آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آموزش خرید bnb در ایران | چگونه bnb بخرم

آموزش خرید bnb در ایران | چگونه bnb بخرم

آموزش خرید bnb در ایران، در این مقاله قصد داریم که با شما آموزش دهیم که چگونه ارز دیجیتال bnb  و خریداری نمایید و سپس به داخل کیف پول خود انتقال دهید و همچینن چگونه صافی و کیف پول مورد ظر خود را انتخاب نمایید.

ارز دیجیتال bnb  مربوط به صرافی بایینس می باشد که رد چند سال اخیر رشد های مناسبی را داشته است و می توان گفت جزو ارز های دیجیتال یاست که می توان روی آن سرمایه گذاری مناسبی داشت.

لطفا در ادامه همراه ما باشید تا به شما آموزش دهیم که چگونه ارز دیجیتال bnb را خریداری نمایید.همچنین اگر قصد دارد ارز دیجیتال bnb را ترید نمایید، حتما تحلیل bnb را در سایت زوم ارز دنبال نمایید.


آموزش ویدیویی خرید بایننس کوین


نگاه کلی به ارز دیجیتال bnb و صرافی بایننس

نگاه کلی به ارز دیجیتال bnb و صرافی بایننس
نگاه کلی به ارز دیجیتال bnb و صرافی بایننس

صرافی بایننس توسط فردی به نام چانگ پنگ ژائو ملقب به CZ در کشور چین تأسیس شد؛ اما به خاطر محدودیت های سخت‌گیرانه کشور چین درباره ارز های دیجیتال، صرافی بایننس به ژاپن رفت؛ اما در حال حاضر در کشور های مختلفی دفتر نمایندگی دارد.

همان‌طور که در بالا بیان شد ارز bnb وابسته به صرافی بایننس است؛ و از آنجایی که صرافی بایننس به دلیل کارمزد پایین، رابط کاربری آسان و همچنین امنیت بالا مورد قبول کاربران قرار گرفت، ارز bnb هم بین سرمایه گذاران ارز های دیجیتال معرف شد.


انواع خرید بایننس کوین bnb در ایران

انواع خرید بایننس کوین bnb در ایران
انواع خرید بایننس کوین bnb در ایران

زوم ارزی عزیز باید به شما بگویم برای خرید bnb، ۴ روش را پیش رو دارید.

 1. خرید bnb از طریق صرافی های آنلاین

اصولاً افرادی که برای مدتی است در بازار های ارز دیجیتال فعال هستند برای خرید رمز ارز bnb از این روش استفاده می کنند. در این روش در ابتدا باید صرافی ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب کنید. (ما در ادامه به شما آموزش می دهمی که چگونه می توانید بهترین صرافی ارز دیجیتال را انتخاب کنید). سپس بعد از انتخاب صرافی باید در آن احراز هویت نمایید؛ و سپس با واریزی رمز ارز خود شروع به خرید و فروش bnb نمایید.

همچنین شما می توانید می توانید از طریق “صفحه مقایسه قیمت صرافی های داخلی” با صرافی مختلفی که در ایران هستند و از ارز دیجیتال bnb پشتیبانی می کنند، آشنا شوید.

 1. خرید bnb از طریق پلتفرم های p2p

روش دوم برای خرید و فروش ارز دیجیتال bnb استفاده از پلتفرم های p2p است. در این پلتفرم ها شما نیز باید احراز هویت کنید و سپس در خواست خرید و فروش خود را قرار دهید و فردی دیگر باید در خواست شما را بپذیرد، سپس معامله شما تحت آن پلتفرم صورت می پذیرد.

 1. خرید bnb از اشخاص

روش سوم برای خرید رمز ارز bnb این است که بخواهید از اشخاص به صورت مستقیم خرید نمایید؛ که این روش را اصلاً به شما پیشنهاد نمی کنیم. چون در صورت هر گونه کلاه‌برداری، اثبات آن کلاه‌برداری بسیار سخت می باشد. فقط در صورتی با اشخاص معامله کنید که آن اشخاص از خانواده درجه ۱ شما هستند.

 1. خرید bnb به صورت حضوری

روش چهارم به این صورت است که بسیاری از صرافی های آنلاین، خدمات حضوری دارند. اصولاً برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در این بازار ارز های دیجیتال را دارند، اما آشنایی کافی با کار کردن با کامپیوتر را ندارد. این افراد می توانند به صورت حضوری به آن صرافی ها بروند و احراز هویت حضوری داشته باشند و سپس خرید ارز bnb خود را انجام دهند.


آموزش خرید بایننس کوین bnb در صرافی های داخلی

آموزش خرید بایننس کوین bnb در صرافی های داخلی
آموزش خرید بایننس کوین bnb در صرافی های داخلی

در این قسمت قصد داریم شما را با نحوه خرید بایننس کوین و همچنین مراحل آن آشنا کنیم. در ابتدا به صورت کلی بگوییم که برای خرید رمز ارز bnb نیاز به طی کردن ۴ مرحله را دارید.

 1. انتخاب کیف پول ارز دیجیتال مناسب
 2. انتخاب صرافی ارز دیجیتال مناسب جهت خرید bnb
 3. آموزش خرید bnb
 4. آموزش انتقال bnb به کیف پول انتخابی

انتخاب کیف پول ارز دیجیتال مناسب

انتخاب کیف پول ارز دیجیتال مناسب
انتخاب کیف پول ارز دیجیتال مناسب

در ابتدا قبل از خرید رمز ارز bnb، باید کیف پول مورد نظر خود را انتخاب کنیم. اولین مرحله برای انتخاب کیف پول، باید چک کنید که کیف پول از ارز شما پشتیبانی می کند یا خیر؟

شما می توانید برای ارز bnb هم کیف پول سخت افزاری انتخاب کنید و هم کیف پول نرم افزاری، بستگی به سرمایه شما دارد. اگر سرمایه شما برای خرید bnb زیاد نیست، لازم نیست هزینه زیاد کنید و از نظر تیم ما کیف پول های نرم افزاری با امنیت بسیار خوب هم وجود دارد.
مورد بعدی که شاید توی ذهن شما ایجاد شده باشد این است که من در صرافی خرید خود را انجام می دهم، چرا باید به کیف پول انتقال دهیم؟

باید به این سؤال این‌گونه پاسخ دهم که اگر قصد دارید روزانه یک رمز ارز را خرید و فروش کنید به عبارتی ترید ارز دیجیتال انجام دهید، بله نیازی نیست که به کیف پول انتقال دهید؛ اما اگر شما سرمایه گذار هستید و می خواهید برای مدتی رمز ارز bnb را نگه داری نمایید، حتماً آن را به کیف پول خود منتقل نمایید. چون امنیت کیف های ارز دیجیتال بسیار بیشتر از امنیت صرافی های ارز دیجیتال است.

نکته: یک نکته بسیار مهم برای کیف پول این است که جهت دانلود کیف پول، حتماً از سایت رسمی آن نرم افزار را دانلود نمایید. همچنین مورد بسیار مهم دیگر این است که در ابتدا بعد از دانلود و نصب، رمز هایی که در ابتدا به شما کیف پول می دهد را جایی مناسب نگهداری کنید. چون اگر آن عبارات کلیدی دست هر فردی قرار گیرد، می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن کل دارایی شما را بردارند. همچنین اگر آپدیت برای کیف پول مورد آمد حتماً کیف پول خود را آپدیت نمایید.

خب در ادامه دوست دارم به به شما کاربر عزیز چند مورد مهم برای انتخاب کیف ارز خود را بگویم.

 1. پشتیبانی از ارز bnb

اگر قصد خرید و نگهداری bnb را دارید حتماً باید از کیف پولی استفاده نمایید که از ارز bnb پشتیبانی کند. شما می توانید با مطالعه مقاله در زوم ارز با عنوان “کیف پول های ارز bnb ” مطالعه نمایید که چه کیف پول هایی از دیجیتال bnb پشتیبانی می کنند.

 1. کلید خصوص

یکی از شاخصه های مهم کیف پول، کلید های خصوصی آن است. حتماً توجه کنید از کیف پول هایی استفاده کنید که کلید خصوصی آن بر روی هیچ سروری ذخیره نشود و صرفاً بر روی دستگاه شما ذخیره شود.

 1. رابط کاربری

یکی از موارد بسیار مهم نرم افزار های کاربردی رابط کاربری آن‌هاست؛ که کار کردن با آن نرم افزار آسان و کاربر پسند باشد. پس حتماً به سراغ کیف پول هایی روید که رابط کاربری مناسبی داشته باشند.

انتخاب صرافی ارز دیجیتال مناسب جهت خرید bnb

انتخاب صرافی ارز دیجیتال مناسب جهت خرید bnb
انتخاب صرافی ارز دیجیتال مناسب جهت خرید bnb

در این مرحله شما باید صرافی مورد نظر خود را برای خرید ارز bnb انتخاب کنید. شما می توانید هم از صرافی های داخلی برای خرید bnb استفاده نمایید و هم از صرافی خارجی.

البته باید این مورد را در نظر بگیرید که در صرافی های ایرانی می توانید با ریال خرید انجام دهید، اما در صرافی های خارجی حتماً باید خرید خود را با تتر انجام دهید؛ و برای خرید تتر باید از صرافی داخلی کمک بگیرید.

مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی های ایرانی

برای انتخاب صرافی می توانید به وب سایت صرافی ها و همچنین قسمت بلاگ آن‌ها سر بزنید؛ و با در شبکه های اجتماعی ببینید فعالیت کدام صرافی ها قوی تر می باشد و برای مدت زمانی آن صرافی را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید.

ما در ادامه قصد داریم به شما شاخصه های مهم برای انتخاب یک صرافی برتر را معرفی کنیم.

شاخص های مهم برای انتخاب یک صرافی

 1. حجم معاملات

یکی از موارد بسیار مهم برای انتخاب صرافی حجم معاملات آن صرافی است. هر چقدر حجم معاملات صرافی بیشتر باشد، خرید و فروش در آن صرافی منطقی تر است.

 1. قیمت ارز ها در صرافی

مورد دوم بیشتر در صرافی های داخلی باید بررسی شود. چون قیمت دلار بر قیمت ارز اثر می گذارد باید ببینید قیمت ارز مورد نظر شما رقابتی است یا خیر؟

 1. امنیت صرافی

مورد سوم که برای ما بسیار مهم است، امنیت صرافی است. یکی از موارد در امنیت این است که برای پیاده سازی پلتفرم و ذخیره سازی دیتا در دیتابیس از چه الگوریتم هایی پشتیبانی می کند. همچنین چند سال است که این صرافی در حال فعالیت است؛ و همچنین آیا مورد حمله هکر ها قرار گرفته است یا خیر؟

بعد از پاسخ دادن به این موارد و همچنین موارد دیگر باز هم باید بگویم امنیت مطلق وجود ندارد؛ و اصولاً نسبی است و باید تا حدی اعتماد کرد.

 1. پشتیبانی ۲۴ ساعته

مورد چهارم این است که از از آنجایی که بازار ارز های دیجیتال ۲۴ ساعته است. اصولاً از صرافی های استفاده کنید که پشتیبانی ۲۴ ساعته دارند.

 1. کارمزد پایین

یک مورد بسیار مهم در انتخاب صرافی کارمزد معاملات است، شما باید به صفحه رسمی صرافی های آنلاین سر بزنید و داخل آن‌ها در باره کارمزدشان نوشته شده است. همچنین شما زوم ارزی عزیز با استفاده از صفحه مقایسه قیمت ارز های دیجیتال در صرافی داخلی می توانید از کارمزد در صرافی های داخلی مطلع شوید.

 1. پشتیبانی از ارز های دیجیتال بیشتر

مسلماً هر چقدر یک صرافی از ارز های دیجیتال بیشتری پشتیبانی کند، آن صرافی بهتر است. پس به دنبال صرافی هایی باشید که از بلاکچین و ارز های بیشتری حمایت می کنند.

 1. احراز هویت سریع

احراز هویت در صرافی ها داخلی اصولاً اجباری است، پس به دنبال صرافی بروید که احراز هویت آن در کوتاه‌ترین زمان صورت می گیرد.

 1. رابط کاربری مناسب

رابط کاربری در صرافی ها بسیار مهم است، هر چقدر رابط کاربری کاربر پسند باشد، قطعاً کار کردن با آن صرافی راحت تر است.

 1. دارا بودن اپلیکیشن

این روزها کاربران از گوشی همراه بسیار زیاد استفاده می‌کنند و از آنجایی که بازار ۲۴ ساعته است و نمی توان همیشه در همه جا لپ تاپ همراه خود داشته باشیم، پس بهتر است از صرافی هایی استفاده شود که دارای اپلیکیشن می باشند.

 1. بررسی شبکه های اجتماعی

اصولاً صرافی های معتبر در شبکه های اجتماعی مختلف فعالیت دارند. پس حتماً آن‌ها را دنبال نمایید و همچنین بررسی نمایید که چند درصد از دنبال کنندگان آن‌ها واقعی هستند.

 1. بلاگ صرافی ارز دیجیتال

برای انتخاب صرافی می توانید به سراغ بلاگ صرافی و مطالب آن صرافی بروید و خودتان با خواندن مطالب آموزشی صرافی و کامنت ها، درباره آن صرافی نظر دهید.

 1. امکانات دیگر صرافی

حتماً امکانات دیگر صرافی را بررسی کنید، چون اگر یک صرافی معتبر باشد قطعاً به سراغ توسعه خدمات خود جهت حفظ کاربر می رود.

 1. نظرات کاربران

این مورد بسیار مهم است، حتماً برای انتخاب صرافی نظرات کاربران حوزه ارز های دیجیتال را درباره آن صرافی بپرسید. همچنین می توانید از آن‌ها برای دانستن مزایا و معایب آن صرافی کمک بگیرید.

آموزش خرید bnb

آموزش خرید bnb
آموزش خرید bnb

در این مرحله فرض بر این است که شما صرافی مورد نظر خود را انتخاب کردید.

اگر قصد خرید در صرافی های خارجی را دارید باید بگویم که به دلیل تحریم ها حتماً از VPN ای پی ثابت و با VPS استفاده کنید.

و اما اگر قصد دارید از صرافی های داخلی استفاده کنید، حتماً در ابتدا باید در آن ثبت نام و احراز هویت کنید؛ که اصولاً این روال کمی زمان بر است.

و روال کاربر این اساس است که در ابتدا باید مشخصات شخصی مانند نام – کد ملی – شماره تماس و… ارسال نمایید. سپس از شما عکسی می خواهند همراه با کارت ملی و کارت بانکی که از روبرو و واضح گرفته شود؛ و سپس باید متنی که از شما خواسته اند را با خط خود و امضا خود بنویسید و مجدد عکس بگیرد.
محتوا در متن باید بسیار واضح باشد. سپس بعد از ارسال این موارد، بعد از گذشت بازه زمانی مشخص اگر مواردی برای تصحیح باشد اعلام می کنند.

در غیر این صورت احراز هویت شما تأیید می شود و سپس شما به راحتی می توانید ارز مورد نظر خود را خریداری نمایید.

ما در این قسمت قصد داریم قسمت های مختلف یک صرافی هنگام خرید را برای شما شرح دهیم. اصولاً در ۹۰ درصد صرافی ها این‌گونه است. امکان دارد از نظر کاربری فرق کند.

پیج ترید در بایننس
پیج ترید در بایننس

تمام موارد که در عکس شماره گذاری شده را برای شما توضیح می دهیم:

 1. نشان دهنده نام پروفایل شما است.
 2. نمودار قیمت لحظه ای آن ارز را مشاهده می نمایید.
 3. لیست سفارشات صرافی را در این قسمت مشاهده می کنید.
 4. در این قسمت مشخص می کنید قصد خرید ارز را دارید یا فروش.
 5. دو نوع خرید است: حالت مارکت و لیمیت. در قسمت لیمیت شما قیمت را برای خرید مشخص می کنید.
 6. در تب مارکت خرید لحظه ای صورت می‌گیرد.
 7. در این قسمت قیمت و مقدار ارز را مشخص می کنید.
 8. بر روی دکمه خرید می زنید تا عملیات انجام شود.
 9. لیست معاملاتی شما در این قسمت قرار می گیرد.
 10. در این قسمت با خدمات دیگر صرافی آشنا می شوید.

نحوه خرید ارز bnb با جزئیات بیشتر:

نحوه خرید ارز دیجیتال-زوم ارز

 

نحوه فروش ارز دیجیتال bnb با جزئیات بیشتر:

نحوه فروش ارز دیجیتال
نحوه فروش ارز دیجیتال

آموزش انتقال bnb به کیف پول اختصاصی:

آموزش انتقال bnb به کیف پول اختصاصی:
آموزش انتقال bnb به کیف پول اختصاصی:

در همین ابتدا به شما کاربر عزیز بگویم اگر قصد فروش ارز در بازه زمانی کوتاه مدت، مثلاً ۱ روزه را دارید، ارز bnb خود را در همان صرافی نگه دارید.

اما اگر قصد نگهداری رمز ارز bnb را برای بازه‌ی زمانی بلند مدت را دارید، حتماً به شما پیشنهاد می کنم به کیف پول خود آن را منتقل کنید.

در ادامه قصد داریم نکات لازم برای انتقال ارز به کیف پول را بیان کنیم.

نکات مهم برای انتقال ارز بایننس کوین bnb

زمانی که شما قصد دارید ارز خود را به کیف پول منتخب خود انتقال دهید. نیاز است آدرس ارز را از داخل کیف پول خود بردارید.

نکته مهم اینجاست که توجه نمایید آن کیف پول از چه بستر هایی یا همان چه بلاکچین هایی برای آن ارز پشتیبانی می کند.

مثلاً بسیاری از کیف پول ها ارز bnb را بر شبکه bep2 یا bep20 پشتیبانی می‌کنند.
شما باید ببینید ارزی که قصد ارسال آن را دارید در کدام شبکه است؛ و دقیقاً آدرس آن را بردارید و توسط آن آدرس انتقال را انجام دهید.

نکته مهم دوم این است که برای انتقال ارز حتماً پس از اتمام TXID را داشته باشید؛ که در صورت هر گونه مشکل بتوانید از طریق این TAXID در بلاکچین تراکنش خود را دنبال نمایید. البته شایان ذکر است TXID در تراکنش های شما باقی می مانند.

نحوه انتقال ارز bnb به کیف پول با عکس نوشته:

 


مشاهده قیمت BNB و محاسبه قیمت bnb به تومان

مشاهده قیمت BNB و محاسبه قیمت bnb به تومان
مشاهده قیمت BNB و محاسبه قیمت bnb به تومان

اولین موردی که بسیار مهم است برای اینکه بخواهید ارز دیجیتال Bnb  را خریداری نمایید .قیمت آن است . شما می توانید با کلیک بر روی قیمت لحظه ای bnb ، قیمت این ارز را مشاهده نمایید .همچنین شما می توانید از طریق سایت زوم ارز https://zoomarz.com/coins/ می توانید قیمت لحظه ای ارز دیجیتال و همچنین حجم معاملات این رمز ارز را مشاهده نمایید.

جهت محاسبه قیمت ارز bnb، باید قیمت bnb را در قیمت دلار ضرب نمایید تا بتوانید قیمت bnb را به ریال محاسبه کنید. همچنین شما می توانید با استفاده از ماشین حساب سایت زوم ارز، این محاسبه را انجام دهید.


کارمزد خرید بایننس کوین bnb در صرافی های داخلی چقدر است؟

کارمزد خرید بایننس کوین bnb در صرافی های داخلی چقدر است؟
کارمزد خرید بایننس کوین bnb در صرافی های داخلی چقدر است؟

قطعاً شما هم می دانید که کارمزد ارز ها در صرافی ها مختلف است. شما می توانید با مراجعه به صفحه مقایسه قیمت صرافی های داخلی قیمت ارز های دیجیتال مختلف را با هم مقایسه کنید.

البته شایان ذکر است اگر حجم معاملات شما در بعضی از صرافی بالاتر باشد، اصولاً احراز هویت شما سطح بالاتری پیدا می کند و هزینه دریافتی کارمزد شما کمتر می شود.


آیا خرید bnb در ایران قانونی است و مشکلی ایجاد نمی کند؟

آیا خرید bnb در ایران قانونی است و مشکلی ایجاد نمی کند؟
آیا خرید bnb در ایران قانونی است و مشکلی ایجاد نمی کند؟

با رونق بازار های ارز دیجیتال، افراد زیادی به سراغ این مارکت آمدند؛ اما هنوز قانون مشخصی برای ارز های دیجیتال در کشور عزیزمان وجود ندارد.

و بند هایی که در سال ۱۳۹۷ منتشر کردند بر اساس زیر است:

 • بانک مرکزی هیچ مسئولیتی در زمینهٔ صدور و انتشار رمز ارزها ندارد و تمام مسئولیت ها با توسعه دهندگان آن است.
 • ارزهای دیجیتال فقط در صرافی‌هایی که مقررات آن در بخش الزامات عمومی صرافی‌ها آورده شده است، قابل معامله است.
 • استفاده از رمز ارزها به‌عنوان یک روش پرداختی ممنوع است. مثلاً اگر ما یک فروشگاه اینترنتی داشته باشیم نمی‌توانیم از رمز ارزها به‌عنوان یک روش دریافت وجه استفاده کنیم.

بر اساس بند های منتشر شده خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران جرم محسوب نمی شود، اما قانونی دقیقی هم برای آن وجود ندارد. پس دولت در قبال مشکلات کلاه‌برداری هیچ تعهدی ندارد. پس بدون اطلاعات اصلاً وارد این بازار نشوید.


سوابق خرید و فروش bnb در کجا ثبت می شود؟

سوابق خرید و فروش bnb در کجا ثبت می شود؟
سوابق خرید و فروش bnb در کجا ثبت می شود؟

 اصولاً هم در صرافی های داخلی و هم در صرافی های خارجی، منویی وجود دارد بنام تاریخچه معاملات یا همان History؛ که شما به راحتی می توانید در این قسمت گزارشات معاملات خود را مشاهده نمایید.

همچنین در هر معامله یا انتقال ارز شما یک TXID یا HASHID دارید که می توانید تراکنش خود را در شبکه بلاکچین مربوطه دنبال نمایید.
مثلاً اگر bnb را در شبکه بایننس اسمارت چین جابجا کردید به راحتی با ورد به سایت رسمی BSC می توانید تراکنش های خود را دنبال نمایید.


حداقل و حداکثر bnb که می توان توسط پلتفرم های معاملاتی خریداری کرد، چه مقدار است؟

حداقل و حداکثر bnb
حداقل و حداکثر bnb

شایان ذکر است که این حداقل و حداکثر در صرافی های مختلف فرق دارد، جهت مشاهده حداقل ها و حداکثر ها به شما پیشنهاد می کنم، به وب سایت آن صرافی منتخب رفته و داخل آن میزان حداقل و حداکثری را مشاهده نمایید.


سخن آخر درباره آموزش خرید bnb در ایران و جهان

ما تلاش کردیم در مقاله بالا تمام موارد لازم برای آموزش خرید bnb را توضیح دهیم و به سؤالات شما درباره چگونه bnb بخرم؟ پاسخ دهیم. باز اگر سؤالی برای شما وجود دارد حتماً در قسمت نظرات از ما بپرسید. ما تلاش می کنیم پاسخ شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دهیم.

ممنون که تا پایان مقاله “آموزش خرید bnb” همراه ما بودید.

 

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

محسن عباسپور
محسن عباسپور
کارشناسی ارشد مدیریت مالی | مدرس دانشگاه | تحلیل گر ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
13 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ناصر
1 سال قبل

سپاس از محتوای کامل شما

داود
1 سال قبل

قیمت bnb چقدر از دلار بالاتره

سپیده
1 سال قبل

bnb و از کجا بخرم؟

مهدی
1 سال قبل

بایننس همون دلار است؟

عارف
1 سال قبل

ایا bnb میشه ماین کرد

ماندانا
1 سال قبل

پیشنهاد شما برای خرید بایننس کجاست

ماهان
1 سال قبل

ممنون از مطلب خوب شما

مهدی
1 سال قبل

عالی

نییکو
1 سال قبل

بایننس کجا باید نگهداری کنم؟

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده