آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اسکاراموچی بازار صعودی را پیش‌بینی می‌کند

آنتونی اسکاراموچی بازار صعودی را پیش‌بینی می‌کند

اسکاراموچی بازار صعودی را پیش‌بینی می‌کند

اسکاراموچی پیش‌بینی کرد که فدرال رزرو به سیاست‌های خود پایان خواهد داد و منجر به رشد ارزهای دیجیتال خواهد شد.

به گزارش زوم ارز، آنتونی اسکاراموچی، بنیان‌گذار موسسه Skybridge و یک سرمایه گذار رمز ارزی، پیش‌بینی کرد که فدرال رزرو، تلاش‌های خود جهت افزایش نرخ بهره را، پیش از رسیدن این نرخ به ۲ درصد، متوقف خواهد کرد، امری که منجر به افزایش قیمت دارایی‌های پر ریسک همچون رمز ارزها خواهد شد.

همانطور که توسط سایت U.today گزارش شد، اسکاراموچی سال ۲۰۲۳ را سال ریکاوری برای بیت کوین خواند و پیش‌بینی کرد که ممکن است از دو تا سه سال آینده، بزرگترین رمز ارز از حیث ارزش بازار به سطح قیمت ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.

در سال ۲۰۲۲، بازار ارزهای دیجیتال بر اثر ورشکستگی‌ها، مشکلات نقدینگی و فاجعه صرافی FTX، حدود ۱.۴ تریلیارد دلار از ارزش خود را از دست داد.

در ابتدای سال ۲۰۲۳، ارزش رمز ارزها به دلیل وجود احتمال توقف افزایش نرخ بهره در ماه‌های آتی، افزایش یافت.

هرچند، این روند صعودی مستعد بازگشت رو به پایین است و اگر هفته آینده، فدرال رزرو در نشست خود بر خلاف انتظارات، افزایش نرخ بهره را متوقف نکند، منجر به پایان یافتن این روند خواهد شد.

به دنبال چشم انداز فروش ناامید کننده از سوی شرکت برجسته فعال در حوزه تکنولوژی مایکروسافت، که احساسات کلی بازار را تیره و تار کرد، بیت کوین و بقیه رمز ارزها سقوط کردند.

در لحظه نگارش این خبر، قیمت بزرگترین توکن بازار که در شبانه روز گذشته بیش از ۱ درصد افت کرده است، در سطح ۲۲۶۰۴ دلار قرار دارد. آلت کوین‌ها نیز همانند بیت کوین، وارد روند نزولی شدند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده