آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صعود ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر، Notcoin و Pepe در صدر جدول ترندها!

صعود ارزهای دیجیتال در 24 ساعت اخیر، Notcoin و Pepe در صدر جدول ترندها!

صعود ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر، Notcoin و Pepe در صدر جدول ترندها!

به گزارش زوم ارز، امروز ۸ خرداد ۱۴۰۳، بازار ارزهای دیجیتال شاهد تغییرات چشمگیری بوده است. بر اساس آخرین گزارش‌ها، Notcoin (NOT) و Pepe (PEPE) به ترتیب با قیمت‌های ۰.۰۰۷۹۵۴ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۶۲۶ دلار در صدر جدول ارزهای دیجیتال ترند قرار گرفته‌اند.

صعود ارزهای دیجیتال در 24 ساعت اخیر، Notcoin و Pepe در صدر جدول ترندها!
صعود ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر، Notcoin و Pepe در صدر جدول ترندها!

در رتبه سوم این جدول، ارز دیجیتال Super Trump (STRUMP) با قیمت ۰.۰۰۴۳۴ دلار قرار دارد که نشان‌دهنده استقبال گسترده سرمایه‌گذاران از این توکن است. Retik Finance (RETIK) با قیمت ۱.۰۱ دلار و Pendle (PENDLE) با قیمت ۶.۸۸ دلار نیز جزو ارزهای دیجیتال برتر ترند شده‌اند.

بیت کوین (BTC)، به عنوان پیشروترین ارز دیجیتال جهان، با قیمت ۶۷,۸۳۴.۶۸ دلار در رتبه ششم این لیست قرار دارد. همچنین، ارزهای دیجیتال دیگری مانند JasmyCoin (JASMY) با قیمت ۰.۰۲۶۴۲ دلار و FLOKI با قیمت ۰.۰۰۰۲۷۰۴ دلار نیز در این لیست دیده می‌شوند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

توکن‌های دیگر شامل MAGA PEPE (MAGAPEPE) با قیمت ۰.۰۰۰۱۸۳۴ دلار و DOG•GO•TO•THE•MOON (DOG) با قیمت ۰.۰۰۴۰۸۷ دلار، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده‌اند و در رتبه‌های بالای جدول ترندها قرار گرفته‌اند.

نظر زوم ارز درباره این خبر

افزایش تقاضا برای ارزهای دیجیتال جدید و پرنوسان نشان‌دهنده تغییرات سریع و دینامیک بازار ارزهای دیجیتال است. ارزهایی مانند Notcoin و Pepe که در صدر جدول ترندها قرار گرفته‌اند، می‌توانند فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدیدی را برای سرمایه‌گذاران فراهم کنند. با این حال، سرمایه‌گذاران باید با دقت و تحلیل کافی به این بازار ورود کنند و از فرصت‌های موجود به نحو احسن استفاده کنند. مدیریت ریسک و بررسی دقیق روند بازار می‌تواند به سرمایه‌گذاران کمک کند تا تصمیمات هوشمندانه‌تری اتخاذ کنند و از نوسانات بازار بهره‌برداری کنند.


میرزایی
میرزایی
میرزایی هستم دانشجوی رشته کامپیوتر علاقه به ارزهای دیجیتال و تکنولوژی

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده