آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کیف پول بیت کوین حاوی ۱۰۰۰ واحد بیت کوین، بیدار شد

کیف پول بیت کوین حاوی 1000 واحد بیت کوین، بیدار شد

کیف پول بیت کوین حاوی ۱۰۰۰ واحد بیت کوین، بیدار شد

به گزارش زوم ارز، ساعت ۸ بعد از ظهر به وقت شرقی آمریکا، به دلیل اینکه قیمت یک واحد بیت کوین به اندازه ۵۶۵۰۰ دلار بود، یک کیف پول غیرفعال که در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۱۳ ساخته شده بود، بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۵۶.۵ میلیون دلار، در ارتفاع بلوک ۸۵۰،۸۵۵ منتقل شد.

در ساعت ۸ بعد از ظهر با ارتفاع بلوک بیت‌کوین ۸۵۰۸۵۵، یک کیف‌پول که ده سال و هفت ماه پیش ایجاد شده بود، مقدار قابل توجهی از ۱۰۰۴.۴۹ بیت‌کوین را انتقال داد. چیز جالب اینجا این بود که این کیف‌پول، که در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۱۳ ایجاد شده بود، موجودی خود را از طریق چندین سپرده جمع‌آوری کرده بود. سپرده اولیه در همان روزی که کیف‌پول ایجاد شد، اتفاق افتاد و ۰.۵ بیت‌کوین اضافه شد. روز بعد، در تاریخ ۲۵ نوامبر، ۶۲۰ بیت‌کوین به این کیف‌پول واریز شد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۴، یک سپرده مهم دیگر با افزودن ۳۸۳.۹۹ بیت کوین رخ داد. این کیف پول در طی سال‌ها به چندین تراکنش دیگر نیز رسید. ارزش بیت کوینی که در سال ۲۰۱۳ خریداری شده بود، هر واحد آن ۷۷۴ دلار بود، اما در ۱۳ مارس ۲۰۱۴، این ارزش به ۶۳۸ دلار کاهش یافت. ارزش فعلی ۱۰۰۴.۴۹ بیت کوین تقریباً ۵۶.۵ میلیون دلار است، در حالی که اولین ارزش آن تنها ۶۹۵،۰۰۰ دلار بود. این انتقال برای نخستین بار توسط btcparser.com، تجزیه‌کننده بلاک چین، شناسایی شد.

۵۶.۵ میلیون دلار بیت کوین از یک آدرس قدیمی P2PKH به آدرس جدیدتر Bech32 انتقال داده شد. با استفاده از ابزار حفظ حریم خصوصی Blockchair، به نظر می رسد که وجوه با فرستادن همه چیز از چندین نمونه از یک آدرس در ورودی ها، جابجا شده اند. این تراکنش، ۵۶ امتیاز حریم خصوصی از ۱۰۰ را از ابزار به دست آورده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار کانال تلگرام ما را دنبال کنید

بیت کوین بلاکچین ثبت کرد که در سال ۲۰۱۳ برابر با ۱۰۰۴.۴۹ بیت کوین منتقل شده است. انتقال سه معامله ده بیت کوین هر کدام (۱، ۲، ۳) در ارتفاع بلوک ۸۵۰۷۶۴ صورت گرفت، که همگی از آدرس‌های P2PKH ایجاد شده در ماه سپتامبر پیروز می‌بودند. همچنین، در ارتفاع بلوک ۸۵۰۸۲۹، ۲۰.۱۴ بیت کوین از آدرسی که در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۱۳ ایجاد شده بود، به یک آدرس دیگر منتقل شد. در همان بلوک، ۱۰ بیت کوین از آدرسی که در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۳ ایجاد شده بود، برای اولین بار در بیش از یک دهه فعال شدند.

منبع: news.bitcoin.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده