آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در میان نوسانات بازار بیت کوین، دارندگان بلندمدت سود را تصاحب می کنند

در میان نوسانات بازار بیت کوین، دارندگان بلندمدت سود را تصاحب می کنند

در میان نوسانات بازار بیت کوین، دارندگان بلندمدت سود را تصاحب می کنند

به گزارش زوم ارز، با توجه به اظهارات CoinMarketCap، یک شاخص اساسی به نام نسبت سود خروجی مصرف شده (SOPR) به عنوان یک نماینده از احساسات بازار به وجود آمده است. این نسبت منحصر به فرد، که به عنوان LTH-SOPR/STH-SOPR شناخته می‌شود، به تازگی به دلیل دیدگاه خود درباره رفتار بلندمدت در مقابل دارندگان کوتاهمدت توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

در طول زمان، نسبت SOPR یک روند نزولی کلی را نشان داده است که نشان دهنده تغییر تدریجی پویایی سود در بازار می باشد. اما، در این روند عمده، الگوهای دقیقی ظاهر شده اند که نشان دهنده فعالیت های سرمایه گذاران بلند مدت می باشد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

سابقه های گذشته و الگوهای پیش بینی

تحلیل تاریخی نشان می دهد که ارتباط قابل توجهی بین نسبت LTH-SOPR/STH-SOPR و افزایش قیمت بیت کوین وجود دارد. این نقاط بالایی معمولا نشان دهنده دوره هایی هستند که سرمایه گذاران بلندمدت از نوسانات بازار برای به دست آوردن سود قابل توجه استفاده می کنند، که می تواند تاثیراتی بر استحکام بازار و تغییرات قیمت ها در آینده داشته باشد.

الگوی فعلی به سطح بالای SOPR اشاره دارد، که توجه سرمایه گذاران بلندمدت را به افزایش قیمت در چند وقت اخیر جلب می‌کند. این عملکرد نه تنها موجب تزریق نقدینگی سودآور به بازار می‌شود، بلکه به عنوان یک سیگنال هشداردهنده برای تصحیحات ممکن در قیمت یا افزایش نوسانات در طول مدت کوتاه عمل می‌کند.

از آنجایی که افرادی که به‌طور مداوم بیت‌کوین را نگهداری می‌کنند، قادرند از نوسانات بازار بهره‌مند شوند، آگاهی و انعطاف در برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری در محیط ناپیش‌بینا در خصوص حرکات قیمت بیت‌کوین بسیار حیاتی است.

منبع: blockchainreporter.net


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده