آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش فروش عمده دارندگان بیت کوین در سال ۲۰۲۴ را چه چیزی را نشان می دهد؟

Samson Mow آمار عجیبی از نهنگ بیت کوین را ارائه می دهد

گزارش فروش عمده دارندگان بیت کوین در سال ۲۰۲۴ را چه چیزی را نشان می دهد؟

به گزارش زوم ارز، در سال ۲۰۲۴، افرادی که بیت کوین‌های بلندمدت دارند، در ماه مه ۲۰۰,۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۱۰ میلیارد دلار و در ژوئن ۱.۲ میلیارد دلار را به فروش رساندند، که این نشان دهنده کاهش در روند قیمت‌ها است.

صاحبان بلندمدت ارز دیجیتال بیت‌کوین (BTC) در سال ۲۰۲۴ دارایی‌های خود را کاهش دادند و دیده شد که فروش قابل توجهی در ماه‌های می و ژوئن اتفاق افتاد. بر اساس اطلاعات IntoTheBlock، در ماه می، کاهش چشمگیری در ذخایر بیت‌کوین بلندمدت ظاهر شد و تقریباً ۱۶۰,۰۰۰ واحد بیت‌کوین با ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد دلار به فروش رسید.

اگرچه فروش در ماه ژوئن کاهش یافت، ۴۰۰۰۰ بیت کوین دیگر توسط صاحبان بلندمدت ترک شد. این واقعه به نوسانات قیمت بازار بیت کوین مرتبط بود.

نمودار IntoTheBlock نشان می‌دهد که دارایی‌های بلند مدت BTC در حال کاهش هستند، به‌ویژه آن‌هایی که این ارز رمزنگاری را برای بیش از یک سال نگه داشته‌اند. این کاهش با خط آبی نمایش داده شده است که نشان‌دهنده فروش مداوم در طول سال ۲۰۲۴ می‌باشد. بر اساس این نمودار، در ماه مه، یک کاهش قابل‌توجه و شدید رخ داده است که این موضوع روند کاهش دارایی‌ها را تأیید می‌کند.

سرعت فروش کمتر در ژوئن

بعد از گذشت ماه مه، در ماه ژوئن کاهش در دارایی‌های بلندمدت با کاهش کمتر تند و با اهمیت دیده شد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با وجود کندی، پایداری فروش توسط صاحبان بلندمدت نشان دهنده تعدیلات مداوم بازار است. خط سیاه نمایانگر نوسانات قیمت بیت کوین و روند کلی نزولی آن است که با کاهش دارایی‌ها توسط سرمایه‌گذاران بلندمدت همخوانی دارد.

اطلاعات آماری توزیع مالکیت

قبلا، در ماه فوریه، اطلاعات زنجیره‌ای منتشر شد که نشان می‌داد تعداد زیادی از آدرس‌های بیت‌کوین پس از هزینه‌های جمعی تقریبا ۲۵ میلیارد دلار، بیت‌کوین را با ضرر نگه می‌دارند و در بازار به قیمت متوسط ۵۲۱۲۵ دلار وارد می‌شوند.

تحلیلگر بازار Lookonchain تاکید دارد که فشار فروش در بازار ارزهای دیجیتال را برجسته کرده است، اعلام کرده است که ۸۴۸,۳۹۰ کیف پول بیت کوین با قیمت متوسط ​​خرید به بازار پیوسته اند. داده‌های به دست آمده از منبع اطلاعات بازار IntoTheBlock، تأکید می‌کند که بر چالش‌هایی که بسیاری از سرمایه‌گذاران با آن‌ها مواجه هستند، تمرکز دارد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده