آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در اینجا مسیر بیت کوین به ۳۰۰۰۰۰ دلار، آیا این اتفاق رخ می دهد؟

در اینجا مسیر بیت کوین به 300000 دلار، آیا این اتفاق رخ می دهد؟

در اینجا مسیر بیت کوین به ۳۰۰۰۰۰ دلار، آیا این اتفاق رخ می دهد؟

به گزارش زوم ارز، در میان حالت افسرده‌ای که بر سر بازار بیت کوین (BTC) حاکم شده است، یک تحلیلگر معاملات ارزهای دیجیتال به این نتیجه رسیده است که روند فعلی قیمت این دارایی ممکن است نشان‌دهنده‌ی شروع یک موج جدید صعودی باشد.

با توجه به گزارش TradingShot، در تاریخ ۲۸ ژوئن در پست TradingView آمده است که بیت کوین در حال انجام مرحله تجمیع است که قبلاً تجربه شده بود. این مرحله تجمیع، به تاریخچه رفتاری بیت کوین قبل از شروع یک تجمع سهمی اشاره دارد.

این تحلیلگر به یادآوری کرد که بیت کوین در یک نقطه تقریباً متقارن نسبت به الگوهای گذشته استوار خواهد شد که همواره از پیش از یک رشد چشمگیر در قیمت آن سابقه داشته است.

چرخه زمانی بیت کوین در طول زمان تغییراتی را نشان داده است. ابتدا، محدوده زمانی چرخه از پایین به بالا تقریباً ۱۴۰۰ روز ثابت بوده است. اما، در دو چرخه اخیر، این محدوده زمانی از پایین به بالا به تنزل و در حدود ۱۰۶۴ روز کاهش یافته است. این الگوی تغییرات نشان می‌دهد که بمکان برای بیت کوین یک افزایش بزرگ دیگر آماده است.

این تحلیلگر اشاره کرد که در ماه فوریه، بیت‌کوین به کمترین میزان دوره‌ای خود رسیده است. این شکست نشان دهنده شروع مرحله جدیدی برای بیت‌کوین است که تنها شامل ثبت رقم بالاترین است. بر اساس طی نقل وانتقال‌های گذشته، بیشترین مقدار پتانسیل برای این دوره ممکن است بین ۱۵۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰ دلار برای هر واحد تحلیل‌گر باشد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

این کارشناس خاطرنشان کرد: «بالا می‌تواند در هر جایی در محدوده ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار دلار برای این چرخه باشد، اما همانطور که این نمودار نشان می‌دهد، نکته مهم این است که زمان آن را تا حد امکان نزدیک کنید.

حرکت کوتاه مدت بعدی بیت کوین

با توجه به وضعیت فعلی بیت‌کوین که با فشار نزولی روبرو است، بحث‌ها و تحلیل‌های مرتبط با این دارایی همچنان در مسیر نزولی خود ادامه می‌دهند. بر اساس داده‌های ارائه شده توسط پلتفرم تحلیل رمزارز Santiment در تاریخ ۲۸ ژوئن، آمارها نشان می‌دهد که تماس‌های مثبت مرتبط با بیت‌کوین در پلتفرم‌هایی مانند X، Reddit، Telegram، ۴Chan و BitcoinTalk به طرز قابل توجهی کاهش یافته است، زیرا بازار بازاریان اعتماد خود را به تدریج از دست داده‌اند. همچنین، هر چند تماس‌های منفی نیز کاهش یافته‌اند، اما نرخ نزولی آنها به دید چشمگیرتری افزایش یافته است.

این جالب است، Santiment به این نکته اشاره کرد که کاهش احساس شادی توسط تاجران در مورد بیت کوین ممکن است یک نشانه ضعف آینده باشد. هر گاه احساسات منفی در بازار ظاهر شود، اغلب به تغییر جهت بازار اشاره دارد. وقتی یک دارایی ارزش خود را از دست می‌دهد، سرمایه‌گذاران معمولا به آن به عنوان فرصتی برای خرید نگاه می‌کنند.

همان زمان، علی مارتینز، تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال، یادداشت احتیاطی برای تجار و سرمایه‌گذاران بیت‌کوین در مورد قیمت X در تاریخ ۲۸ ژوئن منتشر کرد و توصیه کرد که پس از حرکت اخیر قیمت دارایی، از هیجانات زودرس خودداری کنند.

مارتینز بیان کرد که در صورت کاهش قیمت بیت کوین به ۶۰۷۰۰ دلار، او ممکن است تا حدود ۲۲ میلیون دلار از سرمایه‌اش از دست بدهد.

در اوایل هفته، بیت کوین به قیمت ثابت حدود ۶۳،۹۴۰ دلار از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ ژوئن دست یافت و پس از اعلام بازپرداخت های Mt. Gox کاهش یافت. نوسانات بعدی باعث شد که بیت کوین بین ۵۹،۰۰۰ تا ۶۲،۰۰۰ دلار در حال نوسان باشد و سطح پشتیبانی اساسی برای تماشا همچنان در ۶۰،۰۰۰ دلار باقی ماند.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده