آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تاپیرو: قیمت بیت کوین می تواند در ۱۸ ماه آینده به ۱۵۰ هزار دلار برسد

تاپیرو: قیمت بیت کوین می تواند در 18 ماه آینده به 150 هزار دلار برسد

تاپیرو: قیمت بیت کوین می تواند در ۱۸ ماه آینده به ۱۵۰ هزار دلار برسد

به گزارش زوم ارز، در بخش اخیر از پادکست “گرگ همه خیابان ها”، اسکات ملکر به عنوان میزبان حضور داشت و با دن تاپیرو، بنیانگذار ۱Roundtable Partners و ۱۰T Holdings، به بحث درباره آینده ارزهای دیجیتال پرداختند. تاپیرو توئیتی رو به روی خود از بازده صعودی بازارهای کریپتو به اشتراک گذاشت و پیش بینی کرد که در پایان ممکن است ارزش این بازار به میزان صدها تریلیون دلار برسد.

Tapiero در ابتدا پیش بینی کرده بود که بازار ارزهای دیجیتال ممکن است به ارزش کل بازار ۱۰ تریلیون دلار برسد. اما، با توجه به پیشرفت های اخیر و رشد سریع این صنعت، وی تصمیم گرفت پیش بینی خود را به طور قابل توجهی اصلاح کند. او در حال حاضر اعتقاد دارد که این بازار ممکن است در آینده به ۳۰ تریلیون دلار، ۷۰ تریلیون دلار یا حتی ۱۰۰ تریلیون دلار رسید. او به آن اشاره کرد که طی ۱۸ تا ۲۴ ماه آینده، بازار واقعا می‌تواند به ارزش ۱۰ تریلیون دلار برسد.

با وجود نوسانات کنونی در قیمت ارزهای دیجیتال، تاپیرو به خوشبینی ادامه می‌دهد. او تأکید می‌کند که اکوسیستم این حوزه قوی است و بسیاری از شرکت‌های موجود در پرتفوی او عملکرد بسیار موفقی داشته‌اند. او نوسانات اخیر در بازار را به عنوان بخشی از یک فرآیند اصلاحی معمول می‌شناسد.

در این گفتگو به چالش‌های مربوط به نظارت بر کریپتوارزها، به‌ویژه در ایالات متحده، پرداخته شد. تاپیرو تغییرات مثبتی که در سال گذشته رخ داده بودند، از جمله تصمیمات مثبت دادگاه ها و ورود شرکت‌های مالی بزرگ به عرصه کریپتوارزها، مورد تاکید قرار داد. تایید ETF های بیت کوین و توجه به ETF های پتنشیل Solana به عنوان وقایع مهمی در مسیر پیشرفت این بازارها مورد بررسی قرار گرفت.

تاپیرو تأیید کرد که میم کوین‌ها در جذب سرمایه‌گذاران جوان نقش مهمی دارند و از محبوبیت آنها برخوردار هستند. او تشبیه کرد که خرید میم سکه شبیه به خرید بلیط‌های بخت‌آزمایی در گذشته است و اینکه اغلب افراد تا زمانی که بازده قابل توجهی نمی‌بینند، اما او معتقد است که مشارکت و اشتیاق شرکت‌کنندگان نسبت به اکوسیستم کلی اثر مثبتی خواهد داشت.

این گفتگو همچنین به نوآوری مداوم در حوزه کریپتو اشاره کرد. تاپیرو در این باره به ظهور بیت کوین و رشد بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) اشاره کرد. او پیش بینی کرد که در فصل چهارم سال، ممکن است شاهد افزایش چشمگیر دیگری در قیمت ارزهای دیجیتال باشیم که این امر ناشی از اطلاعات جدید و افزایش علاقه سازمانی است.

تاپیرو درباره اهمیت سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌هایی که از اکوسیستم کریپتو پشتیبانی می‌کند، صحبت کرد. او به شرکت‌هایی تمرکز داشته است که خدمات و ابزارهای ضروری را ارائه می‌دهند، از جمله QuickNode و Figment که به دلیل رشد و سودآوری چشمگیر خود معروف شده‌اند. تاپیرو معتقد است که سرمایه‌گذاری در این “برگزیدگان و بیلدها” صنعت کریپتو به‌عنوان یک رویکرد پایدارتر و سودآورتر محسوب می‌شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

Tapiero و Melker تحقیقاتی درباره آینده‌ی استیبل‌کوین‌ها و توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) انجام دادند. بر اساس اعتقاد Tapiero، هر چیزی که ارزش داشته باشد به نحوی در دنیای بلاک‌چین قرار می‌گیرد و این منجر به آینده‌ای می‌شود که دارایی‌ها قابل تبادل و تراکنش‌ها به صورت فوری واقع می‌شوند. او تصور می‌کند که در این دنیا، استیبل‌کوین‌ها می‌توانند بخش مهمی از تامین پول را تشکیل دهند و در نهایت به ۱۰٪ از تامین پول برسند که با افزایش تامین پول می‌تواند به حدود ۸ تریلیون دلار یا حتی بیشتر برسد.

هرچند تلاش‌های مایکل سیلر برای ترویج پذیرش بیت‌کوین توسط شرکت‌ها مورد توجه قرار گرفته بود، اما تاپیرو همچنان شک و تردیدی را درباره اضافه کردن بیت کوین به ترازنامه شرکت‌ها می‌بیند. او باور دارد که واقعیت پذیرش بیت کوین بستگی به عواملی دارد مانند سرمایه‌گذاران نهادی و مدیران دارایی که توانایی درک ارزش و پتانسیل ارزهای دیجیتال را دارند.

Tapiero مقایسه کرد پویایی بازار کریپتو با چرخه‌های تاریخی بازار و نشان داد که پس از دوره‌های رشد بالا، اصلاحات طبیعی و سالم رخ می‌دهند. وی پیش بینی کرد که بیت کوین ممکن است در ۱۸ ماه آینده به ۱۵۰۰۰۰ دلار برسد و تأکید داشت که بازار به طور کلی ممکن است رشد چشمگیری را تجربه کند که ناشی از ادامه نوآوری و پذیرش نهادی است.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده