آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز باینری ایکس چیست؟ | آینده ارز دیجیتال باینری ایکس

ارز باینری ایکس BNX چیست؟

ارز باینری ایکس چیست؟ بعد از موفقیت های تکنولوژی بلاکچین در حذف واسطه ها، استفاده از این تکنولوژی در بخش های مختلفی رونق گرفت. یکی از بخش هایی که با ورود بلاکچین ها متحول شد، صنعت بازی و سرگرمی ها بود. تا پیش از این به هر دلیلی مانند تحریم و یا تشخیص مدیران اکانت بازی افراد به راحتی مسدود می شد و یا دارایی درون بازی متعلق به کاربران نبود و مدیران به این دارایی ها دسترسی داشتند. در بازی های سنتی شما باید پول می دادید تا بازی را بخرید و به جز دارایی محدود درون بازی و یا خود اکانت، دیگر منبع درآمدی وجود نداشت، اما بازی های بلاکچینی با حذف واسطه ها علاوه بر حفظ حق مالکیت برای کاربران، توانسته با ایجاد یک بستر شفاف از کلاهبرداری ها و سوء استفاده ها جلوگیری کند و از طرفی کاربران می توانند با فعالیت در این بازی ها پاداش خود را به صورت ارز دیجیتال و یا Nft دریافت کنند.امروز در این مقاله از سایت زوم ارز پلتفرم باینری ایکس BinaryX که در این راستا قدم برداشته را باهم بررسی میکنیم و به شما آمورزش می دهیم که چگونه می توان از این بازی درآمد کسب کرد.

ارز دیجیتال باینری ایکس BNX چیست؟

ارز دیجیتال باینری ایکس BNX چیست؟
ارز دیجیتال باینری ایکس BNX چیست؟

ارز BNX یک توکن کاربردی در پلتفرم باینری ایکس BinaryX است که کاربران می توانند با استفاده از آن در این پلتفرم فعالیت های زیر را انجام دهند:

 • BinaryX به صورت DAO اداره می شود و کسانی که توکن BNX را داشته باشند می توانند در تصمیم گیری های حاکمیتی شرکت کنند. این رای گیری ها به صورت آنلاین انجام می شود.
 • از توکن باینری ایکس BNX می توانید برای شرکت در لانچ پد این پلتفرم، در به دست آوردن توکن بازی های دیگر و همچنین Nft های با ارزش استفاده کنید.
 • کاربران می توانند از توکن BNX برای مبادله با دیگر توکن ها استفاده کنند.
 • کسانی که این توکن را در اختیار دارند می توانند در استخرهایی که از قبل مشخص شده، این توکن ها را قفل کرده و پاداش دریافت کنند.( Liquidity Mining)
 • تیم این پروژه با استفاده از این توکن روی پروژه هایی که پتانسیل رشد خوبی دارند سرمایه گذاری می کند.
 • کاربران می توانند با فعالیت در بازی های این پلتفرم توکن باینری ایکس Bnx پاداش بگیرند.
 • برای شرکت در برخی از چالش های بازی نیز نیاز به توکن Bnx دارید.
 • همچنین می توان از این توکن برای ارتقا تجهیزات درون بازی و یا خرید و فروش این تجهیزات اقدام کنند.

در نظر داشته باشید این پلتفرم علاوه بر توکن Bnx دو توکن دیگر به نام های Crystal و gold نیز دارد که برای آپدیت اقلام درون بازی و خریداری آن ها کاربرد دارد. این توکن ها را کاربران می توانند با فعالیت در بازی کسب کنند.


نیم نگاهی به توکن باینری ایکس BNX

نام اختصاری BNX
نوع ارز  Token
عرضه کل ۶,۱۳۴,۲۲۷
مقدار در گردش  ۲,۷۶۲,۹۲۳
وب سایت رسمی  binaryx.pro
بلاکچین اکسپلورر bscscan.com
پیج های رسمی ارتباطی  medium.com

twitter.com

آدرس قرارداد هوشمند ۰x8C851d1a123Ff703BD1f9dabe631b69902Df5f97

تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم باینری ایکس BinaryX

تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم باینری ایکس BinaryX
تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم باینری ایکس BinaryX

یکی از عجیب ترین مسائل مربوط به این پروژه، بنیان گذاران و تیم پشتیبانی این پروژه است. نتیجه بررسی ها نشان می دهد این پروژه تیم خود را به طور عمومی معرفی نکرده است که این خود یک نکته منفی برای این پروژه می باشد. آن ها تنها در یک مصاحبه گفته اند که یک تیم قدیمی و با سابقه در صنعت بلاکچین و صرافی ها هستند. با فرض این که تیم این پلتفرم از افرادی متخصص سرشناس تشکیل شده باشد چه نیازی دارد خود را پنهان کنند، در صورتی که سابقه و اعتبار تیم پشتیبان هر پروژه و همچنین برگزاری رویداد ها توسط این تیم یک فاکتور مهم در موفقیت هر پروژه است. این موضوع وقتی نگران کننده می شود که در می یابیم این پروژه در ابتدا یک صرافی بود که سرویس معاملات آپشن را ارائه می کرد اما الان تبدیل به یک بستر برای بازی های بلاکچینی شده است. این دو بخش هیچ همپوشانی با یکدیگر ندارند. و این سوال مطرح می شود چه تضمینی وجود دارد در آینده یک بار دیگر ماهیت این پروژه عوض نشود؟! در صورت این اتفاق دارایی های درون بازی کاربران چه می شود؟!

و همان طور که تیم این پروژه اعلام کرده است این پروژه به صورت کاملا غیرمتمرکز اداره می شود اما چگونه یک پروژه غیرمتمرکز ماهیت خود را تغییر می دهد؟! و سندی مبتنی بر رای گیری این موضوع وجود ندارد. همچنین لازم به ذکر است در سایت های رسمی و وایت پیپر خود پروژه حرفی از بنیان گذارانش نمی باشد.


عملکرد پلتفرم باینری ایکس BinaryX

عملکرد پلتفرم باینری ایکس BinaryX
عملکرد پلتفرم باینری ایکس BinaryX

همان طور که گفته شد پلتفرم باینری ایکس BinaryX در ابتدا یک صرافی غیرمتمرکز بوده که الان به عنوان یک بستر برای بازی های بلاکچینی فعال است. این پلتفرم که بر بلاکچین اسمارت چین سوار است، از بخش های گوناگونی تشکیل شده که با یکدیگر این بخش ها را بررسی می کنیم.

 • Launchpad:

در این بخش توکن یا Nft بازی هایی که پتانسیل رشد دارد به صورت عرضه ی اولیه برگزار می شود و کاربرانی که علاقه مند به سرمایه گذاری روی این پروژه ها هستند، می توانند با استفاده از توکن Bnx روی این پروژه با خرید توکن یا Nft آن ها سرمایه گذاری کنند. خوب است بدانید بازی هایی که در این قسمت لیست می شوند با تاییدیه گرفتن از رای گیری بین کاربران اجرایی می شود و کاربرانی که در این رای گیری شرکت می کنند پاداش می گیرند.

 • Launchpool:

در این بخش کاربران می توانند با قفل کردن دارایی خود به مدتی محدود، توکن پروژه های دیگر را که از قبل مقدار آن توسط مدیران تعیین شده پاداش بگیرند.

 • بازار:

این پلتفرم یک بازار برای خرید و فروش اقلام درون بازی ها راه اندازی کرده است که کاربران بتوانند دارایی های خود را بفروشند و یا برای استفاده در بازی آن ها را خریداری کنند. این بازار ویژگی های زیر را دارد:

 1. پشتیبانی از تراکنش های BEP-20
 2. پشتیبانی از Nft ها با استاندارد ERC-721
 3. پشتیبانی از Nft ها با استاندارد BEP-721
 4. پروتکلی برای انجام تراکنش های دسته ای Nft ها با استاندارد ERC-721
 5. برقراری حالت مزایده برای فروش دارایی ها
 6. ارائه پیشنهادات قیمتی برای دارایی ها
 7. بررسی قیمت های خرید و فروش شده یک دارایی به صورت یک تاریخچه
 • زنجیره جانبی:

این پلتفرم تمامی داده های کلی را روی بلاکچین اسمارت چین ذخیره می کند اما یک زنجیره جانبی نیز ایجاد کرده تا پروژه هایی که در این بخش فعالیت می کنند، می توانند پلتفرم خود را روی این زنجیره پیاده کنند. این زنجیره سرعت بسیاری بالایی برای تایید تراکنش ها دارد و هزینه تراکنش ها نیز نزدیک به صفر است. همچنین این دو زنجیره با یکدیگر در ارتباط بوده و کاربران می توانند دارایی خود را بین این دو زنجیره جا به جا کنند.

 • خزانه باینری ایکس BinaryX :

پلتفرم باینری ایکس BinaryX دارای یک خزانه از توکن های Bnx است که متعلق به تمامی کاربران این پروژه است. این خزانه توسط مدیران این پلتفرم به نمایندگی از کاربران اداره می شود.

درآمد این خزانه از راه های زیر است:

 • تزریق سرمایه توسط تیم ایجاد کننده پلتفرم باینری ایکس BinaryX
 • درآمد از بازی های این پلتفرم
 • درآمد از زنجیره جانبی BinaryX
 • درآمد از Launchpad
 • سود سرمایه گذاری روی پروژه ها با پتانسیل بالا

درآمدی که از موارد بالا به دست آمده برای اهداف زیر خرج می شود:

 • بخشی از این درآمد به صورت پاداش به کسانی تعلق می گیرد که باینری ایکس Bnx را استیک کرده اند.
 • قسمتی از این خزانه به نود هایی که در زنجیره جانبی فعالیت می کنند تعلق می گیرد.
 • و در آخر قسمتی از این خزانه روی پروژه های مناسب و ایجاد همکاری با دیگر پروژه ها سرمایه گذاری می شود.

معرفی بازی های پلتفرم باینری ایکس و کسب درآمد از آن

معرفی بازی های پلتفرم باینری ایکس و کسب درآمد از آن
معرفی بازی های پلتفرم باینری ایکس و کسب درآمد از آن

همان طور که متوجه شدید این پلتفرم یک میزبان برای بازی های بلاکچینی است. اما علاوه بر آن، خود این پلتفرم نیز بازی هایی نیز ارائه می دهد. تاکنون دو بازی CyberDragon و CyberArena روی وب سایت این پروژه در اختیار کاربران قرار داده شده است اما تیم این پروژه اعلام کرده بازی های CyberChess و CyberLand نیز به زودی در دسترس کاربران قرار می گیرد. البته این انتهای راه نیست و تیم این پروژه اعلام کرده بازی های دیگری نیز در آینده ساخته می شود. تیم این پروژه نحوه استفاده و کسب درآمد از بازی CyberDragon را منتشر کرده که ما نیز آن را با شما در میان می گذاریم اما قبل از آن ماهیت سه بازی دیگر را به اختصار شرح میدهیم.

 • CyberArena: این بازی یک بازی بلاکچینی به صورت کارتی است. در این مدل بازی ها کاربران تنها در انتخاب کارت ها به عنوان جنگجو دخالت دارند و بعد از آن کارت ها یک به یک به جنگ می پردازند تا در نهایت یک تیم پیروز شود. این بازی مشابه بازی Axie و Mobox است.
 • CyberChess: این بازی نیز از نوع نبرد خودکار به صورت شطرنج است. این بازی در سه ماهه سال ۲۰۲۲ منتشر می شود.
 • CyberLand: یک بازی نبرد به صورت شبیه سازی شده در دنیای متاورس است که انتظار می رود در انتهای سال ۲۰۲۲ منتشر شود.

اما همان طور که گفته شد در ادامه نحوه کسب درآمد از بازی CyberDragon را به شما آموزش می دهیم.

CyberDragon یک بازی آنلاین بر بلاکچین اسمارت چین است که برای فعالیت درآن باید یک قهرمان انتخاب کنید. کاربران می توانند با فعالیت در این بازی و کسب توکن ها، قهرمان خود را ارتقا بدهند، همچنین کاربران می توانند دارایی دیگر کاربران را غارت کنند. کاربران برای خرید قهرمان خود باید مقداری توکن Bnx بپردازند. این توکن ها در اتاق گنجینه اژدها واریز می شود و کاربری که اژدها را بتواند شکست دهد مالک گنجینه می شود، اژدها نیز پس از هربار مردن یک بار دیگر متولد می شود اما این بار قوی تر و با گنجینه بیشتر.

همان طور که گفته شد این بازی سه توکن را در خود جا داده است. توکن Bnx برای خرید قهرمانان و به چالش کشیدن اژدها و همچنین ارتقا تجهیزات استفاده می شود. و از توکن Gold برای ارتقا قهرمانان و چالش های بازی و استخدام دیگر کاربران برای تشکیل یک تیم می توان استفاده کرد، این توکن را می توان با استفاده از قهرمانان به صورت روزانه استخراج کرد. همچنین از توکن Crystal نیز می توان برای جمع آوری و بازسازی تجهیزات درون بازی استفاده کرد.

این بازی ۲۰۰۰ قهرمان را در قالب Nft و از نظر کمیاب بودن به صورت تصادفی و با قیمت ۵۰ دلار به بالا عرضه کرده است.

قهرمانان ابتدا سطح یک هستند و شما برای ارتقای آن ها به توکن های Bnx و Gold نیاز دارید، هرچه سطح قهرمان شما بالاتر می رود به توکن های بیشتری برای ارتقا آن نیاز دارید. قهرمانان با سطح بالاتر در نبرد ها موفق تر هستند و از طرفی در استخراج توکن ها مدت زمان بیشتری فعال خواهند بود.

قهرمانان در این بازی دارای کلاس های خاصی هستند که هرکدام ویژگی مربوط به خود را دارند، که با یکدیگر آن ها را بررسی می کنیم.

 • جنگجو: این قهرمانان شجاع و با تجربه هستند و می توانند از تیم خود محافظت کنند، آن ها می توانند به سلاح ها و زره های سبک و سنگین مجهز شوند.
 • سرکش: این کارکتر می تواند سلاح ها و زره های سبک و متوسط را حمل کند. سرعت بالای آن باعث می شود کمتر آسیب پذیر باشد و در هنگام نبرد می تواند سلاح های دیگران را نیز سرقت کند.
 • جادوگر: جادوگران استاد طرح دستی هستند و می توانند تجهیزات جادویی ایجاد کنند و یا تجهیزات را مسحور کند و توانایی های رزمی تیم را بهبود ببخشند. این کارکتر نمیتواند زره و یا سلاحی داشته باشد و تنها چوب دستی و لباس جادویی در اختیار دارد.
 • شوالیه: شوالیه ها دارای مهارت بالا در نبرد و همچنین اعتقادات محکم و استوار هستند. شوالیه ها می توانند به جز چوب دستی که مخصوص جادوگر است، از دیگر تجهیزات سبک و متوسط و سنگین بهره بگیرد.
 • تکاور: تکاور ها استاد تیراندازی هستند. آن ها می توانند در سخت ترین شرایط در طبیعت خود را حفظ کنند، این کارکتر می تواند به سلاح های سبک و متوسط مجهز شود و البته تکاور نمی تواند سپر برای دفاع داشته باشد.
 • کشیش: کشیش ها شفا دهنده هایی هستند که در طول نبرد ضروری هستند. آنها می توانند عصا، سپرهای سبک و روپوش را بگیرند. کشیش‌ها از رشد بالایی در هوش و اراده و توانایی شفابخش قوی برخوردارند.

همان طور که متوجه شدید هر کارکتر استعداد ذاتی خاص خود را دارد، اما برخی ویژگی ها اکتسابی است. استعداد های مخصوص هر قهرمان ذاتی بوده و قابل تغییر نیست اما این ویژگی ها دارای سطوح مختلفی هستند که قابل ارتقا است. اما برخی مهارت ها اکتسابی است یعنی کارکترها با استفاده از مربیان و کتاب های کسب مهارت، می توانند برخی مهارت ها را یاد بگیرند.در نظر داشته باشید تعداد مهارت هایی که قهرمان می تواند کسب کند محدود است. با افزایش سطح قهرمان، تعداد مهارت های قابل یادگیری نیز افزایش می یابد. همچنین قهرمانان می ‌توانند مهارت‌های کمیاب را از کتاب‌های مهارت بیاموزند.

همان طور که متوجه شدید شما می توانید از فعالیت در این بازی کسب سود کنید اما یک روش دیگر برای درآمد زایی از این بازی وجود دارد و آن هم استخراج روزانه با استفاده از قهرمانان است. به این گونه استخراج ها Nft mining می گویند، که در آن برای مدت زمانی خاص Nft را قفل کرده و پاداش دریافت می کنید. در ادامه شرایط این بخش را بررسی می کنیم.

وقتی که قهرمان شما در نبرد نباشد می توانید آن را در استخرهای مشخص شده استیک کنید و توکن Gold استخراج کنید. مدت زمان قفل شدن ۹۰ روز خواهد بود و پاداش ها به صورت روزانه واریز می شوند. کاربران می توانند در صورت نیاز قهرمان خود را از استیک خارج کرده اما بعد از آن مجاز به شرکت مجدد در آن نیستند. در نظر داشته باشید قهرمانان با سطح های بالاتر سرعت بیشتری در استخراج نخواهند داشت اما مدت زمان طولانی تری برای آن ها در نظر گرفته شده است.

یک بخش دیگری نیز وجود دارد که به صورت کار روزانه می باشد. در این مدل نیز قهرمانان قفل می شوند وهر قهرمان با توجه به ویژگی های ذاتی خود می تواند شغل مخصوصی داشته باشد که شرایط هرکدام را ذکر می کنیم.

 • عنوان شغلی: پاره وقت

کلاس: تمامی کارکترها

سطح: بدون محدودیت

پاداش هر بلاک: ۰.۰۱۵ طلا

 • عنوان شغلی: چوب بر

کلاس: جنگجو

سطح:دو به بالا

ویژگی: ۸۶ قدرت و ۶۱ توانایی

پاداش هر بلاک: ۰.۰۱۵ + (خصلت قدرت قهرمان-۸۵) ۰.۰۰۵ طلا

عنوان شغلی: شراب ساز

کلاس: سرکش

سطح:دو به بالا

ویژگی: ۸۶ چابکی و ۶۱ قدرت

پاداش در هر بلاک: ۰.۰۱۵ + (خصلت چابکی قهرمان-۸۵) ۰.۰۰۵ طلا

 • عنوان شغلی: شکارچی

کلاس: تکاور

سطح:دو به بالا

ویژگی: ۸۶ قدرت و ۶۱ چابکی

پاداش در هر بلاک: ۰.۰۱۵ + (خصلت قدرت قهرمان-۸۵)۰.۰۰۵ طلا

 • عنوان شغلی: کاتب طومار

کلاس: جادوگر

سطح:دو به بالا

ویژگی: ۸۶ هوش و ۶۱ روح

پاداش در هر بلاک: ۰.۰۱۵ + (ویژگی هوش قهرمان-۸۵)۰.۰۰۵ طلا

 • عنوان شغلی: موعظه گر

کلاس: کشیش

سطح:دو به بالا

ویژگی: ۸۶ هوش و ۶۱ قدرت اراده

پاداش در هر بلاک: ۰.۰۱۵ + (ویژگی هوش قهرمان-۸۵)۰.۰۰۵ طلا

 • عنوان شغلی: پاسدار

کلاس: شوالیه

سطح: دو به بالا

ویژگی: ۸۶ قانون اساسی و ۶۱ قدرت

پاداش در هر بلاک: ۰.۰۱۵ + (خصیصه قانون اساسی قهرمان-۸۵)۰.۰۰۵ طلا

 • عنوان شغلی: زمین افسانه ای

کلاس: همه

سطح: ۱

ویژگی: مجموع کل ویژگی ها ۴۰۱

پاداش در هر بلاک: ۰.۰۷+ (کل ویژگی قهرمان-۴۰۱)۰.۰۰۲۵ طلا

بعد از آشنایی با محیط بازی و شخصیت ها و ویژگی های آن ها یک بخش دیگر از بازی که بسیار جذاب است را به شما معرفی میکنیم.

کاربران با شرکت در نبرد ها و کسب کتاب هایی برای ارتقا مهارت و غارت دارایی دیگر کاربران می توانند کسب درآمد کنند، علاوه بر این یک قسمت ماجراجویی نیز وجود دارد که به دو دسته سیاه چال های کوچک و سیاه چال های بزرگ تقسیم می شوند.

برای شرکت در سیاه چال کوچک شما تنها به یک قهرمان نیاز دارید. ابتدا کمی طلا باید پرداخت کنید و وارد سیاه چال بشوید سپس سیستم به صورت خودکار برای شما یک غول برای نبرد انتخاب می کند. شما هیچ کنترلی در نحوه انجام نبرد ندارید و این امر به صورت خودکار انجام می شود. در صورت پیروزی جوایزی دریافت خواهید کرد اما در صورتی که در هر مرحله شکست بخورید، جوایز مراحل قبل برای شما محفوظ است.

و اما سیاه چاله بزرگ، در این نبرد نیاز به یک تیم از قهرمانان است و غول هایی برای مبارزه با تیم شما توسط سیستم به صورت تصادفی انتخاب می شود که در انتها باید با اژدها مبارزه کنید. پس از اتمام هر مرحله، می توانید به مرحله بعدی بروید و یا از سیاهچال خارج شوید. اگر در سیاه چال بزرگ شکست بخورید، تمام پاداش های مرحله قبل این چالش را از دست خواهید داد.


ویژگی های پلتفرم باینری ایکس BinaryX

ویژگی های پلتفرم باینری ایکس BinaryX
ویژگی های پلتفرم باینری ایکس BinaryX

دراین بخش ابتدا ویژگی های کاربر پسند و سپس نکات تامل برانگیز این پلتفرم را بررسی می کنیم.

 • همکاری نزدیک این پلتفرم با بایننس یکی از مزیت های این پلتفرم است.
 • کسب درآمد از چندین راه مختلف برای کاربران.
 • اداره این پلتفرم به صورت کاملا غیرمتمرکز.
 • بخش های مختلف خدماتی مانند بازی ها و بازار خرید و فروش.

در ادامه نکات تامل برانگیز این پلتفرم را ذکر می کنیم:

 • گمنام بودن تیم این پروژه یکی از بزرگترین نکات منفی آن است.
 • تغییر ماهیت این پروژه از صرافی به بازی های بلاکچینی که در نوع خود عجیب است.

امنیت پلتفرم باینری ایکس BinaryX

امنیت پلتفرم باینری ایکس BinaryX
امنیت پلتفرم باینری ایکس BinaryX

امنیت این پروژه را از سه زاویه بررسی کردیم. از نظر اداره پلتفرم دارای امنیت خوبی است و توسط اعضای آن اداره می شود و از منظر قرارداد هوشمند و امنیت خود پلتفرم توسط بنیاد Certik تایید شده و در گزارش منتشر شده از این نهاد توانسته عدد ۹۳ از ۱۰۰ را از نظر امنیتی کسب کند. اما از نظر زیرساختی این پلتفرم روی بلاکچین اسمارت چین بنا شده است، این بلاکچین تقریبا متمرکز است و در صورت صلاح دید انجمن آن می توان تراکنش های این پلتفرم را محدود کنند.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال باینری ایکس BNX

پس از شناخت کامل توکن BNX و پلتفرم باینری ایکس در این قسمت از مقاله به بررسی روند قیمت آن خواهیم پرداخت. در واقع بررسی خواهیم نمود که این ارز دیجیتال در تاریخ های گوناگون چه قیمتی بوده است. رمز ارز باینری ایکس BNX در تاریخ ۱۹ مِی سال ۲۰۲۱ با قیمت۶.۹۲۷۲ دلار به فروش می رفت و یک ماه پس از آن قیمت آن کاهش یافته و به محدوده قیمتی ۵.۲۵۸۳ دلار رسید.

قیمت ارز دیجیتال باینری ایکس کم کم افزایش یافته و با رشد خوبی همراه بود تا اینکه در تاریخ ۴ نوامبر سال ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت خود یا ATH رسید که محدوده قیمتی ۲۲۴.۷۱ دلار را رد کرد. پس از طی بالاترین محدوده قیمتی در اواخر سال ۲۰۲۱ یعنی ۱۱ سپتامبر قیمت این رمز ارز کاهش یافت و قیمت آن برابر با ۶۴.۷۴ دلار بود. در اوایل سال ۲۰۲۲ یعنی در تاریخ ۱ ژانویه قیمت این ارز دیجیتال به ۶۳.۸۱ دلار رسید و پس از آن قیمت آن افزایش یافته و در اواسط ماه برابر با ۱۲۱.۴۵ دلار شد. این رمز ارز تا به اکنون روند صعودی خوبی را طی کرده است. در ادامه شما می توانید نمودار قیمت رمز ارز باینری ایکس BNX را مشاهده نمایید:

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال باینری ایکس BNX
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال باینری ایکس BNX

کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال باینری ایکس BNX

کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال باینری ایکس BNX
کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال باینری ایکس BNX

کیف پول ها یکی از گزینه هایی هستند که می توانید از آنها برای ذخیره سازی و نگهداری رمز ارزهای خود استفاده کنید. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که باید کیف پول انتخابی از رمز ارز شما پشتیبانی به عمل بیاورد. همچنین امنیت کیف پول شما نکته مهمی است که حتما باید در نظر گرفته شود. با در نظر گرفتن این موارد قادر خواهید بود با خیال راحت رمز ارز خود را در کیف پول ذخیره نمایید. در اینجا ما یک کیف پول نرم افزاری را به شما معرفی می نماییم که می توانید برای ذخیره سازی ارز دیجیتال باینری ایکس از آن استفاده نمایید و در ادامه به معرفی ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

 • کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal

کیف پول سیف پل یکی از پرکاربردترین کیف پول های نرم افزاری موجود در بازار است. این کیف پول امکانات مختلفی همچون سواپ، صرافی داخلی و … را در اختیار کاربران قرار می دهد. لازم به ذکر است که اپلیکیشن کیف پول سیف پل برای سیستم عامل های اندروید و ios ارائه شده است که کاربران می توانند به راحتی آن را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند.


صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال باینری ایکس BNX

صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال باینری ایکس BNX
صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال باینری ایکس BNX

در اینجا به معرفی تعدادی از صرافی هایی خواهیم پرداخت که می توانید با استفاده از آنها به خرید و فروش رمز ارز باینری ایکس BNX بپردازید. صرافی هایی که در این قسمت از مقاله به معرفی آنها می پردازیم صرافی های خارجی هستند که از این رمز ارز پشتیبانی به عمل می آورند.

اما نکته مهمی که باید در اینجا برای کاربران ایرانی در نظر گرفته شود این است که آنها به دلیل تحریمات موجود قادر به خرید و فروش در این صرافی ها نیستند. آنها می توانند مقدار پول خود را در یکی از صرافی های ایرانی به تتر یا یکی از استیبل کوین ها تبدیل نمایند و سپس در یکی از صرافی های خارجی که قادر به احراز هویت و ثبت نام هستند به رمز ارز باینری ایکس BNX تبدیل کنند. آنها همچنین می توانند از امکانات کیف پول ها همچون سواپ و صرافی داخلی برای خرید و فروش ارز دیجیتال مورد نظر استفاده کنند.

صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال باینری ایکس BNX شام موارد زیر می باشند:

 1. صرافی کوکوین KuCoin

کوکوین یکی از صرافی متمرکز است که از رمز ارز باینری ایکس BNX پشتیبانی می کند. در این صرافی کاربران می توانند پس از ثبت نام و احراز هویت به خرید و فروش باینری ایکس با جفت ارز تتر بپردازند.

 1. صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap

پنکیک سواپ یکی از صرافی های غیرمتمرکز است. در صرافی های غیرمتمرکز کاربران نیازی به ثبت نام و احراز هویت ندارند و تنها می توانند با اتصال کیف پول خود به صرافی از امکانات آن استفاده نمایند. در صرافی پنکیک سواپ رمز ارز باینری ایکس با جفت ارزهای BUSD، USDT و WBNB قابل تعویض و معامله است.

 1. صرافی کوینکس CoinEx

صرافی کوینکس از دیگر صرافی های متمرکز پشتیبانی کننده ارز دیجیتال باینری ایکس BNX است که دارای رابط کاربری ساده ای می باشد. این صرافی علاوه بر وب سایت کاربردی دارای اپلیکیشن همراه نیز می باشد که کاربران قادر خواهد بود از آنها به راحتی استفاده نمایند.


نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال باینری ایکس BNX

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال باینری ایکس BNX
نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال باینری ایکس BNX

برای خرید و فروش ارز دیجیتال باینری ایکس همانطور که در قسمت قبلی مقاله بیان نمودیم می توانید از صرافی ها استفاده کنید. کاربران ایرانی می توانند از صرافی های داخلی که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند استفاده کنند. برای استفاده از صرافی های داخلی تنها کافیست به ثبت نام و احراز هویت بپردازند.

در صورتی که قصد استفاده از صرافی های خارجی برای خرید و فروش دارید، می توانید به وب سایت کوین مارکت کپ مراجعه نمایید و پس از جستجوی رمز ارز در قسمت Markets با صرافی های پشتیبانی کننده آن آشنا شوید. همچنین شما قادر خواهید بود برای خرید و فروش از امکانات کیف پول ها همچون صرافی داخلی در صورت لزوم استفاده نمایید.


آینده پلتفرم باینری ایکس BinaryX

آینده پلتفرم باینری ایکس BinaryX
آینده پلتفرم باینری ایکس BinaryX

در نقشه راه منتشر شده از این پروژه، تعدادی هدف تا نیم سال اول ۲۰۲۲ بود که انجام داده شده و اهدافی نیز برای نیم سال دوم وجود دارد که عنوان می کنیم:

 1. راه اندازی بازی CyberChess در سه ماه سوم سال ۲۰۲۲
 2. ایجاد دنیای متاورس CyberLand در سه ماه انتهایی سال ۲۰۲۲

اینفوگرافیگ ارز باینری ایکس BNX

اینفوگرافیگ ارز باینری ایکس BNX
اینفوگرافیگ ارز باینری ایکس BNX

سخن پایانی

در این مقاله ما پلتفرم باینری ایکس BinaryX و توکن BNX را معرفی نمودیم. پلتفرم باینری ایکس BinaryX در ابتدا یک صرافی غیرمتمرکز بوده که الان به عنوان یک بستر برای بازی های بلاکچینی فعال است. توکن باینری ایکس BNX توکن ارائه شده توسط این پلتفرم می باشد که یک توکن کاربردی در پلتفرم باینری ایکس است. شما می توانید از کیف پول سیف پل برای ذخیره سازی رمز ارز باینری ایکس BNX استفاده نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان “ارز باینری ایکس BNX” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
12 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
خراسانی
1 سال قبل

لطفا تحلیل رمز ارز bnx را انجام دهید.

فرشاد
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال bnx بهتر است؟

فرهاد
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال bnx معتبر است؟

مژگان
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال bnx پشتیبانی می کنند؟

شبنم
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال جو پشتیبانی می کنند؟

لیدا
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما.

سعید
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال bnx پشتیبانی می کند؟

سینا
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز bnx معتبرتر است؟

سیامک
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز rpl معتبرتر است؟

رامتین
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال bnx چند است؟

شبنم
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال bnx را بخرم؟

یاسین
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده