آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آموزش دریافت ارز دیجیتال رایگان

آموزش دریافت ارز دیجیتال رایگان

آموزش دریافت ارز دیجیتال رایگان، برای دریافت ارز دیجیتال راه های بسیاری زیادی وجود دارد اما اینکه کدام راه برای دریافت ارز دیجیتال رایگان معتبر است برای خیلی از افراد به عنوان یک سؤال مطرح شده است. با گسترش و داغ شدن بازار های مالی مخصوصاً ارزهای دیجیتال اکثر افراد به دنبال کسب ارز دیجیتال رایگان هستند. افرادی بسیاری نیز از این فرصت سوءاستفاده می کنند و سرمایه اکثر کاربران را هدف قرار می دهند. در این مقاله ما قصد داریم تا یک بار برای همیشه پرونده کسب ارز دیجیتال رایگان را در این مقاله ببندیم! اگر شما به دنبال رمز ارز های رایگان هستید، بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

در همین ابتدای مقاله لازم است اشاره کنیم که شما از هیچ روشی نمی توانید بیت کوین و یا اتریوم رایگان به دست بیاورید. این دو ارز رتبه های برتر بازار را در اختیار دارند و به دلیل ارزش بالای آن ها این امکان وجود ندارد. البته شاید برخی اوقات در تبلیغات دیده باشید که می توانید بیت کوین رایگان به دست بیاورید اما توجه داشته باشید که قطعاً مقدار دریافتی بسیار اندک خواهد بود و این موضوع باعث می شود تا ارزش معامله نداشته باشد. این موضوع باعث می شود تا به ضرب المثل قدیمی “پنیر رایگان فقط در تله موش پیدا می شود” پی ببریم.


دریافت ارز دیجیتال رایگان

دریافت ارز دیجیتال رایگان
دریافت ارز دیجیتال رایگان

احتمالاً تا به حال تبلیغ های بسیاری را مِن باب دریافت رایگان ارز دیجیتال مشاهده کرده اید. دریافت ارز دیجیتال رایگان شاید در گذشته آسان بود اما امروزه با توجه به گسترش حوزه رمز ارز کاری بسیار دشوار شده است چراکه مشتاقان آن افزایش پیدا کرده است.

در حال حاضر راه های مختلفی وجود دارد تا اینکه شما بتوانید ارز دیجیتال رایگان کسب کنید اما همه آن ها به نوعی یک مشکل و یا محدودیت دارند. برای مثال ممکن است بتوانید در سایت های تبلیغی به ازای مشاهده تبلیغات ارز دیجیتال رایگان به دست بیاورید اما ممکن است آن ارز، دارای ارزش زیادی نباشد و یا مقدار آن به قدری کم باشد که با توجه به کارمزد ها ارزش معامله نداشته باشد. برای مثال ممکن است شما بتوانید با مشاهده تبلیغات اقدام به دریافت ۰.۰۰۰۰۰۵ بیت کوین کنید؛ اما توجه داشته باشید که این مقدار تنها معادل ۰.۲۰ دلار (۲۰ سنت) می شود. همان‌طور که مشخص است این رقم به عنوان ارزش معاملاتی ندارد.

احتمالاً درباره فاست بیت کوین یا Bitcoin Faucet شنیده اید. اولین بار در سال ۲۰۱۰ توسط گاوین اندرسن Gavin anderesen از فاست بیت کوین رو نمایی شد. زمانی که فاست بیت کوین شروع به کار کرد، ایده دریافت ارز دیجیتال رایگان با انجام یک سری از فعالیت ها منتشر شد.

برای برخی از افراد امکان دارد این سؤال پیش بیاید که آیا ربات دریافت ارز دیجیتال رایگان وجود دارد؟ ابتدا باید مشخص کنید که منظور شما از ربات دقیقاً چیست؟ اگر منظور ربات های تلگرامی است باید بگوییم که خیر! برخی از ربات ها به قصد کلاه‌برداری کار خود را شروع کرده اند. ممکن است در حال حاضر به روش های مختلف از شما خدماتی را برای دریافت ارز دیجیتال بخواهند اما ممکن است در آینده بی هیچ دلیل و مدرکی متوقف شوند و یا از شما درخواست های نامربوطی کنند. برای اینکه این موضوع را بهتر متوجه شوید بگذارید تا برایتان یک مثال بزنیم.

شاید با یک ربات رو به رو شوید که با مشاهده تبلیغ به شما مقدار ارز دیجیتال بیت کوین بدهد، اما پس از اینکه رمز ارز های خود را جمع آوری کرده اید، از شما برای برداشت هدیه درخواست واریز مقدار اتریوم و دیگر رمز ارز ها به بهانه کارمزد و یا… کنند. برای برخی از کاربران پیش آمده است که پس از واریز مقدار اتریوم و یا… مورد نظر، دیگر ربات هیچ فعالیتی نکرده است و عملاً متوقف شد!

برخی ها دیگر که به صورت واقعی فعالیت می کنند، رمز ارز هایی که به کاربران خود پاداش می دهند ولی همان‌طور که گفتیم، مقدار رمز ارز دریافتی بسیار ناچیز است و ارزش معامله ندارد.

البته لازم به ذکر است که این موضوع تمام ماجرا نیست. شما می توانید از روش های معتبر دیگری ارز دیجیتال رایگان به دست بیاورید. برای مثال شاید تا به حال نام ایردراپ را شنیده باشید. شرکت در ایردراپ ها یکی از فعالیت هایی است که شما می توانید به راحتی ارز دیجیتال رایگان به دست بیاورید. اگر درباره ایردراپ ها اطلاعاتی ندارید، در ادامه توضیحاتی در این باره خواهیم داد.

نکته: همراهان عزیز شما قادر هستید با کلیک روی این لینک (معرفی ایردراپ های معتبر) از تمامی ایردراپ هایی که ایمن هستند اطلاع یافته و در آنها شرکت کنید.

از طرفی با داغ شدن فناوری متاورس، بازی های بلاکچینی در حوزه ارز های دیجیتال سر و صدای زیادی به پا کردند. برخی از بازی ها رمز ارز اختصاصی خود را دارند. این موضوع باعث شده است که با گسترش بازی رمز ارز آن گیم نیز افزایش قیمت را تجربه کند.

یکی از روش های دیگری که شما می توانید توکن رایگان کسب کنید، استفاده از بازی های بلاکچینی می باشد. با استفاده از بازی های بلاکچینی می توانید رمز ارز اختصاصی هر بازی را کسب کنید. این موضوع باعث می شود تا به صورت رایگان یک ارز با ارزش بالا دریافت نمایید. در ادامه به انجام این کار نیز بیشتر اشاره خواهیم کرد.


دریافت ارز دیجیتال رایگان از ایردراپ

دریافت ارز دیجیتال رایگان از ایردراپ
دریافت ارز دیجیتال رایگان از ایردراپ

همان‌طور که گفتیم، ایردراپ یکی از راه های کسب ارز دیجیتال رایگان است. قبل از هر چیزی ابتدا یک اشاره کوتاهی به ایردراپ خواهیم داشت تا در صورتی که با ایردراپ آشنا نیستید یک آشنایی اولیه با آن پیدا کنید.

به صورت کلی باید بگوییم که ایردراپ نوعی توزیع توکن رایگان می باشد. حال این توزیع توکن معمولاً در قبال انجام فعالیت هایی است. برای مثال شبکه ای قصد شروع فعالیت‌های خود را دارد. برای اینکه بتواند نظر کاربران را به خود جلب کند، اقدام به برگزاری یک ایردراپ می کند. کاربران می توانند با انجام فعالیت هایی در این ایردراپ شرکت و اقدام به دریافت توکن مورد نظر کنند.

در صورتی که توکن عرضه شده بتواند به قیمت های مناسبی برسد، ارزش دارایی شما نیز بیشتر می شود. حال می توانید آن مقدار از سرمایه را به بیت کوین و اتریوم و هر رمز ارز دیگری که خواستید تبدیل کنید.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که برای شرکت در ایردراپ چه فعالیت هایی باید انجام دهیم؟ فعالیت در ایردراپ ها معمولاً یک شکل هستند. برای مثال در تمام ایردراپ ها معمولاً دنبال نمودن شبکه های اجتماعی توزیع کننده ایردراپ وجود دارد. در کنار دنبال نمودن شبکه های اجتماعی برخی ها از شما درخواست انتشار یک پست را نیز دارند. از دیگر فعالیت ها می توان به ثبت نام در یک سایت و یا مشاهده تبلیغ اشاره کرد.

پس از اینکه شما تمامی فعالیت های فوق را با موفقیت پشت سر گذاشتید، حال در ایردراپ شرکت داده می شوید. پس تا پایان مدت زمان ایردراپ نفرات برنده مشخص و تعداد توکن های مشخص شده به حساب هر فرد واریز می شود. برای اینکه این موضوع را بهتر متوجه شوید، بگذارید تا برایتان یک مثال بزنیم.

با مراجعه به سایت airdropalert یکی از ایردراپ های جدید این سایت را انتخاب کرده ایم. با کلیک بر روی ایردراپ اقدام به مطالعه مشخصات آن کرده ایم. برای اینکه بتوانید در این ایردراپ شرکت کنید، باید فعالیت های ذیل را انجام دهید.

 1. ربات تلگرام ما را دنبال کنید.
 2. در گروه و کانال تلگرام و دیسکور ما بپیوندید.
 3. حساب کاربری….. را در توییتر دنبال کنید.
 4. مدیر عامل پروژه را در توییتر دنبال کنید.
 5. بنیانگذار پروژه را در توییتر دنبال کنید.
 6. حساب کاربری ما را در توییتر لایک کنید و توییت پین شده را با هشتگ….. انتقال دهید.
 7. ما را در اینستاگرام دنبال کنید.
 8. آدرس کیف پول شبکه BSC را برای ربات ارسال کنید.

شما می توانید نمایی از توضیحات فوق را در تصویر ذیل مشاهده کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چرا در انتها از ما درخواست وارد نمودن آدرس کیف پول شده است؟ توجه داشته باشید که شما باید آدرس کیف پول برای دریافت ارز دیجیتال را برای ربات ارسال کنید نه آدرس دیگری! این آدرس نیز جهت واریز کوین از شما درخواست شده است.

راهنمای قدم به قدم دریافت ایردراپ
راهنمای قدم به قدم دریافت ایردراپ

 در صورتی که در یک ایردراپ شرکت کردید اما کوین های توزیع شده ایردراپ فوق ارزش چندانی نداشت، کمی صبر کنید چراکه اگر ایردراپ فوق معتبر باشد، قطعاً ارزش توکن های آن در آینده بیشتر خواهد شد. حال که صحبت از ایردراپ های معتبر شده است، شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانیم ایردراپ های معتبر را شناسایی کنیم؟

برای شناسایی ایردراپ های معتبر راه های مختلفی وجود دارد. استفاده از برخی راه ها باعث می شود تا نتوانیم ایردراپ های معتبر را به صورت کامل پیدا کنیم چراکه تمام وب سایت ها در این زمینه تکمیل نیستند.

ما در سایت زوم ارز برای شما به صورت کامل تمامی ایردراپ های معتبر را از منابع موثق جمع آوری و منتشر کرده ایم. شما می توانید با مراجعه به صفحه معرفی ایردراپ های معتبر سایت زوم ارز به راحتی به تمامی ایردراپ های معتبر در حوزه ارز های دیجیتال دسترسی پیدا کنید.

حال که با ایردراپ آشنا شدید، نوبت به این رسیده است که به سراغ دریافت ارز دیجیتال رایگان از طریق بازی برویم. اگر علاقه به بازی های موبایلی و کامپیوتری دارید حتماً ادامه مقاله را دنبال کنید.


ارز دیجیتال رایگان با بازی

ارز دیجیتال رایگان با بازی
ارز دیجیتال رایگان با بازی

همان‌طور که اشاره شد به لطف فناوری متاورس، این روزها بازی های بلاکچینی سر و صدای زیادی به پا کرده اند. شما می توانید به راحتی با نصب بازی های بلاکچینی در کامپیوتر و یا موبایل خود، آن ها را انجام دهید و از آن ها کسب درآمد داشته باشید.

برخی از بازی ها متأسفانه نیاز به سرمایه اولیه دارند و تا زمانی که سرمایه اولیه نداشته باشید، نمی توانید آن ها را بازی کنید. البته لازم به ذکر است که اگر وقت بگذارید، می توانید به راحتی از بازی مورد نظر کسب درآمد کنید و سرمایه خود را برگردانید.

همان‌طور که اشاره شد تنها برخی از بازی ها نیاز به سرمایه اولیه دارند و برخی های دیگر نیاز به هیچ سرمایه ای ندارند و شما می توانید به صورت رایگان با آن ها بازی و کسب درآمد کنید.

کمی قبل تر (در گذشته) شما باید بازی ها را خریداری می کردید اما امروزه دیگر نیازی به خرید بازی های بلاکچینی نیست. در صورتی که بحث سرمایه اولیه را در نظر بگیریم، در صورتی که به خوبی بازی را انجام دهید به راحتی می توانید سرمایه خود را برگردانید. تنها این موضوع نیاز به یک بازه زمانی دارد که به آن نرخ بازگشت سرمایه می گویند.

برای مثال اگر شما برای یک بازی بلاکچینی ۳۰ میلیون تومان هزینه کنید، باید ببینید که روزانه/هفتگی/ماهانه چه مقدار می توانید از بازی کسب درآمد کنید. در صورتی که درآمد روزانه شما برابر با ۲ میلیون تومان بود، تقریباً باید ۱۵ ماه صبر کنید تا به میزان سرمایه ای هزینه کرده اید برسید.

این موضوع تنها یک مثال بود و شما می توانید به همین راحتی درآمد خود را محاسبه کنید. ما در این قسمت از مقاله قصد داریم تا بیشتر درباره بازی های رایگان صحبت کنیم و از بازی هایی که نیاز به سرمایه اولیه دارند دوری کنیم.

بازی های رایگان بلاکچینی نیازی به هیچ هزینه ای ندارند و شما می توانید کاملاً رایگان با آن ها بازی کنید و کسب درآمد داشته باشید. در حال حاضر گیم های رایگان مختلفی وجود دارند. برای اینکه بهتر متوجه این موضوع شوید بگذارید توضیح را با ذکر یک مثال ادامه دهیم.

یکی از بازی های پرطرفدار این روزها که کاربران به صورت رایگان از آن درآمد دارند کریزی دیفنس نام دارد. این بازی یک گیم بلاکچینی جذاب است که شما می توانید از آن استفاده کنید. توکنی که شما در بازی کریزی دیفنس کسب می کنید تاور یا Tower نام دارد. اگر در صدد این هستید تا قیمت این توکن را مشاهده کنید و اطلاعاتی از آن کسب نمایید بهتر است سری به سایت کوین مارکت کپ بزنید.

شما با انجام این باز می توانید روزانه توکن تاور را کسب کنید. تقریباً باید گفت که بازی کریزی دیفنس سبک جذابی را ارائه کرده است و این موضوع باعث شده است تا کاربران مختلفی به سمت کسب درآمد از این بازی بروند.

در صورتی که علاقه به بازی دارید، می توانید به راحتی با استفاده از این گیم و همچنین دیگر گیم های دیگر، از دنیای ارزهای دیجیتال رایگان درآمد کسب کنید.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانیم با بازی های بلاکچینی آشنا و از آن ها استفاده کنیم؟ ما در سایت زوم ارز، بازی های مختلفی را به شما معرفی کرده ایم که بتوانید از آن ها به راحتی کسب درآمد کنید. برخی از بازی ها نیاز به سرمایه اولیه دارند و برخی های دیگر هیچ سرمایه اولیه ای نیاز ندارند.

برای اینکه بتوانید لیست بازی های بلاکچینی را مشاهده کنید، پیشنهاد ما این است که سری به صفحه بازی های غیر متمرکز سایت زوم ارز بزنید. در این صفحه به راحتی می توانید بازی های مختلف را مشاهده و با آن ها آشنا شوید. در قسمت بعد برای راحتی بهتر شما عزیزان چندین بازی که می توانید از آن ها به صورت رایگان ارز دیجیتال دریافت کنید را معرفی خواهیم کرد.

 1. بازی بلاکچینی آپلند Upland
 2. بازی بلاکچینی پگاکسی Pegaxy
 3. بازی بلاکچینی کینگدامز league of kingdoms
 4. و….

ممکن است که در هنگام آشنایی با برخی از بازی های فوق متوجه این شوید که آن ها نیاز به سرمایه اولیه دارند در صورتی که ما آن ها را در بخش بازی های بدون سرمایه اولیه معرفی کرده ایم. در صورتی که به این نتیجه رسیدید، بدانید که بازی مورد نظر را به خود نشناخته اید. برخی از بازی ها در کنار اینکه نیاز به سرمایه اولیه دارند، بدون نیاز به سرمایه نیز می توان از آن استفاده نمود. برای مثال بازی بلاکچینی پگاکسی برای شروع نیاز به سرمایه اولیه دارد چراکه شما در این بازی باید اقدام به خرید اسب کنید؛ اما در صورتی که اسبی در این بازی نخرید هم می توانید آن را انجام دهید!

برای انجام بازی پگاکسی بدون نیاز به سرمایه اولیه باید اسب اجاره و یا Rent کنید. با انجام این کار نیازی نیست که شما هزینه ای پرداخت کنید چراکه هزینه اجاره اسب را در پایان از درآمد حاصله پرداخت می کنید. جز بازی بلاکچینی پگاکسی، بازی های دیگری هستند که به این شکل می توانید از آن ها درآمد داشته باشید.

تا به این قسمت از مقاله تقریباً با ۲ راه مهم برای به دست آوردن ارز دیجیتال کاملاً رایگان و با ارزش آشنا شدید. در ادامه نیز قصد داریم به روش های دیگر بپردازیم. در صورتی که علاقه ای به استفاده از دو روش فوق را ندارید، در ادامه همراه ما باشید.


دریافت ارز دیجیتال رایگان با تبلیغ

دریافت ارز دیجیتال رایگان با تبلیغ
دریافت ارز دیجیتال رایگان با تبلیغ

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال به صورت رایگان مشاهده و یا کلیک بر روی تبلیغات است. شما می توانید به راحتی با مشاهده تبلیغ در سایت های مختلف بیت کوین، اتریوم و یا دیگر رمز ارز ها را به دست بیاورید. هر سایت تقریباً یک مقدار مشخصی کوین به کاربران خود می دهد و معمولاً محدودیت دارند.

برای مثال تنها شما در روز می توانید ۴ تبلیغ ببینید و درآمد شما در آن روز برابر ۰.۰۰۰۰۰۲ بیت کوین می شود. همان‌طور که مشخص است این مقدار بسیار ناچیز می باشد. اگر بخواهیم آن را به دلار تبدیل کنیم، تقریباً چیزی معادل ۰.۱۰ دلار (۱۰ سنت) می شود. به این طریق شما می توانید بیت کوین رایگان کسب کنید.

اگر قصد دارید تا از سایت های تبلیغاتی کسب درآمد کنید، بهترین راه انتخاب بهترین سایت با بالاترین درآمد می باشد. برای مثال ابتدا باید چندین سایت را مورد بررسی قرار دهید و حال از بین تمام آن ها یکی را انتخاب کنید. پس از انتخاب می توانید از آن به راحتی استفاده و کسب درآمد کنید. شاید با خود فکر کنید که هر چه درآمد یک سایت بالا باشد بازهم مقدار دریافتی ما اندک است و صرفه ای ندارد.

این موضوع کاملاً صحیح است اما اگر یک سایت با درآمد مناسبی پیدا کنید، می توانید با ایجاد چندین حساب کاربری مختلف به راحتی درآمد قابل قبولی را کسب کنید. در صورتی که تلاش و پشتکار خوبی داشته باشید، شاید روزانه بتوانید یک دلار درآمد کسب کنید.

حال که با مشاهده تبلیغ آشنا شدید، نوبت به این رسیده است که به سراغ توضیحات تبلیغات کلیکی برویم. همان‌طور که اشاره شد در برخی از سایت ها شما می توانید در ازای کلیک هایی که بر روی بنر ها انجام می دهید درآمد کسب کنید. البته این موضوع تنها به کلیک بر روی تبلیغات ختم نمی شود چراکه اگر شما مدیر یک سایت باشید، می توانید با قرار دادن تبلیغات در سایت خود اقدام به دریافت بیت کوین و یا دیگر رمز ارز های رایگان کنید.

برخی از وب سایت های مرجع هستند که شما می توانید با ثبت نام در آن ها و عقد قرارداد، اقدام به نمایش تبلیغات کنید. حال به ازای هر کلیکی که توسط کاربران شما می شود، مقدار بیت کوین و یا هر رمز ارزی دیگری به شما تعلق می گیرد. به همین راحتی شما می توانید یک پلن درآمدی برای وب سایت خود برنامه ریزی کنید.

روش دیگری که می توان از آن کسب درآمد کرد کلیک بر روی تبلیغات است که کمی قبل تر به آن اشاره شد. انجام این روش این‌گونه صورت می گیرد که شما در سایت های مبدأ عضو می شوید، حال پس از ایجاد اکانت شما با کلیک بر روی هر تبلیغ با شرایط ذکر شده مقداری توکن دریافت می کنید. منظور از شرایط این است که امکان دارد برخی ها برای دریافت پاداش شرط داشته باشند. مثلاً یکی از شرط ها چند دقیقه مکث بر روی تبلیغ است؛ یعنی اگر شما بر روی تبلیغ کلیک می کنید، باید ۳۰ ثانیه نیز مکث کنید و در انتها پاداش خود را دریافت نمایید.


ارز دیجیتال رایگان از طریقه زیرمجموعه گیری و دعوت

ارز دیجیتال رایگان از طریقه زیرمجموعه گیری و دعوت
ارز دیجیتال رایگان از طریقه زیرمجموعه گیری و دعوت

یکی دیگر از راه های دریافت رایگان ارزدیجیتال، دریافت زیر مجموعه است. شاید تا به حال نام شرکت های هرمی را شنیده اید. این روش دقیقاً همانند آن ها است چراکه باید زیرمجموعه برای خود جمع آوری کنید.

معمولاً سایت های زیرمجموعه گیری به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول از شما تنها درخواست جمع آوری زیرمجموعه دارند و دسته دوم جز جمع آوری زیر مجموعه از شما درخواست دارند که برای دریافت پاداش خود، اقدام به واریز یکی از رمز ارز ها به حساب سایت کنید. از نظر ما هر سایتی که در دو دسته فوق فعالیت می کنند تنها قصد کلاه‌برداری دارند اما در صورت تمایل می توانید از سایت های نوع اول استفاده کنید.

شما می توانید در صورت تمایل زیرمجموعه برای خود جمع آوری کنید و در انتها ببینید که دقیقاً کدام سایت به وعده خود عمل می کند. لازم به ذکر است که برخی دیگر از سایت ها هستند که تقریباً مشابه این نوع سایت ها عمل می کنند.

تنها تفاوت آن ها این است که دیگر نیازی به جمع آوری زیر مجموعه ندارند و تنها شما باید لینک دعوت خود را برای افراد مختلف ارسال کنید. حال کاربران باید با استفاده از لینک دعوت شما وارد سایت شوند و اقدام به ثبت نام کنند. با توجه به تعداد ثبت نام ها به شما مقداری بیت کوین و یا دیگر ارز های دیجیتال که قطعاً از ارزش پایینی نیز برخوردار می باشد اهدا می شود.

همیشه افرادی وجود دارند که از کاربران سوءاستفاده می کنند. در صورتی که از شما در سایت های مشابه سوءاستفاده شده است و یا دارایی خود را از دست داده اید، حتماً در بخش نظرات برای ما بنویسید.

اگر تا به حال با صرافی های دیجیتال کار کرده باشید، شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که آیا لینک دعوت صرافی ها که باعث کاهش کارمزد می شود نیز کلاه‌برداری است؟

خیر! این موضوع کاملاً متفاوت است. زمانی که شما با استفاده از کد ریفرال خود در یک صرافی دوستانتان را دعوت می کنید، عملاً هیچ ارز دیجیتالی دریافت نخواهید کرد و تنها بر روی کارمزد معاملات شما کمی تخفیف داده می شود. این موضوع را با دریافت ارز دیجیتال رایگان از سایت های مختلف به اشتباه برداشت نکنید.


سخن پایانی

همان‌طور که در این مقاله مطالعه کردید، راه های مختلفی برای کسب درآمد از حوزه ارزهای دیجیتال وجود دارد؛ اما تمام آن ها معتبر نیستند و همچنین تمام کوین هایی که دریافت می کنید ارز بالایی ندارند. ما در این مقاله شما را با روش های مختلف آشنا نمودیم و حال شما با تحقیقاتی که انجام می دهید باید مشخص کنید که کدام پروژه معتبر تر است.

برای برخی از افراد ممکن است سؤال پیش بیاید که آیا از طریق شغل فریلسنری نیز می توان ارز دیجیتال کسب کرد؟ بله. شغل فریلسنری یکی از شغل هایی است که شما هم می توانید به صورت ارز دیجیتال از آن درآمد کسب کنید و هم به صورت دلاری. اگر شما مهارتی دارید که می توانید به عنوان فریلسنر در سایت های خارجی فعالیت کنید، می توانید به راحتی درآمد های زیادی را از طریق ارز دیجیتال و یا دلاری کسب نمایید. در صورتی که برای دریافت ارز دیجیتال رایگان سؤالی برای شما پیش آمده است، حتماً سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ی “آموزش دریافت ارز دیجیتال رایگان” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده