست ؟

تعداد کل سکه‌های شبکه حدود ۷۹۲ میلیون عدد است که در حال حاضر ۶۶۰ میلیون واحد آن در گردش است.ارز دیجیتال تزوس  اخیرا با افزایش قیمت های چشمگیر خود نظر سرمایه گذاران  را به خود جلب کرده است، و توانسته است از لحاظ ارزش بازار جای کاردانو را بگیرد و در رتبه دهمین ارز برتر دیجیتال قرار گیرد.

تزوس می‌تواند یک سرمایه‌گذاری کم‌ریسک در بازار پرخطر ارزهای دیجیتال باشد.

۱۰. کاردانو  ADA

معرفی 11 رمز ارز آینده دار سال 2020 ، کاردانو
کاردانو

کاردانو در سال ۲۰۱۷ آغاز به عرضه شد .و از سال ۲۰۱۷ تاکنون رشد قابل قبولی داشته است.این ارز دیجیتال از نظر ارزش پنجمین ارز دیجیتال با ارزش شناخته می شود. کاردانو یک پروژه بلاکچین است.کوین ان یعنی ADA  تخت یک فرآیند پژهشی راه اندازی شده است.کاردانو را به عنوان ارزدیجیتال نسل سوم معرفی می کنند .گفته می شود کاردانو با هدف رفع مشکلات مقیاس پذیری ، هماهنگی و ثبات در پلتفرم های ارز دیجیتال فعالیت می کند.

هدف کاردانو این است که مبادلات و انتقال های درون زنجیره ای را امکان پذیر کند.با توجه به برنامه ها و اهداف تیم توسعه دهنده کاردانو این ارزدیجیتال قابلیت های ویژه ای دارد.و پیش بینی می شود روند طولانی مدت آن صعودی باشد .همین مورد با در نظر گرفتن اخبار مثبت پیرامون کاردانو باعث شده این ارز دیجیتال به یک رمز ارز مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت تبدیل شود.به طور کلی چشم انداز آینده این ارزدیجیتال موفقیت آمیز می باشد.

۱۱. بت BAT

معرفی 11 رمز ارز آینده دار سال 2020 ، بت
بیت Bat

بت یک بر اساس بلاکچین اتریوم می باشد.فعالیت این ارز با تمرکز بر روی تبلیغات دیجیتالی است.که در این حیطه جزو پیشگامان شروع این پروژه است. توسعه دهندگان بت مرورگر بریو را ایجاد کرده اند که اتفاقا از این ارز هم پشتیبانی می کند.کاربران می توانند با مشاهده تبلیغات در این مرورگر توکن بت را دریافت کنند.می توان گفت این روش هوشمندانه تبلیغات با هدف همسو شدن نیازهای کاربر و تبلیغ کننده ایجاد شده که به همین دلیل باعث می شود محصولات بیشتر ایجاد شده و اطلاعات و اگاهی نسبت به برند یا فعالیت مورد نظر بیشتر شود به این صورت قیمت بت هم بیشتر می شود.پیش بینی می شود ارز دیجیتال بت نیز یکی از موارد خوب برای سرمایه گذاری باشد.

 


افراد مشهور کدام رمز ارز را دنبال می کنند؟

 

افراد معروف در ارز های دیجیتال

شما کدام ارزهای دیجیتال را دنبال میکنید؟شما کدام یک از آلت کوین ها را برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال انتخاب میکنید ؟
بیت کوین- اتریوم-اتر -تتر-لیبرا-تزوس-مونرو-ارزهای دیجیتال ملی……..سال ۲۰۲۰ کدام یک از ارزهای دیجیتال بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است؟
در این مطلب به نظرات چهره‌های مشهور در حوزه ارزهای دیجیتال در ارتباط با آلت کوین‌ها می‌پردازیم تا ببینیم آنها کدام یکی از آلت کوین‌های بازار را دنبال می‌کنند.

پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری بیت فینکس : علاوه بر بیت کوین، اتر، تتر، مونرو، تزوس، الگوراند (Algorand) و بسیاری از توکن‌های دیگر را که در بیت فینکس فهرست شده‌اند، دنبال می‌کنم. بسیار مهم است که با آخرین پیشرفت‌ها هماهنگ باشیم.

دنیل دیمرز (Daniel Diemers)، مدیر بلاک چین در پی‌دبلیوسی (PwC) : وظیفه شغلی من به عنوان مدیر بلاک چین پروژه ای‌ام‌ای‌آ (EMEA) ایجاب می‌کند که علاوه بر بیت کوین بسیاری از ارزها و توکن‌های دیگر را دنبال کنم. فکر می‌کنم این چیزی است که اکوسیستم را تا این اندازه متنوع و جالب می‌کند. فرقی نمی‌کند که بلندپروازانه و رویایی فکر کنید یا فقط برخی موارد کاربردی برایتان مهم باشد. در هر صورت می‌توانید این اهداف را با بلاک چین در کنار جامعه کریپتو تحقق بخشید. یکی از روندهای مهمی که پیش‌بینی می‌کنم، گسترش کاربرد سیستم وام‌دهی با ارزهای دیجیتال است. این کار در بازارهای سرمایه کلاسیک کاملا طبیعی است، اما با حوزه ارزهای دیجیتال که طرز تفکر نگهداری و عدم فروش (HODL) کردن در آن رواج دارد، چندان جور در نمی‌آید. با این حال اگر نقل و انتقال‌های کارامدتری به بازارهای نقدشونده‌تر صورت گیرد و مشارکت و حضور بانک‌های سنتی و مدیران ثروت در حوزه ارزهای دیجیتال افزایش یابد، در سال ۲۰۲۰ شاهد گسترش این روند خواهیم بود. اعتقادم بر این است که در این سال، نبرد بسیار بزرگ و جالبی بین ارزهای دیجیتال بلاک چینی منتشر شده از سوی بانک مرکزی، ارزهای دیجیتال فعلی، ارزهای دیجیتال حریم خصوصی محور (مثل مونرو)، توکن‌های اکوسیستمی مثل لیبرا، استیبل کوین‌ها و توکن‌های اوراق بهادار (Security tokens) رخ خواهد داد. واقعا هیجان دارم که این نبرد را ببینم .

ویرجینیا کرام مارتوس (Virginia Cram-Martos)، مدیرعامل تریانگولاریتی (Triangularity) :اتر و احتمال انتشار ارزهای دیجیتال ملی را دنبال می‌کنم.

اریک کراون (Eric Crown)، معامله‌گر وال استریت : فکر می‌کنم کاملا روشن است که به جز چند مورد استثنا اگر بیت کوین رشد نکند، هیچ‌کدام از آلت کوین‌های دیگر در این بازار رشد نخواهند کرد. در حقیقت، گاهی حتی وقتی قیمت بیت کوین بالا می‌رود، بقیه افزایش قیمت پیدا نمی‌کنند. بنابراین به نظر من اگر به دنبال ارز دیجیتالی غیر از بیت کوین هستید، باید بدانید که حرکات آن وابسته به حرکات قیمتی بیت کوین خواهد بود. اگر اوضاع بیت کوین در سال ۲۰۲۰ خوب پیش نرود که البته احتمالش کم است، می‌توانم بگویم که به جز آن چند مورد استثنا به سایر آلت کوین‌ها اهمیت خاصی نمی‌دهم. بیشتر آنها مستقل از بیت کوین رفتار نمی‌کنند.

مارک پی. برنگر (Marc P.Bernegger)، سرمایه‌گذار فین‌تک در شرکت کریپتو فایننس (Crypto Finance)  : من پیشرفت‌های لیبرا را از نزدیک دنبال می‌کنم، با اینکه احتمالا ایده اولیه آن هرگز اجرا نخواهد شد [و شرایط قانون‌گذاری باعث تغییراتی در آن می‌شوند]. پیشرفت‌هایی که لیبرا دارد برای کل صنعت کریپتو بسیار مهم است.

به جز لیبرا، بعضی از آلت کوین‌ها هم که تیم بنیانگذار آنها فوق‌العاده است و خوب کار می‌کنند برایم جالب هستند. پتانسیل آنها برای آینده بسیار بالاست.

سباستین بورگت (Sebastian Borget) هم‌بنیانگذار و مدیر اجرایی سند باکس (The Sandbox) : ما به شدت بازی‌های کامپیوتری جدیدی را که با فناوری بلاک چین کار می‌کنند و همچنین پیش‌فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (nonfungible tokens) را پیگیری می‌کنیم.
البته به دقت آخرین اخبار مربوط به لیبرا، فعالیت‌های چین در بلاک چین با یوآن دیجیتال، اقتصاد غیرمترکز (DeFi) با توکن دای (DAI) و اینکه چطور قوانین با تمرکززدایی سازگارتر می‌شوند را هم دنبال می‌کنیم.

“ممنون که تا پایان مطلب کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد ؟ با ما همراه بودید”


طاهره محمدیان
طاهره محمدیان
کارشناس روانشناسی | پژوهشگر فناوری های جدید وتولید محتوا
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
33 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
3 سال قبل

قصد دارم سرمایه گذاری بلند مدت (۱۰ ساله) روی بیت کوین انجام بدم.
تا ۱۰ سال آینده رشد بیت کوین چقدر خواهد بود؟

سعید
3 سال قبل

آیا روی trxسرمایه گذاری درسته؟

تیم محتوا
پاسخ به  سعید
3 سال قبل

ارزهای قوی تر هم وجود دارند

مهنیا
3 سال قبل

zill آینده خوبی دارد؟

نویان
3 سال قبل

کدام آلت کوین آینده بهتری دارد؟

هادی
3 سال قبل

سلام آیا ترون تا سال ۲۰۲۵ به ۱۰ دلار میرسد؟؟؟

علیرضا
پاسخ به  هادی
3 سال قبل

بله

کامران
3 سال قبل

بین ریپل و ترون کدام رو ترجیح میدید

تیم محتوا
پاسخ به  کامران
3 سال قبل

ریپل

محمد
3 سال قبل

اتریوم ۲ از اتریوم ۱ بهتر است؟

تیم محتوا
پاسخ به  محمد
3 سال قبل

خیر متفاوت هستند

حصاری
3 سال قبل

اتریوم ۲ کی می آید؟

تیم محتوا
پاسخ به  حصاری
3 سال قبل

با اهداف متفاوتی ایجاد شدند

غلامی
3 سال قبل

ارز BAT را چه جوری می توانیم از طریق مرورگر brave بدست آوریم؟

علی
3 سال قبل

صرافی بایننس چرا از bnb حمایت می کند؟

تیم محتوا
پاسخ به  علی
3 سال قبل

چون توکن ساخته شده خود صرافی است

علیرضا
3 سال قبل

تزوس چرا انقدر رشد کرد؟

تیم محتوا
پاسخ به  علیرضا
3 سال قبل

اخبار فاندامنتال قوی داشت

معصومه
3 سال قبل

bnb برای بایننس است؟

تیم محتوا
پاسخ به  معصومه
3 سال قبل

بله

بهروز
3 سال قبل

آیا Eos بلاکچین جدا دارد؟

تیم محتوا
پاسخ به  بهروز
3 سال قبل

بله

علی
پاسخ به  بهروز
3 سال قبل

چندتا ارز خوب ۱ ریپل ۲ دوج کوین ۳ ترون ۴ کاردانو۵ استلار بخرید نگهدارید سال بعد رشد خوبی داره

قاضی
3 سال قبل

چه جوری بفهیم کدام ارز بهتر است؟

تیم محتوا
پاسخ به  قاضی
3 سال قبل

از طریق تحلیل بنیادی

زهرا
3 سال قبل

ارز بیت کوین بهتر است یا اتریوم؟

علی
3 سال قبل

برای بلند مدت ارز بیت کوین بخرم یا ترون

تیم محتوا
پاسخ به  علی
3 سال قبل

پیشنهاد سایت زوم ارز بیت کوین است

مهدی
پاسخ به  علی
3 سال قبل

بلند مدت بیت کوین و کوتاه مدت و میان مدت ترون

Shohre
3 سال قبل

سلام . ایا خرید bnb با شرایط ریزشی بازار منطقی است

تیم محتوا
پاسخ به  Shohre
3 سال قبل

سلام هنوز سیگنال خریدی در نمودار آن مشاهده نمی شود