آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کارشناس بازار هدف های جدیدی را برای قیمت بیت کوین پیش بینی کرد

نیم نگاهی به بازار، فروشنده های بیت کوین باید برای آماده‌شدن خودشان تلاش کنند

کارشناس بازار هدف های جدیدی را برای قیمت بیت کوین پیش بینی کرد

در سال ۲۰۲۳، زمانی که BitQuant پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین قبل از نصف شدن به بالاترین سطح ممکن خواهد رسید، او یک هدف قیمتی برای این ارز دیجیتال تعیین کرده بود. به عبارت دیگر، مطابق تحلیلگر ارزهای دیجیتال در آن زمان، رسیدن به یک رکورد جدید قبل از وقوع هافینگ، ممکن است نشانه ای از رسیدن به اوج نباشد، زیرا این اتفاق قبلاً هرگز رخ نداده است.

به عوض، تحلیلگر انتظار دارد که روند صعودی پس از نصف شدن به خوبی ادامه یابد، یعنی زمانی که قیمت به اوج خود می رسد. هدف BitQuant در آن زمان قیمتی بود که در بالای چرخه به ۲۵۰۰۰۰ دلار رسید. اما این هدف در تحلیل‌‌های اخیر او مشاهده نشده است.

آخرین پیشبینی‌ها درباره هدف ۹۵،۰۰۰ دلار در گردش هستند و تحلیلگر امیدوار است که در ماه مه به این قیمت برسد. در یک پیش‌بینی از آوریل، BitQuant پیش‌بینی می‌کند که قیمت ابتدا به ۴۹،۰۰۰ دلار افزایش پیدا کند، سپس قبل از بازیابی به ۷۵،۰۰۰ دلار برسد و در نهایت به ۹۵،۰۰۰ دلار ارتقا یابد.

کارشناس بازار هدف های جدیدی را برای قیمت بیت کوین پیش بینی کرد
کارشناس بازار هدف های جدیدی را برای قیمت بیت کوین پیش بینی کرد

آیا ۲۵۰۰۰۰ دلار هنوز در حال پخش است؟

در سال ۲۰۲۳، زمانی که BitQuant پیش‌بینی کرد که بیت کوین قبل از نصف شدن، به بالاترین ارزش خود می‌رسد، او یک هدف قیمتی برای این ارز دیجیتال تعیین نمود. به عبارت دیگر، هدف قیمتی برای بیت کوین در نزدیکی زمان نصف شدن تعیین شد. تحلیلگر ارزهای دیجیتال در آن زمان بیان کرد که به رسیدن به بالاترین رکورد جدید قبل از رویداد هاوینگ، که تاکنون هرگز رخ نداده بود، نباید استرس زیادی داد. این به این معنی نیست که بیت کوین قطعا تا آن زمان به اوج خود نمی‌رسد، بلکه این یک پیش‌بینی بر اساس تحلیل‌های فعلی بود.

به جای اینکه، تحلیلگر انتظار دارد افزایش قیمت پس از نصف شدن به خوبی ادامه یابد، به این معنی که زمانی که قیمت به اوج خود می‌رسد. هدف BitQuant در آن زمان بود که قیمت در بالای چرخه به ۲۵۰۰۰۰ دلار برسد. با این حال، این هدف اخیرا در تحلیل‌های او مشخص نشده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

آخرین تخمین‌ها برای قیمت ۹۵۰۰۰ دلار بحث می‌شود و تحلیلگر به امید اینکه در ماه می به این قیمت برسد، منتظر انجام آن است. در یک پیش‌بینی از آوریل، BitQuant پیش‌بینی کرده که ابتدا قیمت به ۴۹۰۰۰ دلار رسیده، سپس به ۷۵۰۰۰ دلار کاهش یابد و در نهایت به ۹۵۰۰۰ دلار افزایش یابد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده