آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

استرالیا رتبه سوم را در نصب ATMهای ارز دیجیتال پس از ایالات متحده و کانادا دارد

استرالیا رتبه سوم را در نصب ATMهای ارز دیجیتال پس از ایالات متحده و کانادا دارد

استرالیا رتبه سوم را در نصب ATMهای ارز دیجیتال پس از ایالات متحده و کانادا دارد

به گزارش زوم ارز، استرالیا اکنون از ۲۳۴ دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال بهره می برد که آن را پس از ایالات متحده و کانادا در رتبه سوم جهان قرار می دهد.

با وجود بازار نزولی و پویایی کم سابقه نصب جدید خودپرداز بیت کوین در سراسر جهان، استرالیا از نظر تعداد دستگاه های خودپرداز ارز دیجیتال در بین سه کشور برتر جهان قرار دارد. تنها در روزهای اول ژانویه بود که استرالیایی ها به رتبه چهارم رسیدند، از آن زمان آنها ۱۶ دستگاه دیگر را نصب کردند.

بر اساس داده های Coinatmradar، استرالیا اکنون از ۲۳۴ دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال بهره می برد که آن را پس از ایالات متحده و کانادا در رتبه سوم جهان قرار می دهد. در سه هفته از اسپانیا که دارای ۲۲۲ دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال است، بهتر عمل کرد.

استرالیا ۹۹ دستگاه ATM را که تقریبا نیمی از تعداد کل آن است، در سه ماه آخر سال ۲۰۲۲ مستقر کرده است. و سرعت آن کاهش نمی یابد. از ۱ ژانویه، استرالیا ۱۶ دستگاه جدید نصب کرده است، در حالی که اسپانیا در واقع ۴ دستگاه را از دست داده است و السالوادور که پنجمین جایگاه جهانی را در اختیار دارد، حتی یک دستگاه خودپرداز جدید ثبت نکرده است.

به طور کی، اعداد استرالیا و همچنین اسپانیا و السالوادور، به سختی می توانند با نسبت عظیمی از دستگاه های خودپرداز ارز دیجیتال در ایالات متحده برابری کنند. آنها همراه با کانادا در زمان انتشار این خبر، ۹۴.۴ درصد از کل دستگاه هایATM  ارزهای دیجیتال را در اختیار دارند.

یک بازار نزولی یک ساله در سال ۲۰۲۲، همراه با تنش های ژئوپلیتیکی و تورم جهانی، منجر به کندی چشمگیر نصب دستگاه های خودپرداز ارزهای دیجیتال شد. تنها ۹۴ دستگاه خودپرداز بیت کوین بین ژانویه تا پایان سال ۲۰۲۲ به شبکه جهانی اضافه شد در حالی که در نیمه اول سال ۲۰۲۲ تعداد ۴،۱۶۹ دستگاه خودپرداز بیت کوین به شبکه جهانی اضافه شد.

در ژانویه ۲۰۲۳، کولانگاتا استرالیا اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین خود را با قابلیت های شبکه لایتنینگ یکپارچه دریافت کرد. این دستگاه مشابه خودپردازهای ارز دیجیتال سنتی کار می کند اما به دلیل راه حل های لایتنینگ لایه ۲ در زمان قابل توجهی صرفه جویی می کند. و همچنین امکان خرید مقادیر بسیار کم BTC را فراهم می کند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

   منبع: Cointelegraph 


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده