آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: نباید نسبت به سولانا بدبین بود

تحلیلگر: نباید نسبت به سولانا بدبین بود

تحلیلگر: نباید نسبت به سولانا بدبین بود

اگرچه سال ۲۰۲۲ برای سولانا سخت رقم خورد، اما بدبینی بیش از حد نسبت به آن می‌تواند اشتباه باشد.

به گزارش زوم ارز، کریس برنیسک، تحلیلگر برجسته و رییس سابق بخش رمز ارزی موسسه Ark Invest، باور دارد که بدبینی بیش از حد نسبت به سولانا اشتباه است و علی‌رغم بازگشت از سطح مقاومت محلی، هنوز شانس پیشرفت دارد.

در ابتدا، برنیسک تاکید کرد که ضعف در جفت معاملاتی اتریوم/بیت کوین، با وجود قدرت در جفت سولانا/اتریوم، سینگالی برای ترویج ریسک در بازار است، اما افتی که از دیروز در بازار آغاز شد می‌تواند طولانی شود، بدین معنا که بازگشتی که اکنون در بیشتر ارزهای دیجیتال شاهد آن هستیم، یک اصلاح کوتاه مدت که در نهایت به ادامه‌ی روند منجر خواهد شد، به شمار نمی‌رود.

هرچند، برنیسک گفت که سرمایه گذاران باید نسبت به بدبینی بیش از حد احتیاط داشته باشند؛ چرا که سولانا و بقیه رمز ارزها در نهایت به سوی بالا باز خواهند گشت. بنا به انتظار وی، تا چند ماه دیگر این اتفاق رخ خواهد داد و با در نظر گرفتن نوسانات صنعت، ممکن است افت فعلی شتاب پیدا کند و خسارت زیادی برای افراد با پوزیشن لانگ به بار آورد.

دیروز، برنیسک گفت که جفت سولانا/اتریوم، می‌تواند توسط سرمایه گذاران به عنوان شاخص ریسک برای بازار رمز ارزها استفاده شود؛ چرا که نشانگر تحمل معامله‌گران در برابر خطر است. با توجه به عملکرد اخیر این جفت معاملاتی، تمایل به ریسک در بازار، به تدریج در حال کاهش است.

از دیدگاه تکنیکال، سولانا با کاهش سرعت رشد خود، در حال دنبال کردن عملکرد بیشتر رمز ارزها در بازار است. اما در عین حال، سولانا به هیچ سطح مقاومت خاصی نرسیده است و در روند صعودی محلی حرکت می‌کند.

در لحظه نگارش این خبر، سولانا در سطح قیمت ۲۳.۱۹ دلار قرار دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده