آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش‌بینی تحلیلگر برتر: آیا بیت‌کوین در حال سقوط است؟

پیش‌بینی تحلیلگر برتر: آیا بیت‌کوین در حال سقوط است؟

بیت کوین وضعیت ناپایداری را تجربه می کند و اندکی از ارزش خود را از دست داده است. آلی مارتینز، یک تحلیلگر معتبر در حوزه ارزهای دیجیتال، نشانه‌هایی از احتمال تصحیح قیمت بیت کوین را مشاهده کرده است. او به قول مارتینز، ابزار TD Sequential مخصوصاً در نمودار ۱۲ ساعته بیت کوین، سیگنال فروش را به نمایش گذاشته است.

تاریخچه نشان داده است که هر بار که این ابزار پیشنهاد فروش را ارائه داده است، قیمت بیت کوین حدود ۱.۶ تا ۳.۵ درصد کاهش یافته است. این الگو در حال تکرار بوده و طبق تحلیل مارتینز، معامله‌گران باید مراقب باشند. زیرا انتظار می‌رود که قیمت بیت کوین دچار کاهش‌های قابل توجهی شود. در زمان فعلی، بیت کوین با نرخ افزایش ۲.۷۴ درصدی و قیمت ۷۱,۸۰۶ دلار در حال عملکرد صعودی است. اما این پیش بینی بیانیه مهمی است و نشان می‌دهد که بیت کوین ممکن است مواجه‌های جدیدی را تجربه کند.با رسیدن به بالاترین سطح تاریخی ۷۲۲۱۴ دلار، اندیکاتور TD Sequential نشان می دهد که معامله گران باید از فروش احتیاط کنند و موقعیت های خود را با دقت نگه دارند. همچنین، حجم معاملات ۲۴ ساعته بیت کوین به ۵۱.۸۷ میلیارد دلار رسیده و افزایش ۷۸.۷۰ درصد نشان از شور و نشاط در بازار دارد. این افزایش در فعالیت‌های معاملاتی نشان‌دهنده علاقه و حرکت در بازار ارزهای دیجیتال است. با این حال، سیگنال فروش شاخص TD Sequential می تواند تصحیح نماید، بنابراین معامله گران باید اطلاعات و احتمالات را در نظر گرفته و از کاهش‌های احتمالی محافظت کنند. در پایان، در برابر عدم پیش‌بینی‌پذیری ارزهای دیجیتال، احتیاط و دقت به مهمترین اولویت‌ها تبدیل می‌شود.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده