آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نووگراتز: قیمت بیت کوین باید تا زمانی که جریان ورودی وجود دارد، بالاتر باشد!

نووگراتز: قیمت بیت کوین باید تا زمانی که جریان ورودی وجود دارد، بالاتر باشد!

به گزارش زوم ارز، در ۱۳ مارس ۲۰۲۴، مایکل نووگراتز، مدیر عامل گلکسی دیجیتال، به “Squawk Box” CNBC پیوست تا به بررسی آخرین رالی بیت کوین بپردازد و عواملی را که باعث افزایش این افزایش می شود، و پیامدهای آن برای بازار ارزهای دیجیتال گسترده تر، و پتانسیل برای یک ETF نقطه ای اتریوم.

محرکهای پشت سر آخرین رالی بیت کوین

نووگراتز تاکید کرد که افزایش اخیر قیمت بیت کوین، که باعث فراتر رفتن آن از مرز ۷۳۰۰۰ دلار شد، تا حد زیادی یک داستان پذیرش است که با تغییر ذهنیت به سمت پذیرش گسترده بیت کوین در ایالات متحده انجام شده است. به گفته وی، این پذیرش منعکس شده است. در تحولات سیاسی و افزایش علاقه بیبی بومرهایی که شروع به سرمایه گذاری بخشی از ثروت خود در بیت کوین کرده اند. او اشاره کرد که دارندگان بیت کوین تمایل دارند ارزش خالص خود را به جای دلار به بیت کوین بسنجند، که نشان دهنده وفاداری قوی به ارز دیجیتال است.

طلا، نظارت مالی، و عوامل کلان اقتصادی

نووگراتز در تحلیل خود به عملکرد طلا نیز اشاره کرد که در کنار بیت کوین در حال افزایش بوده است. او این را به فضای سیاسی نسبت داد، به طوری که به نظر می رسد هر دو نامزد اصلی طرفدار هزینه های قابل توجهی هستند، بنابراین احتیاط مالی را تضعیف می کند. او استدلال کرد که بیت کوین به عنوان یک “کارت گزارش در مورد نظارت مالی” عمل می کند، و فقدان انضباط مالی در واشنگتن دی سی را به عنوان یک کاتالیزور برای افزایش ارزش بیت کوین و طلا برجسته می کند.

بحث ETF اتریوم

او در این بحث انتقال اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام را به عنوان یک نقطه محوری برجسته کرد. نووگراتز اظهار اطمینان کرد که یک ETF نقطه ای اتریوم می تواند در آینده ممکن باشد، با توجه به شباهت با فرآیند تایید ETF های بیت کوین، مشروط به نظر نهایی SEC درباره وضعیت اتریوم به عنوان یک امنیت.

در مورد پیش‌بینی قیمت و پویایی بازار، نووگراتز به عدم تمایل خود برای پیش‌بینی دقیق قیمت بیت کوین پرداخت، اما اشاره کرد که دارایی در حالت کشف قیمت با قابلیت رسیدن به ۱۰۰،۰۰۰ دلار است. او بر اهمیت نظارت بر جریان ورودی ETF بیت کوین به عنوان یک شاخص اصلی از طریق قیمت بیت کوین تأکید کرد و تا زمانی که جریان ورودی مثبت باشد، پیش‌بینی کرد که قیمت به صعود ادامه خواهد داشت. با این حال، او هشدار داد که بازار نیازمند اصلاحات است و سرمایه‌گذاران باید برای مواجهه با احتمالی هماهنگ باشند، اگرچه شخصاً احتمال سقوط بیت کوین قبل از وقوع تغییرات مهم در بازار را کمتر می‌داند.

درباره ورودی های ETF و ارزش بازار بیت کوین، نووگراتز بیان کرد که مقدار ورودی نقدی ETF ارزش چشمگیری داشته است، اما هنوز بخش کوچکی از کل ارزش بازار بیت کوین را نشان می دهد که تقریبا ۱.۵ تریلیون دلار است. او بر اهمیت سیاست پولی بیت کوین که در برگه سفید ساتوشی ناکاموتو آمده است، به عنوان دلیل اصلی برای جذابیت آن تأکید کرد. بیت کوین به عنوان یک جایگزین معتبر در دنیایی که سیاست های مالی داغ‌تر از پیش مورد انتقاد قرار می‌گیرد، ثروت را حفظ می کند و به طور گسترده روی کاغذهای بین‌المللی ردپای قرار می‌گیرد.


منبع: cryptoglobe.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده