آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

یک بنیانگذار دو استیبل کوین جدید معرفی شد، آیا تغییری در بازار ایجاد می شود؟

یک بنیانگذار دو استیبل کوین جدید معرفی شد، آیا تغییری در بازار ایجاد می شود؟

یک بنیانگذار دو استیبل کوین جدید معرفی کرد، آیا تغییری در بازار ایجاد می شود؟

به گزارش زوم ارز، Rune Christensen، فرد بنیادی MakerDAO، اخیرا دو استیبل کوین نوپ از نام‌های NewStable و PureDAI در چارچوب بحث برانگیز پایان بازی پروتکل معرفی کرده است.

توکن‌های جدید به منظور جایگزینی DAI طراحی شده‌اند. DAI در حال حاضر دارای ارزش بازار ۵.۴ میلیارد دلار است و در رتبه سوم در بخش استیبل کوین‌ها قرار دارد.

هدف کریستنسن این است که دو مسیر مغاکی برای پایداری سکه‌های غیرمتمرکز ارائه دهد: یکی از آنها اولویت بندی ابزار و مقیاس با انتخاب یک دلاری که توسط دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) پشتیبانی می‌شود. این رویکرد تاکید بر وثیقه دارد. مسیر دیگر، به دنبال استقلال کامل از هر نوع کنترل متمرکز می‌باشد.

او به این نتیجه رسیده است که با معرفی پلتفرم‌های NewStable و PureDAI، دستیابی به هر دو اکنون ممکن است.

NewStable، جانشین اصلی DAI است و تمرکز آن بر رشد، بازده و انعطاف‌پذیری است. این پروژه از MakerDAO الهام گرفته شده و نقش RWA MakerDAO را بر عهده خواهد داشت. برای تعریف کردن تابع فریز جدید مشابه استیبل کوین‌های دارای پشتوانه RWA، NewStable به عنوان یک گزینه جذاب مطرح می‌شود. کاربران می‌توانند DAI خود را به NewStable ارتقا دهند، معیاری که به آن ارتباط با خود Maker به خوبی برقرار می‌کند، در حالی که DAI همچنان به عهده ماموریت‌های خود باقی می‌ماند.

یک دنیای فرهنگ با محوریت کاستی‌زدایی است که با ورود بیت‌کوین به راه‌اندازی معرفی شد. کریستنسن تشریح می‌کند که اهتمام به دستیابی به هدف اصلی DAI از طریق ارائه ابزار و ارزش به افراد واقعی در مقیاس بوده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

PureDAI به عنوان یک بازگشت به ریشه های ایدئولوژیک پروژه، توسط اعضای اولیه جامعه و ایده آلیست‌های سایفرپانک پشتیبانی می‌شود. این پروژه دارای یک هدف شناور است که فقط شرکت‌کنندگان بسیار غیرمتمرکز می‌توانند از طریق ETH و ETH سهامدار (stETH) به عنوان وثیقه استفاده کنند. این استیبل کوین‌ها همچنین به کاربران اجازه می‌دهند تا از اوراکل‌های غیرمتمرکز، حداکثر، حداقل حاکمیت و توکنومیک‌های ساده استفاده کنند که باعث رشد طرف عرضه استیبل کوین می‌شود.

کریستنسن ادعا می‌کند که یک “عرضه اولیه” از ۲ میلیارد توکن PureDAI برای حاکمیت وجود خواهد داشت که در چهار دسته ۴۰۰ میلیونی در طول پنج سال توزیع خواهد شد و مکانیزم سوزاندن آن نیز تنظیم شده است.

منبع: cryptobriefing.com


تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده