آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چگونه اتریوم رایگان به دست آوریم ؟

sh-mining-free-eth

آموزش بدست آوردن اتریوم رایگان ، علاقه مندان زیادی هستند که می خواهند به صورت انفرادی اقدام به استخراج ارز های دیجیتال کنند. همانطور که می دانید استخراج ارز های دیجیتال با دستگاه های ماینر ” ASIC ” و یا کارت های گرافیک ” GPU ” سرمایه زیادی می خواهد زیرا ر کدام به اندازه خود نیاز به یک سری تجهیزات دارند که این تجهیزات هر کدام به صورت جداگانه نیازمند یک مبلغ می باشند.

اصولا افرادی که توانایی تهیه این مبالغ هنگفت را ندارند، به سراغ راه های دیگر می روند. ما در این مقاله قرار است درباره یکی از راه های موجود گفتگو کنیم. پس از مطالعه این مقاله شما می توانید به صورت کامل آموزش ببینید که از چه راه هایی می توانید ارز دیجیتال اتریوم را رایگان استخراج کنید. پس تا انتها همراه ما باشید.

در ابتدا کمی درباره اتریوم و طریقه استخراج اتریوم در توضیح خواهیم داد و سپس به سراغ اصل مطلب یعنی به سراغ طریقه استخراج رایگان اتریوم می رویم. همراه ما باشید.


استخراج رایگان اتریوم

 

اتریوم رایگان

از ارزدیجیتال اتریوم، تعریف های بسیاری می توان عنوان کرد اما بهترین و قابل فهم ترین تعریف این است که بگوییم:

ارز دیجیتال اتریوم تشکیل شده است تا انسان ها برای راه افتادن کار هایشان نیاز به شرکت و یا بانک ها نداشته باشند و تنها به خودمان نیاز داتشه باشیم تا کارهایمان انجام شود.

 برای اینکه بتوانید اتریوم استخراج کنید همانطور که گفتیم نیاز به سرمایه دارید. اگر سرمایه آنچنانی ندارید و علاقه به استخراج اتریوم دارید می توانید در ادامه با توجه به کارهایی که گفته ایم، این عمل را انجام دهید. شما می توانید با استفاده از دستگاه های ماینر و یا کارت های گرافیک اتریوم را استخراج کنید اما خوب با نظریه جدید تیم خلق کننده اتریوم، از چند وقت آینده دیگر امکان  استخراج اتریوم با دستگاه های ماینر یا ASIC ها وجود ندارد زیرا آنها معتقد هستند که همه افراد باید بتوانند اتریوم را استخراج کنند. زمانی که افراد با بکارگیری دستگاه های ماینر یا ASIC ها اقدام به استخراج اتریوم می کنند شبکه دچار سختی می شود وافرادی که از کارت های گرافیک استفاده می کنند دیگر نمی توانند  استخراج کنند زیرا سختی شبکه زیاد می شود و کارت های گرافیک جوابگو این سختی نمی باشد.

حال در این بین افرادی نیز هستند که توانایی فراهم کردن امکانات و تجهیزات مایینگ را ندارند و به دنبال راهی برای استخراج و بدست آوردن رایگان اتریوم هستند.باید بدانید که استخراج رایگان در واقع وجود ندارد.زیرا باید زمان زیادی صرف کنید تا با استفاده از پردازشگر سیستم خود استخراج کنید.درواقع پردازشگر شما برای استخراج مدت زمان زیادی در گیر خواهد بود. رایگان به دست آوردن بسیار از ارزها در سایت های کلیکی و تبلیغاتی بیشتر دیده می شود.یعنی شما با دیدن تبلیغات و صرف زمان و کلیک کردن که ان هم زمان زیاد میطلبد ؛ می توانید اتریوم به دست اوردید.در سایر سایت هایی که به این روش نیستند اینگونه خواهد بود که شما پردازشگر موبایل یا کامپیوترتان را صرف استخراج می کنید .باید بدانید که این روش برای شما سودآوری خاصی ندارد و موجب رسیدن آسیب به دستگاه شما می شود.با این حال اگر علاقمند به اطلاعات بیشتر در مورد روش کار سایت های مذکور هستید این مقاله را تا انتها بخوانید.

در ادامه قرار است، به راه های استخراج اتریوم به صورت رایگان بپردازیم. همراه ما باشید.


طریقه به دست آوردن ارز دیجیتال اتریوم به صورت رایگان

طریقه بدست آوردن اتریوم رایگان

همانطور که می دانید در این قسمت قرار است تا به شما توضیح دهیم که چگونه می توانید به صورت رایگان اتریوم استخراج کنید. اولین نکته ای که باید توجه کنید این است که این مقدار از استخراج بسیار ناچیز می باشد.

در نظر داریم تا در اولین قسمت به شما نرم افزار و وب سایت ” فاست ” یا ” Faucet ” معرفی کنیم. در ادامه بیشتر درباره این نرم افزار توضیح خواهیم داد.

  1. نرم افزار و وب سایت ” فاست ” Faucet “

فاست همانطور که گفتیم یک وب سایت و نرم افزار است که شما می توانید در آن به سادگی اتریوم رایگان به دست آورید. البته شایان ذکر است که شما در این نرم افزار با کارهایی که قرار است انجام دهید به صورت کامل اتریوم به دست نمی آورید بلکه یک واحد کوچک تر از بیت کوین با نام ” GWEI ” دریافت می کنید. تقریاب می توان گفت که هر ” ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ GWEI ” یک اتریوم کامل می باشد.

در این نرم افزار و یا وب سایت می توانید با انجام کارهایی همانند: حل نمودن کپچا و یا بازی کردن اتریوم رایگان به دست آورید. ثبت نام در این آپلیکشن و یا وب سایت بسیار راحت می باشد. شما تنها با وارد نمودن یک نام کاربری و ایمیل و همچنین رمز عبور حساب کاربری خود را بسازید و پس از ساخت حساب با وارد شدن به آن اقدام به جمع آوری اتریوم کنید. اگر در گذشته در این سایت ثبت نام کرده باشید در حال حاظر تنها می توانید از بخش ” Login ” وارد حساب کاربری خود شوید.

طریقه کار با نرم افزار ” ethereum-faucet.org “

 

وب سایت فاست
نرم افزار و وب سایت فاست

برای اینکه بتوانید در این نرم افزار اتریوم دریافت کنید باید در صفحه اصلی بر روی گزینه ” CLAIM ” ضربه بزنید. حالا هر سری با انجام این کار یک مقدار GWEI دریافت می کنید. پس از به حد نساب رسیدن تعداد اتریوم شما، می توانید آن را کیف پول اختصاصی خود انتقال دهید.

در ادامه این مقاله، به سراغ معرفی سایت و نرم افزار های بیشتری برای استخراج ارز دیجیتال اتریوم رایگان خواهیم رفت. در ادامه همراه ما باشید.

  1. استخر استخراج ” Minergate

استخر Minergate
استخر Minergate

این سایت، یک استخر استخراج می باشد. شما می توانید در این استخر به استخراج اتریوم با کامپیوتر خود بپردازید. اگر به مقاله استخراج بیت کوین با کامپیوتر مراجعه کنید، متوجه خواهید شد که این کار به هیچ عنوان به صرفه نمی باشد. زمانی که با بکارگیری کامپیوتر خود اقدام به استخراج می کنید، از منابع سیستم شما همانند پردازشگر ” CPU ” و کارت گرافیک ” GPU ” استفاده زیادی می شود و آنها دائما در حال پردازش های سنگین می باشند. این قطعا ممکن است گاهی اوقات به ضرر کامپیوتر شما باشد و کامپیوتر شما بعد از مدت کوتاهی صدمات متعددی ببیند. پس به شما پیشنهاد می کنیم که هرگز این کار را انجام ندهید.

  1. نرم افزار ” Free Ethereum Spinner “

Free Ethereum Spinner
نرم افزار ” Free Ethereum Spinner “

در این نرم افزار ، شما می توانید از طریق بازی کردن و چرخاندن یک گردونه شانس، اقدام به دریافت اتریوم رایگان کنید. کار با این نرم افزار کمی زمان بر است. اگر وقت آزاد دارید و علاقه به درآمد دلاری دارید، می توانید به کمک این نرم افزار این کار را انجام دهید.

  1. سایت ” Earn Cryptocurrency “

    Earn Cryptocurrency
    سایت ” Earn Cryptocurrency “

در این سایت شما می توانید، با مشاهده ویدیو ها، تکمیل نمودن کپچا و دیگر اقدامات، اتریوم رایگان کسب کنید. اینکه چه مقدار می توانید در هر سایت اتریوم کسب کنید به خودتان و اینکه چه کاری قرار است انجام بدهید بستگی دارد. پس به راحتی می توانید با انجام کارهایی که پاداش آن ها اتریوم های نسبتا بالایی دارند، به راحتی اتریوم رایگان کسب کنید. خوشبختانه ثبت نام در این سایت ها رایگان می باشد و همچنین رابط کاربری آسانی نیز دارد. هر فردی و با هر سطحی ( مبتدی تا حرفه ای ) می تواند از این سایت استفاده کند.

هشدار: به دست آوردن ارز های دیجیتال به صورت رایگان، مسئله ای است که بیشتر افراد روی آن حساب کرده اند. از این رو هکران و سو استفاده کنندگان به سمت افراد مبتدی آمده اند. اگر مبتدی هستید و وارد این راه می شوید، مراقب باشید تا مورد حمله هکر ها قرار نگیرید.


سخن آخر درباره بدست آوردن اتریوم رایگان

هم اکنون به پایان این مقاله رسیده ایم و در این قسمت قرار است با شما مقداری درباره استخراج رایگان اتریوم گفتگو کنیم.

اگر علاقه به استخراج ارز های دیجیتال و یا اتریوم دارید و سرمایه زیادی برای این کار ندارید، ممکن است نام استخراج رایگان را زیاد شنیده باشید. همانطور که گفتیم این کار از طریق سایت و نرم افزارهایی که معرفی کرده ایم امکان پذیر است اما ما به شما انجام این کار را پیشنهاد نمی کنیم. بهتر است اگر علاقه به دریافت اتریوم دارید، آن را از طریق خرید و فروش و یا ترید به دست آورید. ترید را می توان به عنوان امن ترین و مطمئن ترین راه برای کسب اتریوم عنوان کرد.

اگر همچنان علاقه دارید تا به سراغ سایت های رایگان استخراج ارز دیجیتال اتریوم بروید، قطعا باید مراقب هکران و سواستفاده کنندگان باشید.

ممنون که تا پایان مطلب “آموزش بدست آوردن اتریوم رایگان” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید :

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
6 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اهورا
2 سال قبل

برداشت نمیشه دوست عزیزم من ۰.۱اتریوم زدم برداشت ۵۰ روزه چیزی نیومده ولتم

حسین
3 سال قبل

سلام ی سایت عالییییییییییییی برای استخراج کاملا رایگان اتریوووممم

/ethprominer.com/605578

فقط خیلی سریع برید داخل سایت و آدرس کیف پولتون رو بدید چون فقط چند روز رایگان کار میکنه.

اهورا
پاسخ به  حسین
2 سال قبل

برداشت نمیشه دوست عزیزم من ۰.۱اتریوم زدم برداشت ۵۰ روزه چیزی نیومده ولتم

عبداله
3 سال قبل

سلام. چجوری میتونیم با شما تماس تلفنی برقرار کنیم
با تشکر

Mohsen
3 سال قبل

سلام مرسی
فوق‌العاده بود.کامل و شیوا وبه سوالاتی که داشتم در این مقاله عالی جواب دادید

تیم محتوا
پاسخ به  Mohsen
3 سال قبل

سلام .ممنون از نظر شما.همراه ما باشید:)

آخرین مقالات منتشر شده