آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز سولو SOLO چیست؟ | آینده ارزدیجیتال سولوژنیک Sologenic

ارز سولو SOLO چیست؟

ارز سولو SOLO چیست؟، اگر چه امروزه یکی از بحث های جنجالی در رسانه ها تکنولوژی بلاکچین و کریپتوها هستند اما باید بدانید که ارزش کل بازار کریپتوها هنوز بسیار کوچک است. برای درک بهتر این موضوع برای شما مثالی را بیان می کنیم. در زمان نگارش این مقاله ارزش کل بازار کریپتوها حدودا ۱.۱ تریلیون دلار است، در حالی که گردش مالی یک روزه در بازار فارکس برابر با ۶.۶ تریلیون دلار است. بنابراین ارزش کل بازار کریپتوها شش بار کوچیک تر از یک روز معاملاتی در فارکس است!! همین مثال نشان می دهد که بازار کریپتوها در ابتدای راه خود می باشد.

خوب است بدانید پروژه های مختلفی با هدف ایجاد پلی میان بازارهای سنتی مانند فارکس و کریپتوها روی کار آمده اند. در صورتی که این اتصال بین بازارهای سنتی و کریپتوها ایجاد شود، مشکل نقدینگی حل و همچنین استفاده از کریپتوها کاربردی تر می شود. یکی دیگر از مزیت این طرح آن است که شما به عنوان یک شهروند غیر آمریکایی نمی توانید سهام تسلا را به صورت اسپات خریداری کنید و یا نمی توانید نصف سهم و یا یک چهارم آن را بخرید. اما با وجود این طرح کاربران می توانند به سهام شرکت های مختلف دسترسی داشته باشند و همچنین به صورت بخش پذیر آن ها را خریداری کنند.

امروز در این مقاله یکی از پروژه هایی که برای رفع شکاف بین بازارهای سنتی و کریپتوها است، را به شما معرفی می کنیم. پلتفرم سولوژنیک Sologenic با ارائه راه کارهایی متفاوت به دنبال ایجاد این اتصال است، که در این مقاله به طور مفصل آن را بررسی و اهداف این پروژه را برای شما روشن می سازیم.

ارز سولو SOLO چیست؟

ارز سولو SOLO چیست؟
ارز سولو SOLO چیست؟

پلتفرم سولوژنیک Sologenic روی اکوسیستم شبکه ریپل فعالیت می کند، اما ارز سولو solo روی شبکه اسمارت چین نیز قابل دسترس است. توکن سولو solo نبض پلتفرم Sologenic می باشد که تمامی فعالیت های اقتصادی در این پلتفرم با استفاده از این توکن انجام می شود. در ادامه کاربرد این توکن را عنوان می کنیم:

 • با استفاده از توکن سولو solo می توانید دارایی های مصنوعی مانند سهام ها و فلزات گران بها و نفت و …. را ایجاد کرد. این دارایی های مصنوعی با نماد Ƨ در کنار آن دارایی مشخص می شود. برای مثال سهام تسلا که به صورت توکن ایجاد شده با نماد TSLAƨ نشان داده می شود.
 • از این توکن می توانید برای خرید و فروش سایر ارزها و همچنین ایجاد جفت ارزهای معاملاتی در صرافی غیرمتمرکز این پلتفرم استفاده کرد.
 • کاربرانی که توکن های خود را به منظور تامین نقدینگی در اختیار پلتفرم قرار می دهد سود ثابت ۲۰ درصد دریافت می کنند. البته این استخرها بازه زمانی متفاوتی دارد و شما با توجه به صلاح دید خود می توانید استخرهای، هفتگی و ماهانه و یا چندین ماهه را انتخاب کنید.
 • از آن جا که این پلتفرم به صورت غیرمتمرکز اداره می شوند، دارندگان ارز solo می توانند در تصمیمات حاکمیتی شرکت کنند.
 • از این توکن برای خلق، خرید و فروش nft ها در بازار مخصوص به این پلتفرم می توان استفاده کرد. در نظر داشته باشید تمامی کارمزدهای این بازار جمع آوری و سوزانده می شوند.

علاوه بر ارز سولو solo این پلتفرم ارزهای دیگری مانند سهام ها و سایر دارایی ها نیز دارد که توکنیزه شده است.


نیم نگاهی به توکن سولو SOLO

نام اختصاری  SOLO
نوع ارز  Token
عرضه کل ۳۹۹,۹۴۷,۶۹۹
مقدار در گردش ۳۹۹,۹۴۷,۶۹۹ 
وب سایت رسمی  sologenic.org

sologenic.com

بلاکچین اکسپلورر bithomp.com
پیج های رسمی ارتباطی medium

twitter

reddit

وایت پیپر sologenic.com
سورس کد github.com
آدرس قرارداد هوشمند 0xc2c28b58db223da89b567a0a98197fc17c115148

 


تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم سولوژنیک Sologenic

تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم سولوژنیک Sologenic
تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم سولوژنیک Sologenic

این پلتفرم برای پیش برد اهداف خود به دو تیم مجزا تقسیم شده که هرکدام وظیفه ای خاص را دنبال می کند. تیم اصلی این پروژه solo core نام دارد و در زمینه گسترش اکوسیستم غیرمتمرکز سولوژنیک Sologenic فعالیت می کند، در حالی که تیم Sologenic.com بر روی سرویس دهی و استفاده از این اکوسیستم غیرمتمرکز فعالیت می کند. تیم اصلی شامل متخصصین و توسعه دهندگانی است که بر روی پروژه های اکوسیستم منبع باز ریپل و solo فعالیت می کنند و تیم Sologenic.com یک شرکت ثبت شده در اتحادیه اروپا است که در حال توکنیزه کردن اوراق بهادار است.

تیم اصلی این پروژه از سال ۲۰۱۹ شروع به فعالیت کرده است و هم اکنون در امارات متحده عربی_دبی فعال هستند. بنیان گذار آن آقای Bob Ras از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۸ در کانادا به عنوان مدیر و مشاور فعالیت می کرده و در سال ۲۰۱۹ به تیم Sologenic برای ایجاد یک بستر غیرمتمرکز و همچنین پلی میان بازارهای سنتی و دنیای کریپتو، ملحق شده است.

از دیگر مدیران این پروژه می توان به رضا بشاش اشاره کرد. ایشان که میلتی ایرانی دارند، بنیان گذار چندین شرکت مانند: inextweb، semantile technologies، Denote solutions، coinfield بوده است. همچنین رضا، متخصص هوش مصنوعی و فین تک و علاقه مند به دنیای بلاکچین ها است.


عملکرد پلتفرم سولوژنیک Sologenic

عملکرد پلتفرم سولوژنیک Sologenic
عملکرد پلتفرم سولوژنیک Sologenic

در حقیقت پلتفرم سولوژنیک Sologenic در تلاش است مبادله دارایی‌ها و سرمایه‌گذاری در انواع مختلف ابزارهای مالی سنتی را برای سرمایه ‌گذاران ارزهای دیجیتال بدون محدودیت فراهم سازد. البته این هدف نیازمند به یک زیر ساخت قوی برای انجام تراکنش ها با سرعت بالا در عین حال ایمن و شفاف است. در نهایت این پلتفرم به دنبال ادغام بلاکچین با دنیای مالی فعلی می باشد که از اجزای متعددی برای انجام این کار استفاده می کند. این اجزا شامل یک ماژول انجام سفارش، یک ماژول بلاک چین، یک ماژول توکن سازی و یک ماژول تبادلات غیرمتمرکز است. این اجزا به دو سیستم اصلی تقسیم می شود: توکن سازی دارایی ها که به اختصار آن را ATP و تبادلات غیرمتمرکز که به آن DEX می گویند.

خوب است بدانید دارایی هایی که به صورت توکنیزه در می آیند از رفتار قیمتی و همچنین ماهیت آن دارایی پیروی می کنند. برای مثال اگر شما سهامی را بخرید که ماهانه سودی به دارندگان خود می دهد، این پلتفرم آن سود را نیز به شکل توکنیزه شده به شما می دهد و تمامی قوانین حقوقی نیز بر این دارایی ها اعمال می شود.

در ادامه معماری این اکوسیستم را به صورت جز به جز برای شما شرح می دهیم:

 • پلتفرم توکن سازی دارایی ها:

این بخش که به اختصار ATP نام دارد از فناوری های مختلفی استفاده می کند که امنیت را برای دارایی های ایجاد شده فراهم کند. که از دو بخش نیز تشکیل شده است:

 1. برنامه های Front-end که در دو قالب مرورگر ها و اپلیکیشن های موبایل در دسترس است. این برنامه های کاربردی از طریق یک API با Backend ارتباط برقرار می کنند و بیشتر به زبان جاوا اسکریپت نوشته می شوند.
 2. برنامه های Back-end که در چندین منطقه ابری مستقر شده اند و برای اطمینان از ارائه حداکثر کارایی مقیاس بندی شده اند.
 • پایگاه داده:

تراکنش ها بعد از تایید در یک فضای باینری نگهداری می شوند و بعد از آن در یک پایگاه داده ایزوله شده و در یک شبکه خصوصی مجازی امن نگهاری می شود و تنها یک دسترسی به آن وجود دارد. یک نسخه پشتیبان روزانه از کل پایگاه داده گرفته می شود (بسته به بار فعلی) و در یک سرور فایل امن جداگانه ذخیره می شود که توسط اینترنت قابل دسترسی نیست. دسترسی به این مخزن پشتیبان تنها زمانی برای یک آدرس IP خاص فعال می شود که نیاز به دسترسی به نسخه های پشتیبان باشد.

 • بانک SAXO:

Sologenic از سیستم معاملاتی SAXO استفاده می کند و معاملات دارایی در سیستم معاملاتی Saxo انجام می شود. هر سفارشی که از طریق SAXO API اجرا می شود دارای شناسه تراکنش منحصر به فردی است که توسط SAXO ارائه شده است که در اکوسیستم سولوژنیک Sologenic ذخیره می شود. همچنین مشتریان همیشه می تواند تمام جزئیات مربوط به زمان و نحوه انجام معاملات خود را مشاهده کنند و از این طریق شرکت همیشه می تواند ثابت کند که اجرای معاملات بر اساس بهترین قوانین اجرایی انجام شده است.

 • دفتر کل توزیع شده ریپل:

XRP Ledger یک دفتر کل رمزنگاری غیرمتمرکز است که توسط شبکه ای از نودهای همتا به همتا پشتیبانی می‌شود. این شبکه ویژگی های زیر را داراست:

 1. پردازش تراکنش ها در این شبکه امن و ضد سانسور است.
 2. الگوریتم اجماع این شبکه بسیار سریع و کارآمد است.
 3. یک تیم به صورت تمام وقت در سطح جهانی در حال پشتیبانی و توسعه این شبکه هستند.
 4. این شبکه ایمن و رمزنگاری شده است.
 5. استفاده از ویژگی های مدرن برای پیاده سازی قراردادهای هوشمند.
 • فرآیند اعتماد سازی:

کاربرانی که قصد فعالیت در این پلتفرم برای خرید و یا فروش دارایی های مصنوعی و یا حتی استفاده از صرافی غیرمتمرکز را دارند باید قبل از آن احراز هویت انجام دهند و اطلاعات شخصی خود را تسلیم نهاد مبارزه با پولشویی کنند. جالب است اگر شما احراز هویت نشده باشید حتی قادر به انجام تراکنش همتا به همتا نخواهید بود و در صورت صلاح دید تیم پروژه این حق را برای خود محفوظ می دانند که دارایی شما را مسدود کند.

” در بخش ویژگی های پلتفرم این فرآیند را نقد خواهیم کرد “

 • صرافی غیرمتمرکز:

تیم پلتفرم Sologenic با استفاده از آخرین فناوری های موجود، یک رابط کاربری ساده و قدرتمند ایجاد کرده است. این صرافی دارای ویژگی های زیر است:

 1. کاربران این صرافی کلید خصوصی کیف پول های خود را در اختیار خواهند داشت.
 2. این صرافی با استفاده از توکن سولو solo نقدینگی را برای صرافی های دیگر فراهم می کند.
 3. تیم این صرافی عنوان کرده که با استفاده از شبکه بلاکچین ریپل توانسته امنیت دارایی کاربران را در این صرافی تامین کند.
 4. کاربران با داشتن کلید خصوصی کیف پول خود حتی در صورت تعطیلی صرافی می توانند به دارایی خود دسترسی داشته باشند و آن را کنترل کنند.
 • پلتفرم تبادلات دارایی های توکنیزه شده:

کاربران می توانند دارایی توکنیزه شده خود را به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته در این پلتفرم مبادله کنند. کاربران با استفاده از این بخش به سهام های ۲۵ کشور در دنیا دسترسی خواهند داشت.

 • کارت های اعتباری:

این پلتفرم کارت های اعتباری مشابه بایننس کارت، را به صورت رایگان برای کاربران خود صادر می کند که می توان از آن برای خریدهای فروشگاهی و فرودگاه ها و خرید بلیط و استفاده از تخفیف ها و حتی پرداخت اقساط استفاده کرد.


ویژگی های پلتفرم سولوژنیک Sologenic

ویژگی های پلتفرم سولوژنیک Sologenic
ویژگی های پلتفرم سولوژنیک Sologenic

در این قسمت قصد داریم شما را با ویژگی های مثبت و منفی این پلتفرم آشنا کنیم. ابتدا به ویژگی های مثبت آن می پردازیم:

 • امکان دسترسی به اوراق بهادار در کشورهای مختلف.
 • امکان بخش پذیری در اوراق بهادار. برای مثال شما می توانید نصف سهام گوگل را خریداری کنید.
 • کسب درآمد کاربران با استفاده از تامین نقدینگی در این پلتفرم.
 • سرعت تراکنش بالا و هزینه کامزد پایین.
 • اداره این پلتفرم به صورت غیرمتمرکز و با استفاده از رای گیری اعضای جامعه این پلتفرم است.
 • ارائه سرویس های مختلفی مانند توکنیزه کردن دارایی و صرافی غیرمتمرکز و همچنین بازار خرید و فروش Nft ها.

اما در ادامه به نکات منفی این پروژه می پردازیم:

 • همان طور که می دانید شرکت ریپل سال ها است که با مشکلات قانونی در آمریکا مواجه است، و سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا علیه این شرکت پرونده سازی کرده است. پس سقوط شرکت ریپل مساویست با سقوط پروژه ها و اکوسیستم روی این شبکه است.
 • این پلتفرم ادعا می کند که کاملا غیرمتمرکز است، اما شما حتی برای انجام یک تراکنش ساده باید احراز هویت باشید. اگر قرار به دادن اطلاعات کاربران به یک پلتفرم بود که کاربران با همان بانک های سنتی به کار خود ادامه می دادند که حداقل وجه قانونی نیز دارد.
 • اساسا شبکه ریپل برای تسهیل روابط بین بانکی ایجاد شده و می توان گفت کاملا متمرکز است. و از طرفی به طور واضح در وایت پیپر سولوژنیک Sologenic بیان شده در صورت صلاح دید می توانند دارایی کاربران را مسدود کننده که این موضوع با اصل تمرکز زدایی بلاکچین ها مغایرت دارد.
 • ویژگی هایی که این پروژه آن ها را مختص به خود می داند، در دیگر پروژه ها نیز وجود دارد و ابداع جدیدی نیست. برای مثال کارت اعتباری فیزیکی برای استفاده با دستگاه های خود پرداز، مدتی است که توسط بایننس اجرایی شده و یا ویژگی های صرافی غیرمتمرکز این پلتفرم در تمامی صرافی های غیرمجاز وجود دارد.
 • یکی دیگر از نکات منفی این پروژه نداشتن همکاری با سایر پروژه های کریپتویی و از طرفی وجود رقیب های بسیار بزرگ و مطرح است.

امنیت پروژه سولوژنیک Sologenic

امنیت پروژه سولوژنیک Sologenic
امنیت پروژه سولوژنیک Sologenic

متاسفانه قرارداد هوشمند این پروژه توسط هیچ نهادی بررسی و تایید نشده است. و از طرفی این پروژه برخلاف چیزی که بیان می کند ماهیتی متمرکز دارد و کاربران باید برای فعالیت در آن احراز هویت انجام بدهند. از آن جا که این پروژه در وایت پیپر رسمی خود بیان کرده که می تواند دارایی کاربران را مسدود کند، امنیت این پروژه برای کاربران ایرانی بسیار ضعیف است. و اگر این اتفاق رخ دهد کاربران نمی توانند از این شرکت شکایت کننده زیرا این موضوع در وایت پیپیر این پروژه به وضوح بیان شده است.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سولو SOLO

پس از آشنایی کامل با ارز دیجیتال سولو SOLO و پلتفرم ارائه دهنده آن یعنی سولوژنیک Sologenic در این قسمت از مقاله به بررسی روند قیمت آن خواهیم پرداخت. رمز ارز سولو SOLO در ابتدای ماه مارس ۲۰۲۰ با قیمت ۰.۲۲۸۸ دلار به فروش می رفت و در ابتدای ماه آپریل همان سال قیمت آن کمی افزایش یافته و به قیمت ۰.۲۷۴۸ دلار رسید.

قیمت این ارز دیجیتال در اواخر سال ۲۰۲۰ یعنی در تاریخ ۳۰ دسامبر نیز یک روند صعودی را طی نموده و به مرز ۰.۶۰۰۵ دلار رسید. ارز دیجیتال سولو سال ۲۰۲۱ را با قیمت ۰.۷۵۳۸ دلار آغاز کرد و در تاریخ ۲۰ آپریل سال ۲۰۲۱ با رشد خوبی همراه بوده و قیمت آن برابر با ۱.۸۶۴۵ دلار بود. لازم به ذکر است که رمز ارز سولو در تاریخ ۲ دسامبر سال ۲۰۲۱ نیز به بالاترین قیمت خود یا اوج قیمت خود رسیده است. در ادامه قیمت این ارز دیجیتال کمی کاهش یافته و سال ۲۰۲۲ را با قیمت ۱.۰۱۴۴ دلار شروع کرد. همچنین لازم است بیان نماییم که در اواسط سال ۲۰۲۲ رمز ارز سولو یک روند نزولی را طی نموده است. در ادامه شما قادر خواهید بود روند قیمت این ارز دیجیتال را بر نمودار مشاهده کنید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سولو SOLO
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سولو SOLO

کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال سولو SOLO

کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال سولو SOLO
کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال سولو SOLO

امروزه کیف پول های متعددی را در بازار ارزهای دیجیتال مشاهده می کنید که می توان از آنها برای ذخیره سازی رمز ارزها استفاده نمود. برای ذخیره سازی رمز ارزهای خود شما باید کیف پولی را انتخاب نمایید که از ارز مورد نظر شما پشتیبانی کند و همچنین از امنیت خوبی برخوردار باشد. کیف پول های نرم افزاری که در ادامه به شما معرفی می نماییم، کیف پول هایی هستند که از ارز دیجیتال سولو SOLO پشتیبانی می کنند:

 • کیف پول سولو Solo Wallet

کیف پول سولو یا سولو والت یک کیف پول بومی پلتفرم سولوژنیک می باشد که امکان ذخیره سازی رمز ارز سولو را برای کاربران فراهم می آورد. همچنین خدمات گوناگونی را به کاربران ارائه می دهد و برای سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس می باشد.

 • کیف پول سیف پل SafePal

کیف پول سیف پل یکی دیگر از کیف پول های نرم افزاری است که از ارز دیجیتال سولو پشتیبانی می کند. این کیف پول علاوه بر رمز ارز سولو از ارزهای متنوع دیگری نیز پشتیبانی به عمل می آورد و کاربران می توانند آن را به راحتی بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند.


صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال سولو SOLO

صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال سولو SOLO
صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال سولو SOLO

صرافی هایی که در این قسمت از مقاله به شما معرفی می نماییم، صرافی های خارجی هستند که از ارز دیجیتال سولو SOLO پشتیبانی می کنند. در صورتی که امکان ثبت نام و احراز هویت برای شما کاربران ایرانی در هر یک از صرافی هایی که نام می بریم وجود داشته باشد، قادر خواهید بود رمز ارز سولو را در این صرافی ها خریداری نمایید.

صرافی های متمرکزی همچون هیوبی گلوبال، بای بیت، کوینکس و کوین تایگر از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. در این صرافی ها شما می توانید رمز ارز سولو را با جفت ارز USDT مبادله نمایید. همچنین شما می توانید از صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ نیز استفاده کنید که نیازی به ثبت نام و احراز هویت ندارد و تنها کافیست یکی از کیف پول های پشتیبانی شده توسط پلتفرم پنکیک سواپ را به آن متصل نمایید.


نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال سولو SOLO

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال سولو SOLO
نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال سولو SOLO

برای خرید و فروش ارز دیجیتال سولو همانطور که در قسمت قبلی مقاله بیان نمودیم، می توانید از صرافی ها استفاده نمایید. شما باید در یکی از صرافی های پشتیبانی کننده این رمز ارز ثبت نام کنید و سپس احراز هویت نمایید. در صورتی که احراز هویت شما از طرف صرافی مورد تایید قرار گرفت شما قادر خواهید بود به اقدامات خرید و فروش بپردازید.

همچنین شما قادر خواهید بود از صرافی داخلی کیف پول سیف پل برای خرید و فروش ارز دیجیتال سولو استفاده کنید. به علاوه می توانید با استفاده از امکان سواپ این کیف پول رمز ارزهای از قبل خریداری شده خود را به ارز دیجیتال سولو SOLO تبدیل کنید.


آینده پروژه سولوژنیک Sologenic

آینده پروژه سولوژنیک Sologenic
آینده پروژه سولوژنیک Sologenic

در این قسمت اهدافی که این پروژه تا انتهای سال ۲۰۲۲ را به تصویر کشیده، برای شما بیان می کنیم:

 • ایجاد یک کراس چین برای برقراری ارتباط بین شبکه ریپل و سایر بلاکچین ها.
 • راه اندازی کارت های فیزیکی اعتباری، برای استفاده از خود پردازها.
 • راه اندازی ورژن جدید بازار Nft.
 • حمایت و انتشار از مجموعه آثار هنرمندان که در قالب Nft ها می باشد.
 • راه اندازی بخش لانچ پد برای معرفی و سرمایه گذاری روی پروژه هایی که پتانسیل بالایی دارند.
 • دریافت مجوز نمایندگی کارگزار اوراق بهادار.

اینفوگرافیک ارز سولو SOLO

اینفوگرافیک ارز سولو SOLO
اینفوگرافیک ارز سولو SOLO

سخن پایانی درباره ارز سولو SOLO

همانطور که در این مقاله مطالعه نمودید، به بررسی رمز ارز سولو SOLO و پلتفرم ارائه دهنده آن یعنی سولوژنیک Sologenic پرداختیم. پلتفرم سولوژنیک Sologenic روی اکوسیستم شبکه ریپل فعالیت می کند، اما ارز سولو solo روی شبکه اسمارت چین نیز قابل دسترس است. توکن سولو solo نبض پلتفرم Sologenic می باشد که تمامی فعالیت های اقتصادی در این پلتفرم با استفاده از این توکن انجام می شود. شما می توانید سولو را در کیف پول رسمی پلتفرم سولوژنیک یعنی Solo wallet و در کیف پول سیف پل ذخیره نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان “ارز سولو SOLO” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید


1 6

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
11 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسین
حسین
1 سال قبل

لطفا تحلیل رمز ارز solo را انجام دهید.

نرگس
نرگس
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال solo بهتر است؟

نیما
نیما
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال solo معتبر است؟

فاطمه
فاطمه
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال solo پشتیبانی می کنند؟

نیکو
نیکو
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما.

رامین
رامین
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال solo پشتیبانی می کند؟

مرجان
مرجان
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز solo معتبرتر است؟

لیدا
لیدا
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال solo چند است؟

امیرحسین
امیرحسین
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال solo را بخرم؟

نسیم
نسیم
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

شیما
شیما
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

آخرین مقالات منتشر شده