آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نظریه تحلیلگران برنشتاین: آیا سقوط بیت کوین آخرین فرصت خرید است؟

نظریه تحلیلگران برنشتاین: آیا سقوط بیت کوین آخرین فرصت خرید است؟

نظریه تحلیلگران برنشتاین: آیا سقوط بیت کوین آخرین فرصت خرید است؟

به گزارش زوم ارز، در حالی که اصلاح بیت کوین ادامه دارد، سرمایه گذاران به این فکر می کنند که آیا بیت کوین به کف خود رسیده است یا خیر و چه زمانی دوباره افزایش خواهد یافت.

در این مرحله، تحلیلگران برنشتاین، در ارزیابی اصلاح بیت کوین، گفتند که این کاهش یک فرصت خرید است.

طبق گزارش The Block، تحلیلگران برنشتاین گفتند که اصلاح بیش از ۱۰ درصدی قیمت در بیت کوین یک “فرصت خرید افت” موقتی ایجاد کرد.

با بیان اینکه هر کاهشی یک فرصت است، تحلیلگران گفتند که افزایش بیت کوین ادامه خواهد داشت، اما قبل از نصف شدن در آوریل، تثبیت بیشتری وجود خواهد داشت.

گوتام چوگانی و ماهیکا ساپرا، تحلیلگران برنشتاین اظهار داشتند که بیت کوین پس از نصف شدن، به رالی صعودی خود ادامه خواهد داد و اظهارات زیر را در این گزارش آورده اند:

“ما بر این باوریم که فاز فعلی تثبیت بیت کوین موقتی است و این اصلاح فرصتی برای خرید قبل از نصف شدن بیت کوین ایجاد می کند.

ما همچنان شاهد یک فرصت متقابل ۱۸ ماهه برای بیت کوین و کل بازار ارزهای دیجیتال هستیم.

ما پیش از نصف شدن در ماه آوریل انتظار ادغام در بازار بیت کوین را داریم، اما انتظار داریم که بازارهای صعودی عمومی پس از نصف شدن ادامه یابد.

در این مرحله، اصلاح بیت کوین و بازار کلی سالم به نظر می رسد و بر دیدگاه چرخه متقاطع ما تأثیر نمی گذارد.

تحلیلگران اخیراً اعلام کردند که اهداف بیت کوین تغییر نکرده است، یعنی بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۱۵۰۰۰۰ دلار خواهد رسید که بالاترین سطح چرخه است.

 

منبع:en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده