آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ‌های بیت‌کوین پوزیشن‌های خرید عظیم را با قیمت ۶۹۰۰۰ دلار باز می‌کنند

نهنگ‌های بیت‌کوین پوزیشن‌های خرید عظیم را با قیمت 69000 دلار باز می‌کنند

نهنگ‌های بیت‌کوین پوزیشن‌های خرید عظیم را با قیمت ۶۹۰۰۰ دلار باز می‌کنند

به گزارش زوم ارز، با توجه به این که قیمت بیت کوین (BTC) در هر دو جهت حرکت چشمگیری نمی‌کند، اطلاعات زنجیره‌ای نشان می‌دهد که سرمایه گذاران ممکن است انتظار افزایش قیمت ارز دیجیتال را داشته باشند.

به طور خاص، طبق گفته کی یانگ جو، که بنیان‌گذار پلتفرم تحلیل رمزنگاری CryptoQuant است، او اظهار داشته است که نهنگ‌های بیت‌کوین در مرز ۶۹۰۰۰ دلار وارد موقعیت‌های خرید عظیمی شده‌اند. این نشان‌دهنده احساسات احتمالی صعودی است.

این حرکت نشان‌دهنده اعتماد سرمایه‌گذاران بزرگ به مسیر قیمتی آینده بیت‌کوین در میان پیوستگی مداوم است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط یک تحلیل‌گر دیگر، عیسی مارتینز، از این دیدگاه خوش‌بینانه حمایت می‌کند. در نوشته‌ی X در تاریخ ۷ ژوئن، مارتینز بر افزایش “نسبت فروش خریدار بیت‌کوین” در صرافی ارزهای دیجیتال HTX تاکید کرد.

فشار خرید به علت افزایش نسبت به ۷۳۰ افزایش یافته است، که نشان از حضور فشار زیاد خرید و احساسات مثبت بین معامله‌گران است. این افزایش در فعالیت خرید، نشان دهنده حرکت صعودی بالقوه در قیمت بیت کوین در زمان کوتاه است.

افزایش فعالیت نهنگ ها

توجه داشته باشید که این اطلاعات از گزارش CryptoQuant به دست آمده است که نشان داده است نهنگ‌ها و دارندگان دائمی به عنوان مؤثرترین عوامل در افزایش تقاضا برای بیت‌کوین شناخته شده‌اند. این گزارش بیان کرد که تسریع در رشد تقاضا ضروری است تا افزایش قیمت بیت‌کوین پایدار شود و این می‌تواند به این معنی باشد که ممکن است بیت‌کوین به زودی افزایش قیمتی را تجربه کند.

باید توجه داشت که رفتار فعلی نهنگ های بیت کوین در سال ۲۰۲۰، قبل از افزایش ارزش این دارایی از ۱۰،۰۰۰ دلار به بیش از ۶۰،۰۰۰ دلار، معکوس می‌شود. در آن زمان، بیت کوین به مدت شش ماه به قیمت حدود ۱۰،۰۰۰ دلار عرضه شد و این موضوع توسط معاملات خارج از بورس روشن شد.

به علاوه، همانطور که توسط Finbold گزارش شده، مارتینز تشخیص داده است که یک شکست در تعداد آدرس‌های فعال روزانه در Santiment رخ داده است. در تاریخ ۸ ژوئن، مارتینز افزایش چشمگیری را مشاهده کرد و تعداد ۷۶۵،۴۸۰ آدرس بیت کوین در طول ۲۴ ساعت گذشته فعال شدند.

افزایش تعداد آدرس‌های فعال به عنوان یک علامت امیدبخش به نظر می‌رسد که نشان‌دهنده ادامه رشد بازار ارزهای دیجیتال است.

بیت کوین به ۷۰۰۰۰ دلار رسید

در حال حاضر، بیت کوین نگاهی به سقف ۷۰۰۰۰ دلاری دارد. اوایل هفته، این ارز دیجیتال پس از رسیدن به اوج ۷۱۰۰۰ دلاری توانایی حفظ این موقعیت را نداشت.

با این حال، به نظر می‌رسد که هنوز اتفاقات مثبتی در حال رخ دادن هستند که نشان دهنده این است که روند صعودی فعلی هنوز به اتمام نرسیده است. به عبارتی، تحلیلگر معاملات ارزهای دیجیتال TradingShot اشاره کرده است که بیت‌کوین هنوز دارای پتانسیل افزایش است و توصیه می‌دهد که سرمایه‌گذاران به دنبال فرصت‌های خرید در محدوده میانگین متحرک ۵۰ روزه (MA50) باشند.

در حال حاضر، ارزش بیت کوین ۶۹۵۱۸ دلار است که در طول ۲۴ ساعت گذشته حدود ۰.۱ درصد افزایش یافته است تا زمان انتشار.

سرمایه گذاری: محتوای این وب‌سایت نباید به عنوان توصیه برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. سرمایه گذاری حاوی ریسک‌هایی است و باید به دقت بررسی شود.

منبع: finbold.com


تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده