آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ثبات بازار استیبل کوین در ۱۶۰ میلیارد دلار؛ رشد دو ارز

ثبات بازار استیبل کوین در 160 میلیارد دلار؛ رشد دو ارز

ثبات بازار استیبل کوین در ۱۶۰ میلیارد دلار؛ رشد دو ارز

به گزارش زوم ارز، در طی ۱۹ روز گذشته، اقتصاد استیبل کوین پس از رسیدن به مبلغ ۱۶۰ میلیارد دلار در پایان آوریل، با افزایش ناچیزی تثبیت یافته است. از جمله پنج مورد برتر، استیبل کوین در حال حاضر از نظر رشد ۳۰ روزه برتری دارد و نشان دهنده افزایش ۱۵.۳ درصدی در عرضه است.

در جستجوی یک فروش گسترده، تامین ارزهای دیجیتال اصلی با بهره از پشتیبانی ارزهای فیات، در طول ۱۹ روز گذشته کاهش یافته است. امروز، ارزش بازار استیبل کوین به حدود ۱۶۰.۸۶ میلیارد دلار تخمین زده شده است و حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت اخیر به ۳۷.۸۸ میلیارد دلار رسیده است. این نتایج نشان می دهد که استیبل کوین‌ها پراکنده‌ترین ارزها در بازار هستند و در حال حاضر بیش از ۵۲ درصد از کل حجم معاملات جهانی به ارزهای استیبل کوین اختصاص داده شده است که معادل ۷۲.۲۵ میلیارد دلار برای روز گذشته است. در این دوره، تتر (USDT) با افزایش ۳.۴ درصدی در تأمین سرمایه طی ۳۰ روز گذشته، توانست رهبری خود را در زمینه تأمین و حجم معاملات حفظ کند.

بر اساس آمار coingecko.com، پنج استیبل کوین برتر بر اساس ارزش گذاری بازار تا شنبه، 11 می 2024.
 پنج استیبل کوین برتر بر اساس ارزش گذاری بازار تا شنبه، ۱۱ می ۲۰۲۴.

از ۱۱ مه ۲۰۲۴، ارزش بازار تتر به ۱۱۰.۹۶ میلیارد دلار رسیده است که ۶۸.۹۷٪ از کل ارزش بازار استیبل کوین را تشکیل می دهد. USDC Circle، دومین استیبل کوین بزرگ، در این ماه ۲.۸ درصد افزایش را تجربه کرد و ارزش بازار خود را به ۳۳.۱۳ میلیارد دلار رساند. در آخرین هفته، بازار USDC به ارزش ۲۰.۵۹ درصد از اقتصاد ارزهای دیجیتال مبتنی بر فیات رسیده است. بعد از تجربه کاهش کوتاه مدت در ماه‌های گذشته، DAI Makerdao در این ماه رشد مثبتی داشته است.

در ۳۰ روز گذشته، DAI با یک افزایش ۱۲.۹ درصدی به بازار عرضه شده و ارزش بازار آن به میزان ۵.۴۸ میلیارد دلار رسیده که معادل ۳.۴ درصد از کل ارزش بازار تمامی ارزهای رمزنگاری شده ۱۶۰.۸۶ میلیارد دلار است. استیبل کوین نیز با رشد ۱۵.۳ درصدی، به عنوان یک استیبل‌کوین با حجم بالا، اخیراً با USDT رقابت نزدیکی داشته است. ارزش بازار FDUSD پس از این رشد، تقریباً ۳.۸ میلیارد دلار می‌باشد. همچنین، USDE نیز یکی از پنج استیبل‌کوین برتر است که در ۳۰ روز گذشته با یک کاهش مواجه شده و ارزش بازار آن اکنون ۱.۱ درصد کمتر از ماه گذشته است و به ۲.۳ میلیارد دلار رسیده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در طی مدت ۳۰ روز گذشته، بیشتر ارزهای پایدار دیگر افزایش کمی در عرضه خود داشته‌اند. همچنین، PYUSD به عنوان پی پال با افزایش ۹۶.۵ درصدی در عرضه خود، نشان داد که یک رشد قابل توجه را در طول این ماه تجربه کرده است. در حال حاضر، با ارزش بازار تقریبی ۳۷۷ میلیون دلار، PYUSD به عنوان نهمین ارز پایدار بزرگ از نظر ارزش بازار شناخته می‌شود.

چشم انداز همواره در حال تغییر برای ارزهای پایدار است و فلات اخیر ممکن است نشان دهنده ورود به یک مرحله استحکام به وجود آمده پس از یک دوره رشد قوی باشد. از آنجایی که رقبایی چون تتر و استیل کوین برای به دست آوردن سهم بیشتری از حجم تجارت به یکدیگر رقابت می‌کنند، پیش‌بینی الگوهای حجم تجارت جهانی آن‌ها ممکن است تغییرات گسترده‌تری در بازار پیش بینی کند.

منبع: news.bitcoin.com


بیشتر بخوانید :

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده