آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز OOE چیست؟

ارز OOE چیست؟

ارز OOE چیست؟ رمز ارزی که در این مقاله می خواهیم به معرفی آن بپردازیم، توکن ارائه شده توسط پروتکل اوپن اوشن OpenOcean است. جالب است که بدانید نام این ارز دیجیتال از عبارت OpenOcean Ecosystem نشات گرفته است. در ادامه مطالب شما می توانید با ارز دیجیتال OOE و پروتکل ارائه دهنده آن به طور کامل آشنا شوید. همچنین اگر در ارتباط با نحوه خرید و فروش و یا ذخیره سازی ارز دیجیتال OOE اطلاعاتی ندارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

برای مطالعه ی بیشتر در مورد صرافی این ارز دیجیتال که صرافی اوپن اوشن Open Ocean نام دارد کلیک کنید.

ارز دیجیتال OOE چیست؟

ارز دیجیتال OOE چیست؟
ارز دیجیتال OOE چیست؟

رمز ارز OOE همانطور که در مقدمه این مقاله گفته شد، توکن پروتکل اوپن اوشن OpenOcean است. OOE به جامعه این امکان را می دهد تا از توکن موجود در بستر اوپن اوشن OpenOcean برای معاملات، تامین نقدینگی و مشارکت در رای گیری استفاده کنند. توکن OOE یک توکن چند زنجیره ای است که در اتریوم با استاندارد ERC-20 با عرضه ثابت یک میلیارد توکن ساخته شده است.

توکن های OOE در اکوسیستم اوپن اوشن اهداف مختلفی رابه همراه دارند. برخی از این اهداف شامل اعطای حق رای به اعضای جامعه، کاهش کارمزدهای گس، استخراج نقدینگی و غیره می باشد. به عبارت دیگر این توکن به کاربران امکان می دهد تا در حکمرانی پروتکل شرکت کنند. در واقع کسانی که توکن OOE را دارا می باشند، می توانند به پیشنهادهای موجود در ارتباط با مدیریت پروتکل رای دهند. در ادامه مطلب شما می توانید با پروتکل ارائه دهنده این ارز دیجیتال یعنی اوپن اوشن OpenOcean بیشتر آشنا شوید.


معرفی پروتکل اوپن اوشن OpenOcean

معرفی پروتکل اوپن اوشن OpenOcean
معرفی پروتکل اوپن اوشن OpenOcean

در یک عبارت کوتاه می توان اوپن اوشن را اولین پروتکل تجمیع برای ترید ارزهای ارزهای دیجیتال تعریف کرد که نقدینگی را از CeFi و DeFi تامین می کند. علاوه بر این پروتکل اوپن اوشن مبادله بین زنجیره ای را فعال می نماید. این پروتکل بهترین قیمت را از صرافی های غیرمتمرکز DEX و متمرکز CEX پیدا می کند و تسویه سریع را به تریدرها ارائه می دهد.

کاربران اوپن اوشن فقط باید کارمزدهای گس بلاکچین را بپردازند. این پروتکل API و ابزارهای آربیتراژ را در اختیار کاربران قرار می دهد. پروتکل اوپن اوشن قصد دارد تا به عنوان پل ارتباطی بین بازارهای تقسیم شده بازار DeFi و CeFi عمل کند. به بیان ساده اوپن اوشن ورود آسان و یکپارچه به دنیای ترید ارزهای دیجیتال را برای کاربران فراهم می کند. این پروتکل همچنین از زنجیره های مختلف همچون اتریوم، بایننس اسمارت چین و … پشتیبانی می کند.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال OOE

نام اختصاری OOE
نوع ارز TOKEN
عرضه کل ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
مقدار درگردش ۱۴۹,۸۹۵,۳۷۷
وب سایت رسمی openocean.finance
بلاکچین اکسپلور etherscan.io

bscscan.com

avascan.info

polygonscan.com

hecoinfo.com

پیج های ارتباط رسمی blog.openocean.finance

twitter.com

twitter.com

سورس کد github.com
آدرس قرارداد 0x7778360f035c589fce2f4ea5786cbd8b36e5396b

 


بررسی تاریخچه و بنیانگذاران پلتفرم ارز دیجیتال OOE

بررسی تاریخچه و بنیانگذاران پلتفرم ارز دیجیتال OOE
بررسی تاریخچه و بنیانگذاران پلتفرم ارز دیجیتال OOE

اوپن اوشن که پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال OOE می باشد، در سنگاپور راه اندازی شد. اولین نسخه این پلتفرم در سپتامبر سال ۲۰۲۰ به بازار ارائه شد. اعضای اصلی تیم بیش از ۱۰ سال تجربه در پیشبرد سیستم عامل های تجاری سنتی و شرکت های فناوری اطلاعات از جمله IBM ،Intel و همچنین بانک بین المللی RBS دارند.

اوپن اوشن با پشتوانه بایننس، و همچنین توسط صندوق های سرمایه گذاری رده بالا از جمله Multicoin Capital ،CMS Holdings ،Kenetic و … سرمایه گذاری می شود.


عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال OOE چگونه است؟

عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال OOE چگونه است؟
عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال OOE چگونه است؟

همانطور که در قسمت های قبلی مقاله گفته شد، اوپن اوشن پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال OOE است. اما در ادامه قرار است ببینیم که عملکرد این پلتفرم چگونه است؟ اوپن اوشن از یک الگوریتم مسیریابی هوشمند بهینه شده برای تقویت سیستم تجمیع خود استفاده می کند. این موضوع به ان کمک می کند تا بهترین قیمت و کمترین اسلیپیج را برای تریدرها در صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز بدون کارمزد اضافی پیدا کند.

پروتکل اوپن اوشن متشکل از قراردادهای هوشمند عمومی است که در هر یک از زنجیره های عمومی و فناوری های اختصاصی مانند الگوریتم های مسیریابی مستقر شده اند. به علاوه لازم به ذکر است که اوپن اوشن از یک نسخه بهینه الگوریتم Dijkstra برای تقسیم مسیریابی بین پروتکل های مختلف برای دستابی به نرخ بهتر تراکنش استفاده می کند.


ویژگی های پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال OOE

ویژگی های پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال OOE
ویژگی های پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال OOE

در این قسمت از مقاله به معرفی تعدادی از ویژگی های پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال OOE یعنی اوپن اوشن OpenOcean خواهیم پرداخت. این ویژگی ها عبارتند از:

  1. پلتفرم اوپن اوشن به عنوان پلی بین CeFi و DeFi عمل می کند.
  2. ارائه بهترین قیمت ها در هر زمان به طرف های معامله از دیگر ویژگی های آن به شمار می رود.
  3. پشتیبانی از زنجیره های مختلف همچون اتریوم، بایننس اسمارت چین، ترون، آنتولوژی و همچنین زنجیره های عمومی مانند پولکادات و سولانا.
  4. پروتکل اوپن اوشن همچنین به اسلیپیج توکن های OOE کمک می کند.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال OOE

در زمان نگارش این مقاله یعنی در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۱ قیمت ارز دیجیتال OOE برابر با ۰.۷۰۷۱۳۳ دلار آمریکا می باشد. حجم معاملات این رمز ارز در ۲۴ ساعت برابر با ۶،۰۴۵،۹۸۸ دلار است. ارز دیجیتال OOE در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۶۰% افزایش قیمت داشته است و در حال حاضر در سایت CoinMarketCap رتبه ۵۲۰ را به خود اختصاص داده است.

رمز ارز OOE در تاریخ ۲ سپتامبر ۲۰۲۱ یعنی درست ۱۳ روز پیش به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است. در ادامه مطالب شما می توانید روند قیمت این ارز دیجیتال را در یک ماه مشاهده نمایید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال OOE
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال OOE

آموزش خرید ارز دیجیتال OOE

آموزش خرید ارز دیجیتال OOE 
آموزش خرید ارز دیجیتال OOE

برای خرید ارز دیجیتال OOE در مرحله اول باید بررسی نمایید که چه صرافی هایی از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. زمان انتخاب صرافی حتما توجه نمایید که صرافی مورد نظر از امنیت کافی برخوردار باشد. در گام دوم کاربران باید در صرافی مورد نظر به ثبت نام و احراز هویت بپردازند. لازم است که قبل از ثبت نام در صرافی در ارتباط با نحوه ثبت نام آموزش های لازم را دریافت نمایید. پس از ثبت نام می توانید به راحتی رمز ارز مورد نظر را خریداری نمایید.

توجه نمایید که کاربران ایرانی به دلیل تحریمات موجود قادر به خرید مستقیم ارز OOE نیستند. به همین دلیل می توانند در ابتدا یکی از استیبل کوین ها همانند ارز دیجیتال تتر را خریداری نموده و در صرافی های آنلاین خارجی به ارز OOE تبدیل کنند. صرافی های آنلاین خارجی پشتیبان کننده ارز دیجیتال OOE عبارتند از:

  1. صرافی KuCoin
  2. صرافی Gate.io
  3. صرافی DigiFinex
  4. صرافی BKEX
  5. صرافی ZT

آموزش فروش ارز دیجیتال OOE

آموزش فروش ارز دیجیتال OOE
آموزش فروش ارز دیجیتال OOE

برای فروش ارز دیجیتال OOE همانند خرید آن باید در یکی از صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز ثبت نام نمایید. علاوه بر صرافی های آنلاین خارجی که در قسمت قبل به شما معرفی نمودیم، شما می توانید به سایت CoinMarketCap مراجعه نموده و رمز ارز OOE را جستجو نمایید.

پس از جستجوی رمز ارز کافیست به قسمت Market رفته و لیست کاملی از صرافی های آنلاین خارجی پشتیبان کننده رمز ارز OOE را مشاهده کنید.


چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال OOE پشتیبانی می کنند؟

چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال OOE پشتیبانی می کنند؟
چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال OOE پشتیبانی می کنند؟

در حال حاضر و در دنیای ارزهای دیجیتال شما کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری بسیاری را مشاهده می نمایید که قابلیت ذخیره سازی رمز ارزها را دارند. کیف پول های سخت افزاری از امنیت بالایی برخوردار می باشند اما در مقابل کیف پول های نرم افزاری دسترسی راحت تری را به بازار ارائه می دهند. کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal یکی از کیف پول هایی می باشد که از ارز OOE پشتیبانی می کند. شایان ذکر است که این کیف پول توسط صرافی بایننس پشتیبانی می شود.

از دیگر کیف پول های نرم افزاری برای ذخیره سازی ارز دیجیتال OOE می توان به کیف پول تراست Trust اشاره کرد. کاربران می توانند این کیف پول را برای نسخه های اندروید و ios تلفن همراه خود نصب نمایند.


آینده ارز دیجیتال OOE

آینده ارز دیجیتال OOE
آینده ارز دیجیتال OOE

یکی از موارد بسیار تاثیر گذار در آینده رمز ارزها، میزان پیشرفت پروتکل و یا پلتفرم ارائه دهنده آن می باشد. پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال OOE یعنی اوپن اوشن، بسیار جذاب است. همچنین این پلتفرم یک نمای کلی از بهترین قیمت ها به همراه کمترین اسلیپیج و کمترین کارمزدهای موجود در DEXها و CEXها ارائه می دهد. این بدان معناست که کاربران می توانند با استفاده از این پلتفرم در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنند .

از طرف دیگر توانایی های متقابل زنجیره ای آن نیز بر جذابیت آن می افزاید و آن را بسیار متنوع تر می کند. برخی از بزرگترین زنجیره ها در حال حاضر در این پلتفرم پشتیبانی می شوند. همه اینها مواردی هستند که به رشد و پیشرفت پروتکل اوپن اوشن کمک می کند و در راستای این پیشرفت می تواند آینده خوبی را برای ارز OOE رقم بزند.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال OOE

اینفوگرافیک ارز دیجیتال OOE
اینفوگرافیک ارز دیجیتال OOE

کلام پایانی ارز دیجیتال OOE چیست؟

با خواندن این مقاله شما می توانید با ارز دیجیتال OOE و پلتفرم ارائه دهنده آن، اوپن اوشن OpenOcean آشنا شوید. کاربران می توانند از این توکن در بستر اوپن اوشن برای انجام معاملات، تامین نقدینگی و مشارکت در رای گیری استفاده کنند.

اوپن اوشن OpenOcean یک پروتکل تجمیع برای ترید ارزهای دیجیتال است که نقدینگی را از CeFi و DeFi تامین می کند. این پروتکل از زنجیره های مختلفی همچون اتریوم، بایننس اسمارت چین، پولکادات، سولانا و … پشتیبانی می کند. همچنین لازم است که بدانید اولین نسخه پروتکل اوپن اوشن در سپتامبر سال ۲۰۲۰ به بازار ارائه شد. امیدواریم که با خواندن این مقاله آشنایی لازم را با ارز دیجیتال OOE پیدا کنید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز دیجیتال OOE چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

2 دیدگاه دربارهٔ «ارز OOE چیست؟;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده