آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نرم افزار استخراج بیت کوین کش | بهترین نرم افزارهای استخراج بیت کوین کش در ۲۰۲۴

نرم افزار استخراج بیت کوین کش

نرم افزار استخراج بیت کوین کش ،در این مقاله قصد داریم تا به شما عزیزان، بهترین نرم افزار های استخراج ارز دیجیتال بیت کوین کش در سال ۲۰۲۴ را معرفی کنیم. همانطور که می دانید،ارزدیجیتال بیت کوین کش را هم می توان از طریق دستگاه های ماینر و هم ریگ های استخراج، استخراج نمود. اگر قصد استخراج رمز ارز بیت کوین کش را از طریق دستگاه های ماینر دارید، دیگر نیاز به نرم افزار هایی که در این مقاله معرفی خواهیم نمود ندارید و تنها می توانید با نرم افزار های مخصوص به ماینر خود این کار را انجام دهید. در ادامه همراه ما باشید تا به صورت کامل شمارا با این موضوع آشنا کنیم.


ارز دیجیتال بیت کوین کش ( Bitcoin cash ) چیست؟

به صورت کلی می توان گفت که بیت کوین کش، یک بخش جدا شده از ارز دیجیتال بیت کوین می باشد. بیت کوین کش رمز ارز است که خود را به مردم جهان به عنوان پول الکتریکی نقد همتا به همتا معرفی کرده است. این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ پس از استخراج بلاک ۴۷۸.۵۵۹ ایجاد شد. حامیان و همچنین کارشناسان متعقد هستند که این رمز ارز هدف های اصلی ارز دیجیتال بیت کوین را دنبال می کند. بیت کوین کش را نیز می توان با بکارگیری دستگاه های ماینر ویا اسیک و همچنین ریگ های استخراج، استخراج کرد. اگر قصد استخراج ارز دیجیتال بیت کوین کش را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها دنبال کنید.


معرفی بهترین نرم افزار های استخراج بیت کوین کش در سال ۲۰۲۴

نرم افزار “CG Miner”

نرم افزار " CG Miner
معرفی نرم افزار ” CG Miner نرم افزار استخراج بیت کوین کش

شاید تا به حال نام این نرم افزار را زیاد شنیده باشید. نرم افزار سی جی ماینر، یکی از پرطرفدار ترین ترین نرم افزار های موجود می باشد. از هر لحاظ می توان گفت که این نرم افزار تکمیل و بی نقص می باشد. شما می توانید به راحتی از این نرم افزار استفاده کنید. ممکن است کار با این نرم افزار برای کاربران مبتدی کمی سخت باشد اما با کمی جستجو در اینترنت می توانید به صورت تصویری با این نرم افزار آشنا شوید.

نیم نگاهی بر امکانات و توانایی های نرم افزار “CG Miner” :

 • این نرم افزار می تواند بلاک های جدید را شناسایی کند.
 • اگر در مواقعی قطعی در شبکه پیش بایید، این نرم افزار پس از اتصال تاریخچه را ذخیره می کند.
 • این نرم افزار از استخر های گوناگونی پشتیبانی می کند.
 • نرم افزار CG Miner را می توانید بر روی سیستم عامل های ویندوز، مک و همچنین لینوکس اجرا و استفاده کنید.
 • متاسفانه این نرم افزار رابط گرافیکی مناسب و قابل فهمی ندارد، همین موضوع باعث می شود تا کار کردن با این نرم افزار برای افراد مبتدی کمی سخت شود و کار حرفه ای تر به نظر برسد.

نرم افزار “BFG Miner”

نرم افزار " BFG Miner
معرفی نرم افزار ” BFG Miner نرم افزار استخراج بیت کوین کش

این نرم افزار نیز به عنوان دیگر نرم افزار استخراج معروف، یاد می شود. تقریبا می توان گفت که این نرم افزار تا حد زیادی به نرم افزار CG Miner شبیه است. متاسفانه این نرم افزار از ریگ های استخراج پشتیبانی نمی کند و شما نمی توانید از این نرم افزار برای ریگ های استخراج خود استفاده کنید اما خوشبختانه این نرم افزار به صورت خاص و هدفمند برای دستگاه های ماینر و یا اسیک طراحی شده است.

نیم نگاهی به امکانات و توانایی های نرم افزار ” BFGMiner “:

 • این نرم افزار را می توانید بر روی سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس اجرا و همچنین استفاده کنید.
 • نرم افزار BFGMiner به شما در کاهش هزینه های برق کمک شایانی می کند.
 • این نرم افزار می تواند عملیات های شکست خورده را مجدد احیا کند.
 • نرم افزار BFGMiner نیز از استخر های مختلفی پشتیبانی می کند.
 • شما می توانید با استفاده از این نرم افزار سخت افزار ماینر خود را سفارشی سازی کنید.
 • نرم افزار BFGMiner، یک نرم افزار رایگان و متن باز می باشد.

نرم افزار “Awesome Miner”

Awesome Miner یک نرم‌افزار است که یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) را فراهم می‌کند و استفاده از آن را ساده می‌کند. این نرم‌افزار قابلیت پشتیبانی از یک طیف گسترده ای از سخت‌افزارها و استخرهای استخراج را داراست. علاوه بر این، Awesome Miner ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند نظارت بر استخراج و اورکلاک GPU نیز دارد.

نیم نگاهی به امکانات و توانایی های نرم افزار “Awesome Miner”:

 • پشتیبانی از طیف گسترده ای از سخت افزارها
 • پشتیبانی از استخرهای استخراج مختلف
 • رابط کاربری گرافیکی (GUI) کاربرپسند
 • ویژگی های نظارت و گزارش دهی جامع
 • قابلیت اورکلاک Awesome Miner

نرم افزار “MinerGate”

MinerGate نیز یک نرم‌افزار است که استفاده از آن آسان است و ارزهای دیجیتال متنوعی از جمله بیت کوین کش را پشتیبانی می‌کند. این نرم‌افزار پرداخت‌ها را به صورت روزانه انجام می‌دهد و یک برنامه وابسته به سود را نیز دارد. با معرفی کاربران جدید به MinerGate، شما قادر خواهید بود درآمد کسب کنید.

نیم نگاهی به امکانات و توانایی های نرم افزار “MinerGate”:

 • پشتیبانی از چندین ارز دیجیتال
 • رابط کاربری آسان
 • پرداخت های روزانه
 • برنامه وابسته
 • ویژگی های پیشرفته

چرا برای استخراج بیت کوین کش باید از نرم افزار استفاده کنیم؟

همانطور که گفتیم، ارز دیجیتال بیت کوین کش را هم می توان با بکارگیری دستگاه های ماینینگ استخراج کرد و هم می توان با ریگ های استخراج. ارز دیجیتال بیت کوین به دلیل شبکه شلوغی که دارد، تنها می توان با دستگاه های ماینینگ استخراج کرد و استخراج آن با ریگ های استخراج تقریبا بی صرفه است و ارزش مالی ندارد.

شبکه بیت کوین کش نسبت به بیت کوین، کمی خلوت تر است به همین دلیل بیت کوین کش را نیز می توان با استفاده از ریگ های استخراج یا همان کارت های گرافیک GPU استخراج نمود. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا برای استخراج بیت کوین کش باید از نرم افزار استفاده کنیم؟

شما در یک روش نیاز به هیچ نرم افزاری برای استخراج ندارید. آن هم این است که اگر می خواهید استخراج ارز دیجیتال بیت کوین کش را با پیوستن به یک استخر دنبال کنید.

زمانی که شما به یک استخر متصل می شوید، آن استخر مقدمات استخراج شما را فراهم می کند و شما می توانید با دستگاه ماینر خود اقدام به استخراج بیت کوین کش کنید. اما زمانی که شما قصد دارید به تنهایی با دستگاه ماینر خود ارز دیجیتال بیت کوین کش را استخراج کنید، باید از یک نرم افزار کمک بگیرید تا بتوانید این عمل را با موفقیت پشت سر بگذارید.

همانطور که گفتیم، شما می توانید به راحتی، با ریگ های استخراج نیز عملیات استخراج ارز دیجیتال بیت کوین کش را نیز انجام دهید. برای اینکه بتوانید با ریگ های استخراج، با موفقیت این کار را انجام دهید، نیاز به یکی از نرم افزار های استخراج دارید. نرم افزار های استخراج همانند استخر ها عمل می کنند و شما را به شبکه ارز دیجیتال مد نظر متصل می کنند.

ما در این مقاله، به معرفی چند نرم افزار مناسب جهت استخراج ارز دیجیتال بیت کوین کش پرداخته ایم. قبل از انتخاب قطعی نرم افزار مورد نظر، درباره آن نرم افزار مجدد تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید مراحل استخراج رمز ارز ها را با موفقیت دنبال کنید.


معیار های انتخاب یک نرم افزار استخراج

خوشبتانه نرم افزار های استخراج زیادی در حال فعالیت هستند. شما می توانید بر اساس معیار های خود و همچنین نکاتی که ما در این قسمت می گوئیم، مناسب ترین نرم افزار استخراج را انتخاب کنید.

 1. یکی از نکاتی که باید در هنگام انتخاب نرم افزار به آن دقت کنید، سیستم عامل شما می باشد. با توجه به مشخصات و نوع سیستم عاملتان باید به انتخاب نرم افزار مورد نیاز بپردازید.
 2. در زمان انتخاب نرم افزار، به این دقت کنید که قرار است با چه تجهیزاتی ( دستگاه ماینر و یا ریگ استخراج ) اقدام به استخراج کنید.
 3. برای شروع کار در بار اول، سعی کنید از نرم افزاری استفاده کنید که کار با آن راحت است.

در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی انواع نرم افزار های استخراج بیت کوین کش بپردازیم.


سخن پایانی

هنگام انتخاب نرم افزار برای استخراج بیت کوین کش، نیازها و ترجیحات شخصی شما نقش مهمی ایفا می‌کند. برخی عوامل که باید در نظر بگیرید عبارتند از سخت افزار موجود، سیستم عاملی که استفاده می‌کنید، تجربه شما در زمینه استخراج بیت کوین کش و اهدافتان.

می‌توانید از نرم افزارهای محبوبی مانند Awesome Miner، MinerGate، CGMiner، HiveOS و SlushPool استفاده کنید. هرکدام از این نرم افزارها مزایا و معایب خاصی دارند، بنابراین مهم است که قبل از انتخاب نرم افزار، تحقیقات خود را انجام دهید.

Awesome Miner یکی از نرم افزارهای محبوب است که قابلیت‌های گسترده‌ای برای مدیریت و نظارت بر استخراج بیت کوین کش دارد. آن را می‌توان بر روی سیستم عامل‌های مختلفی نصب کرد و از ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند کنترل دستگاه‌های از راه دور، پشتیبانی از چندین استخر استفاده کرد.

MinerGate یک نرم افزار معروف است که به صورت یک پلتفرم استخراج مجتمع عمل می‌کند. این نرم افزار بر روی سیستم عامل‌های مختلفی قابل نصب است و واسط کاربری ساده‌ای دارد که برای کاربران تازه وارد مناسب است.

CGMiner یک نرم افزار متن باز است که امکانات قدرتمندی برای استخراج بیت کوین کش فراهم می‌کند. این نرم افزار بر روی بسیاری از سیستم عامل‌ها قابل نصب است و توسعه آن همچنان ادامه دارد.

HiveOS یک سیستم عامل برای استخراج بیت کوین کش است که رابط کاربری وب قدرتمندی دارد. این سیستم عامل بر روی تعداد زیادی سخت افزار قابل نصب است و ابزارهای مدیریت پیشرفته‌ای را فراهم می‌کند.

SlushPool یک استخر استخراج بیت کوین کش است که از پروتکل استخراج Stratum استفاده می‌کند. این استخر با سیستم عامل‌های مختلفی سازگار است و دارای ویژگی‌های امنیتی مانند تأیید دو مرحله‌ای است.

بنابراین، قبل از انتخاب نرم افزار استخراج بیت کوین کش، بهتر است نیازهو ترجیحات خود را مورد بررسی قرار داده و با تحقیق و بررسی ویژگی‌ها و عملکرد هر نرم افزار، تصمیم‌گیری نمایید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که نرم افزار انتخابی شما با سخت افزار و سیستم عامل شما سازگاری دارد.

ممنون که تا پایان مقاله “نرم افزار استخراج بیت کوین کش” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده