اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

ماتیک، با فشار فروش از سوی نهنگ‌های اولیه خود مواجه شده است.

به گزارش زوم ارز، یکی از نهنگ‌های اولیه ماتیک، با فروش میلیون‌ها دلار توکن، اقدامی غافلگیرکننده انجام داد. این نهنگ در ازای توکن پالیگان، دای دریافت کرد. اولین تراکنش ماتیک در کیف پول این نهنگ، زمانی رخ داد که قیمت این توکن در سطح 0.02 دلار قرار داشت.

همانطور که داده‌های آن چین به اشتراک گذاشته شده توسط Lookonchain نشان دادند، این هولدر اولیه در ازای دریافت 5.2 میلیون دای، 4.5 میلیون توکن با میانگین قیمت 1.14 دلار به فروش رساند. با توجه به این امر که این آدرس‌ها بخشی از دارایی را در میانگین قیمت 0.02 دلار دریافت کردند، سود کسب شده سه رقمی شد.

محتمل‌ترین دلیل پشت چنین اقدام غیر منتظره‌ای، عملکرد قیمتی توکن ماتیک است، که طی چند روز گذشته در بازار در روند صعودی قرار داشته است. از زمان رسیدن به کف محلی در روز 1 ژانویه، ماتیک بیش از 52 درصد رشد کرده است.

در سال جدید، این توکن عملکرد بسیار مطلوب‌تری نسبت به سال 2022 به نمایش گذاشته است. این رشد حتی پیش از روند صعودی پرچمدار بازار و بقیه ارزهای دیجیتال آغاز شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پیش از ریکاوری گسترده در بازار، پالیگان به طور مداوم در حال کار بر روی رشد فاندامنتال شبکه، از طریق برگزاری رویدادهای گوناگون مرتبط با بلاکچین، جذب توسعه دهندگان بیشتر به اکوسیستم و توسعه‌ی آن بر اساس چشم انداز بلند مدت بوده است.

ماتیک، از دیدگاه قیمتی، عملکرد بسیار بهتری نسبت به برخی از رقبای خود به نمایش گذاشته است. از ماه ژوئیه تاکنون، این توکن در یک محدوده قیمتی قرار داشته است و حرکت قیمتی اخیر، آن را به بالای محدوده رساند؛ امری که می‌تواند تصمیم نهنگ مذکور به فروش موجودی خود را توجیه کند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا