آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آموزش بازی الین ورلدز Alien Worlds

آموزش بازی الین ورلدز Alien Worlds

آموزش بازی الین ورلدز Alien Worlds، بسیاری از افراد به ماینینگ ارز های دیجیتال علاقه مند هستند اما به دلیل افزایش قیمت تجهیزات توانایی انجام این کار را ندارند. خوشبختانه امروزه با پیشرفت فناوری بلاکچین بازی هایی وارد این عرصه شده اند که قابلیت درآمد زایی دارند. برخی از این گیم ها شبیه ساز ماینینگ هستند و افرادی که علاقه به استخراج ارز های دیجیتال دارند می توانند این دسته گیم ها را انتخاب کنند.

تیم زوم ارز در مقاله های مختلف بازی های متفاوتی را معرفی کرده است. شما می توانید به راحتی از آن ها استفاده و همچنین کسب درآمد کنید. البته لازم به ذکر است که درآمدزایی برخی از گیم ها به همین راحتی ها هم نمی باشد اما به هر حال می توان از آن ها استفاده نمود. اگر تا به حال نام بازی های بلاکچینی را نشنیده اید به شما پیشنهاد می کنیم که ابتدا کمی درباره آن ها تحقیق کنید.

شاید با خود فکر کنید که بازی های بلاکچینی که شبیه ساز ماینینگ هستند، منابع زیادی از سیستم شما را اشغال می کنند اما این‌طور نیست. همان‌طور که گفتیم این نوع گیم ها تنها شبیه ساز ماینینگ می باشند و به هیچ عنوان منابع سیستم شما همانند رم، گرافیک و… را درگیر نمی کنند. برای مثال اگر با بازی موباکس آشنا باشید، این بازی نیز همانند گیمی که در این مقاله به شما خواهیم کرد قابلیت درآمد زایی دارد اما به هیچ عنوان منابع سیستم شما را درگیر نخواهد کرد.

همان‌طور که اشاره کردیم، در این قسمت از مقاله قصد داریم تا درباره یکی دیگر از بازی های بلاکچینی صحبت کنیم. این بازی قابلیت درآمد زایی دارد و نیازی به سرمایه اولیه ندارد. توجه داشته باشید که اگر قصد وارد کردن سرمایه اولیه را داشته باشید، قطعاً زودتر به درآمد خواهید رسید اما در غیر این صورت ممکن است درآمدزایی در این بازی ماه ها زمان ببرد. البته ناگفته نماند که منظور ما از این درآمد زایی یک درآمد قابل قبول است.

این بازی همان‌طور که اشاره شد، شبیه ساز ماینینگ می باشد و شما می توانید در آن اقدام به استخراج توکن TLM کنید. شاید تا به حال نام این توکن را نشنیده باشید اما باید بدانید که این توکن مختص به این بازی می باشد. به نوعی باید گفت که توکن TLM، توکن انحصاری این گیم است. در ادامه همراه ما باشید تا با بازی بلاکچینی Alien Worlds بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با بازی بلاکچینی Alien Worlds

آشنایی با بازی بلاکچینی Alien Worlds
آشنایی با بازی بلاکچینی Alien Worlds

اگر علاقه به دنیای ماینینگ و گیم ها دارید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید. احتمالاً شاید نام بازی Alien Worlds را زیاد شنیده باشید. این گیم یکی از بازی های بلاکچینی است که قابلیت درآمدزایی دارد و شما می توانید از طریق آن به درآمد برسید اما نه درآمد ها باورنکردنی!

یکی از سؤالاتی که در همین ابتدا احتمالاً برایتان پیش می آید این است که آیا این بازی نیاز به سرمایه اولیه دارد؟ پاسخ به این سؤال را نه می توان با بله داد و نه خیر! شاید تعجب کنید اما واقعیت این است. اگر قصد وارد کردن سرمایه به این بازی را نداشته باشید، مدت ها زمان می برد تا به درآمد برسید؛ اما اگر سرمایه وارد کنید و محصولات NFT این بازی را خریداری کنید، احتمال اینکه زودتر به درآمد برسید وجود دارد. شاید با خود بگویید که چقدر ما از احتمالاً سخن می گویم اما واقعیت همین است و باید آن ها را بپذیریم. ممکن است در آینده با توجه به تغییر سیاست های بازی هر اتفاقی برای نحوه درآمد زایی آن رخ بدهد. این موضوع نه تنها شامل این بازی بلکه شامل تمامی بازی های بلاکچینی است.

شاید با خود بگویید که سرمایه اولیه این بازی چه مقدار است؟ توجه داشته باشید که این موضوع یک عدد مشخص نیست بلکه باید مارکت بازی سری بزنید و از آن قسمت قیمت ابزار ها را مشاهده کنید. هر ابزار بسته به قدرتی که دارد قیمت آن متفاوت است؛ اما اگر بخواهیم به صورت حدودی بگویم، شما برای شروع حداقل ۳۰ دلار را باید در نظر بگیرید.

محصولات NFT در بازی Alien Worlds شامل بیل، کلنگ و… می باشد. اگر شما بتوانید پس از استخراج این محصولات را به دست بیاورید، می توانید آن ها را برای فروش بگذارید و کسب درآمد کنید. هر محصول دارای یک هش پاور می باشد. اگر اطلاع ندارید، باید بدانید که هش پاور به معنای قدرت ابزار شما می باشد.

اگر بخواهیم این بازی را به صورت کلی برایتان شرح دهیم، این‌گونه است که پس از ورود به بازی به شما یک آواتار (شخصیت) و همچنین یک بیل تعلق می گیرد. شما می توانید کار ماینینگ خود را با این دو محصول شروع کنید. پس از هر بار عملیات ماینینگ شما می توانید مقداری از سرمایه خود را نیز کنید. برای اینکه بیشتر با این بازی آَشنا شوید، ادامه این مقاله را حتماً مطالعه کنید.


آشنایی با توکن TLM در بازی Alien Worlds

آشنایی با توکن TLM در بازی Alien Worlds
آشنایی با توکن TLM در بازی Alien Worlds

همان‌طور که اشاره کردیم، توکن این بازی TLM نام دارد. شما می توانید به راحتی این توکن را با استخراج در این بازی به دست بیاورید. توکن تریلیوم با بلاکچین های اتریوم و بایینس سازگار است. این توکن در آوریل سال ۲۰۲۱ عرضه شد و از آن زمان روند های نزولی و صعودی مختلفی را طی نمود. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا نگاهی به پارت این توکن بیندازیم تا بیشتر با آن آشنا شویم. اگر قصد دارید تا درباره توکن تریلیوم TLM اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، حتماً سری به سایت کوین مارکت کپ بزنید.

در زمان نگارش این مقاله قیمت توکن تریلیوم TLM برابر با ۰.۱۲۶ دلار می باشد. این رقم معادل ۰.۰۰۰۰۰۳۰۳۷ بیت کوین و ۰.۰۰۰۰۴۱۹۱ اتریوم می باشد. در زمان عرضه نیز قیمت این توکن معادل ۲.۳۸۳۸ بود. این توکن توانست پس از چند روز بعد از عرضه روند صعودی خوبی را طی کند اما به یک‌باره روند نزولی این توکن آغاز شد و تاکنون قیمت آن به سطح قبلی خود نیز نرسیده است. باید گفت که تقریباً این توکن تا ۷ دلار نیز رسید اما نتوانست خود را در آن قیمت تثبیت کند و رشد بیشتری نیز کند. به هر حال با سر و سامان گرفتن بازی های بلاکچینی امید است این توکن به زودی زود روند های صعودی خود را آغاز کند تا تمام افرادی که در این بازی فعالیت می کنند بتوانند به درآمد های بالایی دست پیدا کنند.

یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که این توکن در چه صرافی هایی معامله می شود و کدام کیف پول از آن پشتیبانی می کند؟

شما می توانید این توکن را در صرافی های همچون بایننس، کوکوین، پنکیک سواپ و… معامله کنید؛ همچنین ولت هایی همانند سیف پل، متامسک و… از این توکن پشتیبانی می کنند. برای اینکه مقاله بیش از این طولانی نشود به سراغ بخش بعدی مقاله که بررسی سایت این بازی است می رویم. اگر قصد دارید تا با بازی Alien Worlds و همچنین سایت آن بیشتر آشنا شوید، مطالعه ادامه مقاله را از دست ندهید.


بررسی سایت رسمی بازی Alien Worlds

بررسی سایت رسمی بازی Alien Worlds
بررسی سایت رسمی بازی Alien Worlds

در این قسمت از مقاله همان‌طور که گفتیم قصد داریم تا کمی با سایت رسمی این بازی آشنا شویم. آشنایی با سایت هر گیم می تواند به ما کمک کند تا بهتر و راحت تر به بازی اعتماد کنیم. یکی از مواردی که بسیاری از کاربران متأسفانه در دام آن می افتند ورود به سایت های اسکم است. حتماً قبل از ورود به هر سایت از آدرس آن مطمئن شوید. شما می توانید در ادامه با توجه به لینکی که قرار داده ایم با خیال راحت وارد سایت رسمی این بازی شوید. قبل از اینکه بخواهیم به سراغ توضیحات سایت رسمی این بازی برویم نیاز است تا به یک نکته مهم اشاره کنیم.

 در زمان نگارش این مقاله، رابط کاربری سایت رسمی این بازی به شکل و شمایل تصاویر ذیل است. اگر در زمان مطالعه شما متوجه تغییر در رابط کاربری سایت رسمی این بازی شدید، ما را در بخش نظرات از این موضوع مطلع سازید تا هرچه سریع‌تر نسبت به این موضوع اقدام کنیم.

برای آشنایی و بررسی سایت، ابتدا باید وارد آن شویم. به دلیل اینکه سایت این بازی بسیار گسترده است و از همه طیف در آن مطلب گنجانده شده است، برای اینکه مقاله طولانی نشود در این بخش ما تنها به قسمت های مهم سایت اشاره خواهیم کرد. پس از این وارد سایت رسمی بازی Alien Worlds با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. شما می توانید با توجه به شماره گذاری ها با قسمت های مختلف سایت آشنا شوید.

سایت رسمی بازی Alien Worlds
سایت رسمی بازی Alien Worlds
  1. اگر بر روی این آیکون کلیک کنید می توانید با انتخاب هر قسمت، با بخش های مختلف بازی آشنا شوید. اطلاعاتی که شما در این بازی مطالعه می کنید تا حدودی بر گرفته از این بخش می باشد پس از اعتبار تمامی مطالب مطمئن باشید.
  2. در این قسمت شما می توانید شبکه های اجتماعی این بازی را مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر یک از آیکون ها می توانید عضو شبکه اجتماعی مورد نظر خود شوید و اخبار مربوط به این بازی را دنبال کنید. اگر قصد انجام این بازی را دارید حتماً عضو شبکه های اجتماعی آن ها شوید.
  3. اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، وارد بازی می شود. در قسمت آموزش بازی حتماً به این بخش مجدد سر خواهیم زد.
  4. در این بخش نیز در ابتدا کمی درباره بازی گفته شده است و سپس اشاره ای به توکن این مجموعه کرده اند.

اگر مجدد کمی صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این بخش اگر بر روی آیکون مشخص شده کلیک کنید می توانید یک تیزر که توسط توسعه دهندگان بازی ایجاد شده است را مشاهده کنید.

تیزر بازی Alien Worlds
تیزر بازی Alien Worlds

پس از مشاهده ویدیو در صورت تمایل اگر سایت را به سمت پایین اسکرول کنید با قسمتی همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. این بخش پایه بازی نام دارد که در ۵ بخش کمی درباره این بازی گفته شده است. با توجه به تصویر ذیل به ترتیب شماره گذاری های سایت با هر قسمت به صورت کامل آشنا خواهید شد.

پایه بازی Alien Worlds
پایه بازی Alien Worlds
  1. در این قسمت یک تعریف بسیار کوچکی از بازی Alien Worlds گفته شده است. در کل باید بگوییم که بازی Alien Worlds یک بازی متاورسی است که در آن می توانید با آیتم های منحصر به فرد NFT بازی و همچنین کسب درآمد کنید.
  2. همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم در این بازی شما می توانید اقدام به استکینگ توکن TLM کنید. با استکینگ این توکن می توانید در انتخابات آینده سیاره ها رأی بدهید و همچنین پاداش بیشتری دریافت کنید.
  3. هر هفته نظرسنجی برگزار می شود که می توانید از در آن ها شرکت کنید. همچنین شما می توانید در مورد نحوه توزیع پاداش ها نیز نظر خود را ارائه دهید.
  4. بازیکنان در این بازی می توانند کارت های NFT خود را در بلاکچین های بایننس اسمارت چین و همچنین WAX انتخاب کنند تا برای استخراج و مبارزه و همچنین مأموریت استفاده نمایند.
  5. در آخرین قسمت که این بخش می باشد آورده شده است که TLM را می توانید در بلاکچین های WAX و BSC و ETH منتقل کنید.

پس از آشنایی با این قسمت اگر صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید، با بخش دیگری از این سایت آشنا می شوید. در این قسمت می توانید درباره هر بخش از بازی اطلاعاتی کسب کنید. در تصویر ذیل می توانید نمایی از این صفحه را مشاهده کنید. برای مثال اگر قصد دارید درباره ابزار ها در این بازی اطلاعات به دست بیاورید باید سربرگ Tools را انتخاب کنید.

اطلاعات بازی Alien Worlds
اطلاعات بازی Alien Worlds

پس از اینکه تب مورد نظر خود را انتخاب کردید، با یک صفحه جدید رو به رو می شوید. همان‌طور که گفتیم در این بخش برای مثال تب Tools را انتخاب خواهیم کرد. به همین دلیل با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شویم. در این صفحه همان‌طور که مطالعه می کنید می توان اطلاعاتی درباره ابزار کسب کرد. در این بخش آورده شده است که:

سربرگ Tools
سربرگ Tools

در این بازی برای شروع به همه یک بیل رایگان داده می شود؛ اما توجه داشته باشید که این بیل قدرت استخراج بسیار محدودی دارد. اگر شما فردی خوش شانس باشید، می توانید در هنگام استخراج ابزار های دیگری را پیدا کنید. برای مثال اگر شما یک مته لاکی پیدا کنید، بسیار استخراج شما کارآمدتر خواهد بود. توجه داشته باشید که شما می توانید به صورت هم‌زمان ۳ ابزار را مورد استفاده قرار دهید. در ادامه با این موضوع بیشتر آشنا خواهید شد.

اگر کمی صفحه سایت را مجدد به سمت پایین اسکرول کنید، با قسمت دیگری از سایت رو به رو می شوید. در این بخش می توانید درباره توکن TLM اطلاعاتی به دست بیاورید. اگر به تصویر ذیل دقت کنید، در این بخش ابتدا به بلاکچین های این توکن اشاره شده است که ما کمی پیش تر آن ها را به شما معرفی نمودیم. جز اطلاعات بلاکچین در این قسمت گفته شده است که شما می توانید این توکن (تریلیوم) را از طریق ماینینگ و یا استخراج به دست بیاورید.

اطلاعاتی درباره توکن TLM
اطلاعاتی درباره توکن TLM

در بخش بعدی سایت رسمی این بازی می توانید رتبه و همچنین اطلاعات این بازی را در سایت DappRadar مشاهده کنید. همچنین امکان مشاهده اطلاعات از طریق نمودار نیز در این قسمت وجود دارد. تمامی این اطلاعات را می توانید در تصویر ذیل مشاهده کنید.

رتبه و اطلاعات بازی Alien Worlds در سایت DappRadar
رتبه و اطلاعات بازی Alien Worlds در سایت DappRadar

در بخش بعدی سایت می توانید با شبکه های اجتماعی این بازی آشنا شوید و در آن ها عضو شوید. طبق گفته های بازی، شما می توانید در تلگرام و یا دیسکورد این بازی با دیگر فعالان آن ارتباط بگیرید و سؤالات خود را از آن ها بپرسید.

شبکه های اجتماعی بازی Alien Worlds
شبکه های اجتماعی بازی Alien Worlds

اگر مجدد سایت رسمی این بازی را به سمت پایین اسکرول کنید، می توانید با دیگر قسمت های آن آشنا شوید. قسمتی که در این بخش از مقاله به آن اشاره خواهیم کرد، شرکا بازی بلاکچینی Alien Worlds می باشد. در تصویر ذیل شما می توانید نمایی از این صفحه را مشاهده کنید.

شرکا بازی بلاکچینی Alien Worlds
شرکا بازی بلاکچینی Alien Worlds

همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، برخی از شرکا این بازی شرکت های معروفی می باشند. برای مثال نام بایننس و کوین مارکت کپ و یا دیگر شرکت های بازی سازی را می توانید در این قسمت مشاهده کنید.

در این قسمت از مقاله به آخرین بخش این سایت اشاره خواهیم کرد. این بخش مختص به نقشه راه بازی می باشد. اگر مشتاق به این هستید که نقشه راه بازی بلاکچینی Alien Worlds را مشاهده کنید، باید بر روی گزینه مشخص شده در تصویر ذیل کلیک کنید. برای اینکه مقاله طولانی نشود، نقشه راه بازی را در این بخش به صورت مفصل باز نخواهیم کرد اما در کل باید بگوییم که با مطالعه نقشه راه این بازی متوجه شدیم که در آینده یک بخش مبارزه ای نیز به این بازی اضافه خواهد شد.

نقشه راه بازی Alien Worlds
نقشه راه بازی Alien Worlds

در این قسمت از مقاله بررسی سایت رسمی این بازی به پایان رسیده است. اگر قصد دارید تا به صورت کامل با این بازی آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً ادامه این مقاله را مطالعه کنید. لازم به ذکر است که اگر در هر قسمت برای شما سؤالی ایجاد شد می توانید در بخش نظرات سؤال خود را از ما بپرسید.


آموزش کامل و جامع بازی بلاکچینی Alien Worlds

آموزش کامل و جامع بازی بلاکچینی Alien Worlds
آموزش کامل و جامع بازی بلاکچینی Alien Worlds

اگر این بخش از مقاله را به صورت کامل مطالعه کنید، به صورت کامل به بازی Alien Worlds مسلط خواهید شد و دیگر نیاز به هیچ مقاله دیگری برای یادگیری این بازی نخواهید داشت. در این بخش صورت کامل بازی Alien Worlds را شرح خواهیم تا بیشتر با آن آشنا شوید. در ادامه با ما همراه باشید.

طریقه ثبت نام در بازی بلاکچینی Alien Worlds

در این بخش از مقاله همان‌طور که مشخص است قصد داریم تا طریقه ثبت نام در این بازی را به شما عزیزان توضیح دهیم. برای اینکه بتوانید در این گیم ثبت نام کنید ابتدا باید یک WAX Cloud Wallet ایجاد کنید. به همین منظور در ابتدای سایت بر روی گزینه Play & Earn کلیک می کنیم. (همانند تصویر ذیل)

روی گزینه Play & Earn کلیک کنید
روی گزینه Play & Earn کلیک کنید

به محض بارگذاری صفحه جدید، با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این قسمت نیز باید بر روی گزینه Start now کلیک کنید.

روی گزینه Start now کلیک کنید.
روی گزینه Start now کلیک کنید.

به محض کلیک بر روی این گزینه، صفحه ایجاد ولت Wax برای شما بارگذاری می شود. شما می توانید در تصویر ذیل نمایی از این صفحه را مشاهده کنید. پس از بارگذاری کامل صفحه باید بر روی گزینه Login کلیک کنید.

روی گزینه Login کلیک کنید
روی گزینه Login کلیک کنید

پس از کلیک بر روی گزینه Login با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این قسمت باید یک حساب جدید ایجاد کنید. در صورتی که از قبل حساب کاربری در کیف پول WAX دارید، می توانید با وارد نمودن مشخصات وارد همان ولت شوید. در صورتی که تا کنون در این ولت حسابی ایجاد نکرده اید با کلیک بر روی آیکون گوگل و یا گزینه Sign Up for account اقدام به ایجاد یک حساب کاربری جدید کنید.

یک حساب جدید ایجاد کنید
یک حساب جدید ایجاد کنید

پس از اینکه اطلاعات حساب کاربری خود را برای ایجاد حساب وارد نمودید، با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این قسمت برای اینکه ثابت کنید ربات نیستید، باید تکه پازل مشخص شده را در جای خود قرار دهید.

تکه پازل مشخص شده را در جای خود قرار دهید
تکه پازل مشخص شده را در جای خود قرار دهید

پس از اینکه این کار توسط شما انجام شد، نوبت به این رسیده است که وارد ایمیل خود شوید. در این قسمت نیاز است تا حساب خود را تائید کنید. پس از اینکه بر روی گزینه فعال‌سازی حساب کلیک کردید با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این قسمت باید قوانین مربوطه به بازی را تائید کنید تا بتوانید به مرحله بعد بروید.

قوانین مربوطه به بازی را تائید کنید
قوانین مربوطه به بازی را تائید کنید

در انتها همان‌طور که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، در بخش مشخص شده یک عبارت نمایش داده شده است که این عبارت نام ولت شما می باشد و باید از آن در یک مکان معتبر نگه داری کنید. در ادامه همان‌طور که مشاهده می کنید از شما پرسیده شده است که آیا دوست دارید بازی به صورت خودکار برای شما اجرا شود؟ در صورت تمایل باید تیک بخش مشخص شده را فعال کنید و سپس بر روی گزینه APPROVE کلیک کنید. در صورتی که علاقه مند نبودید به این موضوع می توانید بر روی گزینه Deny کلیک کنید.

آیا دوست دارید بازی به صورت خودکار برای شما اجرا شود؟
آیا دوست دارید بازی به صورت خودکار برای شما اجرا شود؟

در بخش جدید ابتدا باید برای حساب کاربری خود یک نام وارد کنید. پس از انتخاب نام کاربری باید یک آواتار نیز انتخاب نمایید. آواتار شما می توانید بر اساس جنسیت شما باشد. اگر خانم هستید باید آواتار خانم و اگر آقا هستید باید آواتار آقا را انتخاب نمایید.

البته این موضوع بر روی نحوه بازی تفاوتی ایجاد نمی کند. پس از اینکه آواتار مورد نظر خود را انتخاب نمودید، نوبت به این رسیده است که دو تیک بخش های مشخص شده را فعال کنید. شما در تصویر ذیل می توانید نمایی از این صفحه را مشاهده کنید. پس از اینکه تمامی موارد توسط شما تکمیل شد نوبت به این رسیده است که بر روی گزینه Im ready کلیک کنید.

روی گزینه Imready کلیک کنید.
روی گزینه Imready کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی این گزینه، در صفحه جدید از شما می خواهد که ایمیل خود را وارد کنید. شاید با خود بپرسید که چرا ایمیل؟ اگر به متن نوشته شده در این قسمت دقت کنید، گفته شده است که پس از ثبت نام گه گاهی خبرنامه، نظر سنجی و… به‌روزرسانی می شود. شما می توانید با وارد نمودن ایمیل خود در این قسمت به صورت مرتب اخبار مربوط به بازی را توسط توسعه دهندگان بازی Alien Worlds دریافت نمایید. توسعه دهندگان این بازی به هیچ عنوان ایمیل شما را در اختیار شخص دیگری قرار نمی دهند و یا آن را نمی فروشند. شما می توانید با کلیک بر روی بخش Privacy policy سیاست حفظ حریم خصوصی را مشاهده کنید.

در صورتی که قصد وارد نمودن ایمیل خود را دارید، باید آدرس دقیق را در بخش مشخص شده وارد نمایید و سپس بر روی گزینه Sign me up کلیک کنید. در غیر این صورت باید گزینه No thanks را انتخاب کنید. در این قسمت انتخاب ما به دلیل اینکه قصد آموزش داریم No thanks می باشد و در نتیجه بر روی این گزینه کلیک می کنیم.

روی گزینه Sign me up کلیک کنید
روی گزینه Sign me up کلیک کنید

پس از صفحه ایمیل، با تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این صفحه باید کمی صبر کنید. تا بازی به صورت کامل برای شما بارگذاری شود.

کمی صبر کنید
کمی صبر کنید

پس از اینکه بازی به صورت کامل برای شما بارگذاری شد، حال نوبت به این رسیده است که سیاره خود را انتخاب کنید. متأسفانه به دلیل مشکلات فنی امکان آموزش تصویری در این قسمت وجود ندارد.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که بر چه اساسی باید سیاره مان را انتخاب کنیم؟ اگر در ادامه همراه ما باشید به این موضوع اشاره خواهیم کرد.

پس از انتخاب سیاره نوبت به انتخاب لند و یا زمین رسیده است. در این بخش نیز متأسفانه به دلیل مشکلات فنی نتوانستیم به صورت تصویری آموزش دهیم.

آشنایی با قسمت های مختلف بازی Alien Worlds

پس از اینکه سیاه و همچنین زمین خود را انتخاب نمودید بهتر است برای ورود مجدد بازی به صفحه اصلی سایت برگردید و از آن قسمت مجدد بر روی گزینه Play & Earn ضربه بزنید. (همانند تصویر ذیل)

روی گزینه Play & Earn ضربه بزنید
روی گزینه Play & Earn ضربه بزنید

پس از کلیک بر روی این گزینه، حال با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این صفحه به شما یک بیل تعلق می گیرد. همان‌طور که در قسمت ابزار گفتیم، این بیل به تمامی بازیکنان بازی تعلق می گیرد اما محدودیت برای استخراج دارد. اگر به تصویر ذلی دقت کنید، در قسمت مشخص شده شما می توانید قدرت استخراج این بیل را مشاهده کنید. همان‌طور که مشخص است، قدرت آن برابر با ۱ می باشد.

قدرت استخراج بیل
قدرت استخراج بیل

برای شروع عملیات ماینینگ شما می توانید در صورت تمایل ابزار های خود را تعویض کنید. برای اینکه به این قسمت دسترسی پیدا کنید، ابتدا بر روی آیکون مشخص شده در تصویر ذیل کلیک کنید.

روی آیکون مشخص شده در تصویر ذیل کلیک کنید
روی آیکون مشخص شده در تصویر ذیل کلیک کنید

پس از انتخاب این آیکون، با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این بخش جز بحث تغییر ابزار ها شما می توانید سیاره ها و همچنین زمین ها را نیز تغییر دهید. به همین منظور بر اساس تصمیم شما، یکی از گزینه های فوق را انتخاب کنید. در این قسمت به دلیل اینکه قصد ما آموزش ابزار است گزینه Switch tools را انتخاب می کنیم.

گزینه Switch tools را انتخاب کنید
گزینه Switch tools را انتخاب کنید

حال همان‌طور که مشاهده می کنید در این بخش ۳ ابزار وجود دارد. در حال حاضر از این ۳ ابزار ما تنها همان یک بیل رایگان که از بازی دریافت کرده ایم را داریم. در صورتی که شما ابزار های دیگری خریداری کنید، در این بخش می توانید آن ها را مشاهده کنید. اگر برای شما این سؤال به وجود آمده است که چگونه می توانیم ابزار خریداری کنیم؟ نگران نباشید چراکه در ادامه به سؤال شما پاسخ کامل خواهیم داد.

ابزار های شما در این قسمت نشان داده می‌شود
ابزار های شما در این قسمت نشان داده می‌شود

اگر به بالای بخش ابزار های خود دقت کنید، یک متنی وجود دارد که درباره ابزار ها نوشته شده است. کمی پیش تر ما به این متن اشاره کرده ایم اما برای اینکه در این قسمت مجدد یادآور شویم به آن اشاره می کنیم. در این قسمت آورده شده است که:

همه برای شروع بیل دارند، ممکن است شما در ماجراجویی ها ابزار های دیگری را پیدا کنید؛ یا اگر خیلی شما خوش شانس باشید، می توانید در هنگام استخراج به انواع ابزار ها دست یابید. ابزار هایی که در هنگام استخراج پیدا می کنید، دارای نقاط ضعف و قوت متفاوتی هستند. برای مثال یک مته لاکی بسیار مؤثر تر از یک دریل استاندارد است و بهتر می تواند برای شما عملیات استخراج را انجام دهد. شما می توانید از ۳ ابزار به صورت هم‌زمان استفاده کنید. (در تصویر ذیل می توانید این صفحه و متن را مشاهده کنید).

ابزار خود را برای استخراج انتخاب کنید
ابزار خود را برای استخراج انتخاب کنید

حال که با بخش ابزار ها آشنا شده اید، بهتر است سری به قسمت سیاره نیز بزنیم. در نتیجه یک مرحله به قبل باز می گردیم و این بار گزینه Switch Planet را انتخاب می کنیم. پس از انتخاب این گزینه با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

قسمت سیاره
قسمت سیاره

در این قسمت شما می توانید سیاره خود را تغییر دهید و یک سیاره دیگر انتخاب کنید. سیاره های مختلفی در این بخش وجود دارد. اگر به پایین تصویر نگاه کنید، می توانید بابت هر سیاره اطلاعاتی به دست بیاورید. برای مثال در حال حاضر ما سیاره MAGOR را انتخاب کرده ایم و درباره این سیاره قصد داریم تا با مطالعه متن مورد نظر اطلاعاتی به دست بیاوریم. در تصویر ذیل می توانید این متن را به صورت کامل مطالعه کنید.

در این قسمت شما می توانید سیاره خود را تغییر دهید
در این قسمت شما می توانید سیاره خود را تغییر دهید

شاید برایتان سؤال پیش بیاید که چه اطلاعاتی می توانیم درباره هر سیاره به دست بیاوریم؟ هر سیاره اطلاعات متفاوتی دارد و شما می توانید در این قسمت آن ها را مطالعه کنید. برای مثال در این بخش نوشته شده است که:

در سیاره magor به دلیل فعالیت های آتش‌فشانی، آسمان آن پوشیده از دود می باشد و همچنین زمین آن نیز به شدت کوهستانی است. هیچ مکان دائمی در این قسمت وجود ندارد.

حال که با بخش سیاره ها نیز شنا شدید، نوبت به بخش زمین ها رسیده است. شما می توانید به راحتی زمین های متفاوتی را در بازی انتخاب کنید و در آن ها اقدام به استخراج توکن TLM کنید. برای اینکه بتوانید به بخش زمین های این بازی بروید باید یک مرحله به عقب برگردید و سپس گزینه Seitch land را انتخاب کنید. به محض انتخاب این گزینه با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

انتخاب زمین
انتخاب زمین

هر زمین مشخصات خاص خودش را دارد، شما می توانید به دلخواه یکی از آن ها را انتخاب کنید. اگر به تصویر ذیل دقت کنید در بخش (۱) عدد ۲.۵ را مشاهده می کنید. این عدد به این معناست که شانس شما در زمین ۲.۵ است. بهتر است در هنگام انتخاب زمین، یک زمینی را انتخاب کنید که شانس بیشتری برای کسب ابزارهای مختلف دارد. اگر به بخش (۲) نیز نگاهی بیندازید می بینید که حداقل قدرت استخراج در این زمین نیز باید ۲.۵ نیم باشد تا شانس شما بیشتر شود. شاید با خود بگویید که با هش پاور و یا قدرت یک نیز می توان وارد این زمین شد و آن را انتخاب کرد؟ بله این موضوع امکان دارد. شما می توانید به راحتی با قدرت ۱ وارد این زمین شوید و استخراج ارز های دیجیتال را آغاز کنید.

شما می توانید به دلخواه یکی از آن ها را انتخاب کنید
شما می توانید به دلخواه یکی از آن ها را انتخاب کنید

یکی از امکانات جالب این بازی این است که اگر شما بتوانید ۴ کارت معمولی به دست بیاورید، می توانید با ادغام تمامی کارت ها، همه آن ها را به یک کارت قوی تر تبدیل کنید. برای مثال هر فردی که به تازگی در این بازی ثبت نام می کند، یک بیل به صورت رایگان نیز دریافت می کند. همان‌طور که می دانید این بیل قدرت استخراج ندارد؛ اما اگر شما بتوانید ۳ بیل این چنینی دیگر به دست بیاورید، می توانید با ادغام کردن آن ها به راحتی تمام بیل ها را به یک بیل قدرتمند تبدیل کنید. شاید با خود بگویید که چگونه می توانیم این کار را انجام بدهیم؟ برای انجام این کار شما باید ابتدا بر روی گزینه Shining ضربه بزنید. در تصویر ذیل می توانید مکان این گزینه را مشاهده کنید.

روی گزینه Shining ضربه بزنید
روی گزینه Shining ضربه بزنید

پس از کلیک بر روی این گزینه، همان‌طور که مشاهده می کنید در این قسمت شما می توانید با هر ۱۰۰ توکن TLM این کار را نیز انجام دهید. در حال حاضر به دلیل اینکه ما کارت دیگری نداریم، این امکان وجود ندارد تا بتوانیم این کار را انجام دهیم.

تبدیل بیل ها به یک بیل قدرتمند
تبدیل بیل ها به یک بیل قدرتمند

در قسمت بعدی مقاله قصد داریم تا به سراغ اصل مطلب یعنی نحوه استخراج توکن TLM برویم. اگر مشتاق هستید تا نحوه انجام این کار را آموزش ببینید، حتماً بخش بعدی را مطالعه کنید.

آموزش کامل و جامع استخراج توکن TLM در بازی Alien Worlds

تا به این بخش از مقاله، با قسمت های مختلف این بازی آشنا شدید. در این قسمت نیز قصد داریم تا به سراغ اصل ماجرا یعنی استخراج توکن TLM برویم. برای انجام این کار در بخش قبل باید بر روی گزینه Governance کلیک کنید. این گزینه در کنار باقی گزینه های اصلی این بازی می باشد. شما می توانید در تصویر ذیل مکان قرار گیری آن را مشاهده کنید.

روی گزینه Governance کلیک کنید
روی گزینه Governance کلیک کنید

پس از اینکه بر روی این گزینه کلیک کردید، با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. همان‌طور که مشخص است در این قسمت شما هم می توانید استخراج کنید و هم می توانید استیکینگ توکن TLM را انجام دهید. در ابتدا قبل از هر کاری ما مراحل ماینینگ را در این بازی به شما توضیح خواهیم داد.

استخراج کنید و استیکینگ توکن TLM
استخراج کنید و استیکینگ توکن TLM

برای انجام عملیات استخراج، کار سختی نیازی نیست که انجام دهید. برای شروع تنها کافی است بر روی گزینه Mine که در بالای صفحه (همانند تصویر ذیل) وجود دارد کلیک کنید.

روی گزینه Mine کلیک کنید
روی گزینه Mine کلیک کنید

پس از اینکه بر روی گزینه Mine کلیک کردید، بعد از چند ثانیه گزینه Claim mine برایتان ظاهر می شود. شما می توانید در تصویر ذیل این صفحه را مشاهده کنید.

گزینه Claim mine را انتخاب کنید
گزینه Claim mine را انتخاب کنید

پس از نمایش این گزینه، می بینید که عبارت Mined برایتان نمایش داده شده است. شما موفق شدید و توانستید از این استخراج ۰.۰۰۲۳ توکن TLM کسب کنید. همان‌طور که شاهد هستید این مقدار بسیار کم است اما نگران نباشید هرچه بتوانید قدرت خود را افزایش دهید، این میزان نیز افزایش پیدا می کند. در تصویر ذیل شما می توانید نمایی از این صفحه را مشاهده کنید.

میزان توکن استخراج شده
میزان توکن استخراج شده

توجه داشته باشید که شما هر دقیقه نمی توانید عملیات استخراج را انجام دهید چراکه این عملیات هر چند دقیقه یک‌بار قابل انجام است. همان‌طور که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، ما تا ۴ دقیقه ۲۶ ثانیه دیگر نمی توانیم عملیات استخراج را انجام دهیم. شما می توانید شمارش این زمان را در تصویر ذیل مشاهده نمایید.

محدودیت استخراج
محدودیت استخراج

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که در روز چند بار می توانیم استخراج توکن TLM را انجام دهیم؟ طبق گفته های توسعه دهنده این بازی، شما تنها روزی ۳ بار می توانید اقدام به استخراج توکن TLM کنید. البته طبق گفته های دیگر ممکن است در آینده سیاست های بازی تغییر کند.

همان‌طور که مطالعه کردید، به همین راحتی می توانید اقدام به استخراج توکن TLM در بازی Alien Worlds کنید. این بازی به نوعی به صورت اتوماتیک انجام می شود و شما نیازی نیست که کاری انجام دهید. اگر در این بخش برایتان سؤالی ایجاد شد می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید. در قسمت بعدی این مقاله قصد داریم تا کمی درباره استیکینگ توکن TLM صحبت کنیم. اگر با این بخش آشنا نیستید، مطالعه قیمت بعد را از دست ندهید.


آموزش استیکینگ توکن TLM در بازی Alien Worlds

استیکینگ در این بازی بسیار آسان است. شما می توانید به راحتی با استیکینگ توکن TLM در این بازی از دیگر امکانات مختلف استفاده کنید و همچنین سود بیشتری نیز کسب کنید. مراحل انجام استیک کردن بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی آن را انجام دهید. برای انجام این کار ابتدا کافی است:

اگر همان صفحه ای که در آن عملیات ماینینگ را انجام داده اید را کمی به سمت پایین اسکرول کنید، با بخش استیکینگ رو به رو می شوید. شما می توانید این بخش را در تصویر ذیل مشاهده کنید.

بخش استیکینگ بازی Alien Worlds
بخش استیکینگ بازی Alien Worlds

همان‌طور که در تصویر فوق مشخص است ما قسمت های مختلف این صفحه را علامت گذاری کرده ایم تا بتوانیم راحت تر آن را به شما عزیزان آموزش دهیم. در فیلد (۱) شما باید مقداری که قصد استیکینگ آن را دارید وارد کنید. این مقدار می تواند نسبت به دارایی شما متفاوت باشد. در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید از درصد های بخش (۲) استفاده کنید. برای مثال اگر شما %۱۰۰ را انتخاب کنید، تمام دارایی شما برای استیکینگ انتخاب می شود. پس از مشخص نمودن مقدار دارایی نوبت به این رسیده است که بر روی گزینه STAKE یا (۳) کلیک کنید. پس از انجام این کار بلافاصله مقدار مشخص شده استیک می شود.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه می توانیم دارایی خود را از حالت استیکینگ خارج و یا به اصطلاح آن استیکینگ کنیم. برای انجام این کار نیز باید تمام مراحل (۱) و (۲) را انجام دهید؛ اما این بار به جای کلیک بر روی گزینه STAKE یا (۳) بر روی گزینه Unstacke یا (۴) کلیک کنید. به همین راحتی شما می توانید دارایی خود را از حالت استیکینگ خارج کنید و به ولت خود منتقل کنید تا بتوانید به درآمد برسید.

تا به این قسمت تقریباً به صورت کامل با این بازی آشنا شدید. حال در قسمت بعدی این مقاله قصد داریم تا سری به مارکت این بازی بزنیم. اگر به این بازی علاقه مند شدید و قصد خرید ابزار و یا … را دارید، مطالعه قسمت بعدی این مقاله را از دست ندهید. در ادامه همراه ما باشید.


معرفی کامل مارکت market بازی Alien Worlds

بخش استیکینگ بازی Alien Worlds
بخش استیکینگ بازی Alien Worlds

متأسفانه این بازی مارکت اختصاصی ندارد و به همین دلیل شما باید از مارکت دیگری برای خرید و فروش آیتم های NFT این بازی استفاده کنید. پس از کلی جستجو و تحقیق بالاخره توانستیم با مارکت wax atomichub آشنا شویم. شما می توانید در این مارکت به راحتی NFT های این بازی را برای خرید و فروش قرار دهید و همچنین کسب درآمد نیز کنید. لازم به ذکر است که این مارکت یک پروژه پانزی نمی باشد چراکه قبل از معرفی تحقیق کرده ایم و طبق تجربه دیگر بازیکنان به این مارکت رسیده ایم.

نکته ای که باید در این بخش اضافه کنیم این است که شما حتی می توانید آیتم بیل که در ابتدای بازی به شما اهدا می شود را در این مارکت برای فروش بگذارید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که آیتم بیل هیچ مزیت خاصی ندارد پس خرید آن توسط دیگر افراد چه فایده ای می تواند داشته باشد؟

اگر در خاطرتان باشد گفتیم که شما می توانید به راحتی از طریق بخش Shining کارت های خود را با هم ادغام کنید تا بتوانید یک کارت بهتر دریافت کنید. این موضوع نیز دقیقاً چنین کاربردی دارد. شما می توانید با خریداری بیل ها با قیمت مناسب آن ها را با یکدیگر ادغام کنید. البته اگر علاقه به انجام این کار نداشتید می توانید از دیگر آیتم ها استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید در این مارکت فعالیت کنید ابتدا باید در آن عضو شوید. به دلیل اینکه قصد ما انجام مراحل خرید و فروش نمی باشد، به همین دلیل از انجام مرحله به مرحله این کار صرفه نظر خواهیم کرد؛ اما توجه داشته باشید که ثبت نام در این مارکت بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. برای ثبت نام در این مارکت ابتدا باید وارد آن شوید. پس از ورود کافی است تا همانند تصویر ذیل بر روی گزینه Login کلیک کنید.

برای ثبت نام در مارکت روی گزینه Login کلیک کنید
برای ثبت نام در مارکت روی گزینه Login کلیک کنید

حال در این مرحله نیاز است تا کیف پول WAX را به این سایت متصل کنید. به همین ترتیب همانند تصویر ذیل بر روی گزینه کیف پول WAX کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه باید کمی صبر کنید تا عملیات اتصال ولت انجام شود.

کیف پول WAX را به این سایت متصل کنید
کیف پول WAX را به این سایت متصل کنید

حال که ولت خود را به این مارکت متصل کردید، باید در فیلد جستجو نام این بازی را جستجو کنید. پس از اینکه گزینه های مختلفی برای شما نمایش داده شد، باید بر روی اولین گزینه کلیک کنید. دقیقاً همانند تصویر ذیل

روی اولین گزینه کلیک کنید
روی اولین گزینه کلیک کنید

پس از کلیک بر روی گزینه Alien Worlds با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این قسمت اطلاعاتی درباره بازی وجود دارد که شما می توانید آن ها را مطالعه کنید. برای مثال شما می توانید در بخش HOT NFTs، محصولات NFT داغ این بازی را مشاهده کنید. برای اینکه بتوانید وارد مارکت اصلی این بازی شوید باید بر روی گزینه View on market کلیک کنید.

روی گزینه View on market کلیک کنید
روی گزینه View on market کلیک کنید

همان‌طور که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، این بخش اصلی ترین قسمت مارکت بازی Alien Worlds می باشد. ما این صفحه را به ۷ بخش تقسیم کرده ایم و شما می توانید به ترتیب شماره گذاری در ادامه با قسمت های مختلف آشنا شوید.

در بخش (۱) شما می توانید آیتم های NFT خود در این بازی را برای فروش Mint کنید و سپس قرار دهید. اگر در این بازی ابزاری به دست بیاورید می توانید آن را دقیقاً از این قسمت برای فروش قرار دهید. در بخش (۲) یا Sale می توانید آیتم هایی با قیمت های مناسبی را مشاهده کنید. در بخش (۳) یا Auctions نیز می توانید آیتم هایی که برای مزایده گذاشته شده است را مشاهده کنید. در بخش (۴) نیز می توانید با جستجوی آیتم مورد نظر کاملاً راحت به آن دسترسی پیدا کنید. در بخش (۵) نیز می توانید مشخص کنید که دوست دارید چه محصولاتی را مشاهده کنید. برای مثال اگر قصد مشاهده محصولات با کمترین قیمت و یا بیشترین قیمت را دارید، می توانید از این قسمت اقدام کنید و فیلتری را در این باره تنظیم کنید. در بخش (۶) نیز باید انتخاب کنید که قصد دارید چه محصولی را مشاهده کنید. اگر قصد مشاهده ابزار ها را دارید باید بر روی اولین گزینه یا Tool worlds کلیک کنید. در بخش (۷) نیز می توانید تمامی محصولات موجود را مشاهده کنید و در صورت صلاحدید یکی را برای خرید انتخاب کنید.

توضیحات فیلد های مشخص در بالای عکس وجود دارد
توضیحات فیلد های مشخص در بالای عکس وجود دارد

ما در این قسمت قصد داریم فیلتر هایی را قرار دهیم تا بهتر بتوانیم به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنیم. به همین منظور با توجه به تصویر ذیل ابتدا بخش (۱) یا مزایده را انتخاب می کنیم. سپس در بخش (۲) فیلتر کمترین قیمت را قرار می دهیم. به دلیل اینکه قصد خرید ابزار داریم، در نتیجه در بخش (۳) قسمت Tool worlds انتخاب خواهیم کرد. حال همان‌طور که در بخش (۴) مشاهده می کنید، می توانید به راحتی با ابزار های مختلف آشنا شوید و به آن ها برای خرید دسترسی داشته باشید.

قرار دادن فیلتر
قرار دادن فیلتر

نکته:

توجه داشته باشید که شما در بخش Auctions تنها می توانید پیشنهاد قیمت خرید ارسال کنید چراکه در مزایده قصد خرید دارید. در صورتی که پیشنهاد قیمتی شما توسط مالک تائید شود، می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. اگر قصد دارید تا به صورت مستقیم بدون ارسال پیشنهاد یک محصول NFT خریداری کنید باید سربرگ Sales را انتخاب کنید. در این قسمت شما می توانید به هر محصولی که علاقه مند شدید، به صورت مستقیم آن را خریداری کنید.

پس از اینکه تمامی محصولات را مشاهده نمودید و همچنین محصول مورد نظر خود را انتخاب کردید، نوبت به این رسیده است که برای خرید آن اقدام کنید؛ اما قبل از خرید نیاز است تا کمی اطلاعات از آن به دست بیاورید. در نتیجه بر روی محصول مورد نظر خود یک بار کلیک کنید. به محض کلیک بر روی محصول انتخابی با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

خرید محصول NFT
خرید محصول NFT

برای اینکه بهتر بتوانیم این قسمت را به شما عزیزان توضیح دهیم، قسمت های مختلف این صفحه را شماره گذاری کرده ایم. در بخش (۱) شما می توانید اطلاعات مختلفی از محصول انتخابی خود را به دست بیاورید. برای مثال اگر دقت کنید نام محصول، نوع بازی محصول و… قابل مشاهده است. در بخش (۲) می توانید با بالاترین قیمت پیشنهاد شده آشنا شوید. اگر دقت کنید بالاترین پیشنهاد خرید برای این محصول ۰.۰۲ توکن WAX می باشد. این مقدار از این توکن برابر با ۰.۰۱ دلار است.

در بخش (۳) می توانید با فروشنده این محصول آشنا شوید و سپس از زمان باقی مانده این پیشنهاد مطلع شوید. در زمان نگارش این مقاله ۱۱ روز و ۱۶ ساعت تا پایان این پیشنهاد باقی مانده است. اگر قصد دارید تا پیشنهاد قیمتی خود را برای این محصول ارسال کنید باید بر روی بخش (۴) و یا گزینه Place bid کلیک کنید. در بخش (۵) نیز می توانید با افرادی که برای این محصول پیشنهاد خرید داده اند آشنا شوید و قیمت های مد نظر آن ها را مشاهده کنید.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که دقیقاً به چه صورت باید پیشنهاد قیمت خود را برای فروشنده ارسال کنم؟ همان‌طور که گفتیم برای انجام این کار باید بر روی گزینه Place bid کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این بخش نیز برای اینکه شما بهتر با این صفحه آشنا شوید به ترتیب شماره گذاری توضیح خواهیم داد.

در بخش (۱) شما می توانید اطلاعات کاملی از این محصول را مجدد مشاهده کنید. در بخش (۲) باید پیشنهاد قیمتی خود را وارد کنید. همانطور که مشاهده می کنید پیشنهاد قیمتی ما ۳ توکن WAX می باشد. همان‌طور که در بخش (۳) مشخص است این مقدار برابر با ۱.۱۱ دلار است. پس از اینکه از صحت تمام موارد مطمئن شدید، باید بر روی بخش (۴) و یا گزینه Place bid کلیک کنید. حال پیشنهاد قیمتی شما ارسال می شود و باید منتظر باشید تا ببینید که از سمت فروشنده تائید می شود یا خیر!

اطلاعات محصول
اطلاعات محصول

همان‌طور که مشاهده کردید، در حال حاضر ما بالاترین پیشنهاد خرید را ارسال کرده ایم. در نتیجه قطعاً فروشنده ما را برای فروش محصول خود انتخاب می کند. پس از انتخاب شما می توانید معامله خود را با فرد مورد نظر انجام دهید.


سخن آخر درباره ی آموزش بازی الین ورلدز Alien Worlds

همان‌طور که در این مقاله مطالعه کردید، به صورت کامل و جامع بازی Alien Worlds را به شما عزیزان آموزش داده شد. پس از اینکه این مقاله را به صورت کامل مطالعه کردید، قطعاً به منبع دیگری برای یادگیری این بازی نیاز نخواهید داشت.

در کل باید درباره بازی Alien Worlds بگوییم که اگر سرمایه وارد این بازی نکنید، بسیار زمان می برد تا بتوانید به درآمد قابل قبولی برسید. به این موضوع در ابتدای مقاله نیز اشاره شده است. در صورتی که این موضوع را قبول می کنید و با آن مشکلی ندارید، می توانید پس از پایان مطالعه این مقاله این بازی را شروع کنید. در صورتی که برایتان سؤالی ایجاد شد، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

منبع: Zoomarz


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
15 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیامک
1 سال قبل

ممنون

منیره
1 سال قبل

الان قیمت توکن بازی الین ورلدز چقدر است؟

واشقانی
1 سال قبل

بازی الین ورلدز را از کجا دانلود کنم؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  واشقانی
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
از سایت رسمی خود دیسنترالند استفاده نمایید

سیامک
1 سال قبل

توکن الین ورلدز در کدام صرافی خرید و فروش میشه؟

یاسین
1 سال قبل

بازی الین ورلدز به صورت گروهی هم می شود؟

پوریا
1 سال قبل

خیلی عالی بود محتوا

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  پوریا
1 سال قبل

🌺🌺🌺

محمود
1 سال قبل

ایا بازی الین ورلدز درامد زا است؟

فاضل
1 سال قبل

بازی الین ورلدز نیاز به چه سیستم عاملی دارد؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  فاضل
1 سال قبل

این بازی تحت وب می باشد

مهدی
1 سال قبل

آیا بازی الین ورلدز درامد خوبی داره

شبنم
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  شبنم
1 سال قبل

ممنون از همراهی شما دوست عزیز

آخرین مقالات منتشر شده