آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بهترین زمان خرید بیت کوین در سال ۲۰۲۴ کی است؟

btc-buy-2024

در مطلب ‘ بهترین زمان خرید بیت کوین در سال ۲۰۲۴ کی است ؟ ‘ تا حدودی آمدیم تعدادی از پیش بینی ها در باره خرید رمز ارز بیت کوین را بازگو کردیم . بر این اساس که چه زمانی و یا کی بیت کوین بخرید ، چه روز هایی از هفته برای خرید بیت کوین مناسب است و نظر تعدادی از تحلیل گران درباره خرید بیت کوین در چه زمان و چه روزهایی را بخوانید .

اگر قصد خرید و سرمایه گذاری در رمز ارز بیت کوین را دارید ، در این مقاله ما بهترین زمان برای خرید ارز دیجیتال بیت کوین در سال ۲۰۲۴ را به شما معرفی می کنیم . امروزه افراد بسیاری در بستر ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کنند ، به همین دلیل انتظارات افراد از بیت کوین در سال ۲۰۲۴ بیشتر است . در حال حاضر ، رمز ارز بیت کوین معروف ترین ارز رمز نگاری شده در جهان می باشد . بیت کوین یک ارز رمز پایه می باشد که در سراسر جهان مورد بحث قرار می گیرد و نکته خاص آن این است که با سرمایه گذاری در آن ، می توان در مدت زمان کوتاهی سود خوبی کسب کنید .

با افزایش قیمت بیت کوین ، سرمایه گذاران علاقه بیشتری پیدا کردند تا رمز ارز بیت کوین را خریداری نمایند . این افزایش قیمت باعث شده است تا رمز ارز بیت کوین در رتبه ی برتر جدول ارزهای رمز نگاری شده قرار بگیرد .


بهترین زمان خرید بیت کوین در سال ۲۰۲۴ کی است؟

بهترین زمان خرید بیت کوین در سال 2021 کی است؟
بهترین زمان خرید بیت کوین در سال ۲۰۲۴ کی است؟

اگر قصد سرمایه گذاری در بیت کوین و خرید بیت کوین با بهترین قیمت را دارید ، ۲۰۲۴ بهترین زمان برای سرمایه گذاری در بیت کوین است زیرا همه ی افراد می دانند که بیت کوین توانسته است از موانع خاص عبور کرده و به یک رقم شگفت انگیزی برسد . ارز دیجیتال بیت کوین کاملا قانونی می باشد و یک سرمایه گذاری خوب در بازه زمانی کوتاه را امکان پذیر می کند .

رمز ارز بیت کوین یک ارز دیجیتال در حال رشد است که هیچ رمز ارز دیگری نمی تواند به بیت کوین نزدیک شود . اما اگر این سوال برای شما ایجاد شده است که آیا بیت کوین یک سرمایه گذاری خوب است یا خیر ؟ باید بگوییم پاسخ ما مثبت می باشد زیرا این ارز دیجیتال یک سرمایه گذاری سود آور و تضمین شده را برای افراد در سال ۲۰۲۴ به همراه دارد .

بیت کوین یک ارز مجازی است .خبر های سود آوری این ارز دیجیتال در چند سال اخیر را بیشتر مردم شنیده اند وخیلی از افراد حتی با میزان کم معلومات ، با کلمه بیت کوین یا ارز دیجیتال برخورد داشته اند . لذا داشتن بیت کوین و سرمایه گذاری در آن جزو ایده ال های اکثر افراد میباشد .

اگر هنوز نتوانستید صاحب یک بیت کوین شوید یا حتی قسمتی از یک بیت کوین را به دست نیاورید ، ممکن است بخواهید اطلاعاتی درباره ی بیت کوین و روشهای خرید یا سرمایه گذاری ارز های دیجیتال مثل بیت کوین به دست آورید.

مطالعه بیشتر: بیت کوین بخریم یا طلا ؟ آیا بیت کوین سودش از طلا بالاتر است ؟

با دیدن فیلم ها و مقالات در این سایت می توانید درک واضح تری از بیت کوین وخرید بیت کوین و تریدینگ وسرمایه گذاری با بیت کوین داشته باشید.

هنگامی که شما در نهایت تصمیم به سرمایه گذاری در کریپتو گرفتید ، در واقع در حال خرید ارزی مانند دلار آمریکا یا یورو هستید.  همیشه برخی از استراتژی های خاص برای سرمایه گذاری در BTC وجود دارد.  یک استراتژی خاص برای سرمایه گذاری پاسخ به این سوال میتواند باشد که بهترین روز هفته و بهترین ساعت در آن روز برای خرید بیت کوین چه روزی میتواندباشد؟


بهترین زمان برای خرید بیت کوین از نظر اقتصاددانان

آیا حالا در این زمان وقت مناسبی برای خرید BTC است؟ بیایید ببینیم متخصصان چگونه به این سؤال پاسخ می دهند. و جواب آنها چیست

اقتصاددانان از دانشگاه ییل روش پیش بینی قیمت BTC را بر اساس رفتار گذشته cryptocurrency ارائه داده اند.

داده های قیمت BTC را دو نفر از اقتصاددانان به نام‌های Yukun Liu و Aleh Tsyvinski تجزیه و تحلیل کردند تا بفهمند برای تعیین قیمت آینده BTC کدام یک از شاخص ها را می توان استفاده کرد.
یافته های آنها ، که در دفتر ملی تحقیقات اقتصادی منتشر شده است  ، نشان می دهد که تمام ارزهای رمزپایه نظیر بیت کوین از نظر عوامل مؤثر بر حرکت بازار آنها ،کاملاً با سهام ، ارز و کالاهای دیگر متفاوت است.

بیشتر بخوانید: تبدیل بیت کوین به پول نقد

در بازار کریپتو ما نشان می دهیم که بازده ارز های رمز پایه مانند بیت کوین توسط عواملی که ویژه بازارهای رمزنگاری شده هستند ، قابل پیش بینی است .

در حقیقت ما تعیین و مشخص می کنیم که یک اثر حرکت سری  زمانی قوی، وجود دارد که می تواند  بازده بازار را پیش بینی کند و برای توجه سرمایه گذار ،  شدت بازده cryptocurrency را نیز پیش بینی می کند. و تعیین زمان سرمایه گذاری برای سرمایه‌گذار در بازار ارز های دیجیتال را آسان تر می کند.ثابت شده است که این اثر حرکت به شدت بر cryptocurrency تأثیر می گذارد و سرعت سرمایه‌گذاری را بیشتر می‌کند .


بهترین روز در هفته برای خرید بیت کوین

btc buy 2024 1

آیا زمان مناسب برای خرید بیت کوین یا cryptocurrency مشخص است؟ یا بهتر است بپرسید آیا امروز مناسب روز خرید BTC است؟ بیایید سعی کنیم قیمت روزانه BTC را برای یک دوره چند ساله تحلیل کنیم.

می توانیم از CoinMarketCap داده ها رابگیریم ، روز دقیق هفته را از هر خط استخراج کنیم و سپس متوسط ​​قیمت BTC را برای هر روز از هفته محاسبه کنیم . همانطور که مشاهده می کنید میانگین قیمت بیت کوین در بعضی از روزهای هفته پایین تر است

۰ با همان روش ما می‌توانیم تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین را در یکسال انجام دهیم.


تحلیل های مختلفی برای زمان خرید بیت‌کوین

در یک تحلیل ، میانگین قیمت بیت کوین در روز دوشنبه کمترین است . یکشنبه / دوشنبه ممکن است ارزان ترین روزها باشد بنابراین ، زمان مناسب برای خرید BTC فراهم می شود. زیرا معاملات تمایل به کاهش در آخر هفته ها دارند و به طور کلی تقاضای کمتری وجود دارد . در حالی که بالاترین میانگین قیمت بیت کوین در این تحلیل در روزهای جمعه است که از نزدیک شنبه دنبال می شود .

همچنین یک تحلیل متفاوت وجود دارد که بسیاری از افراد علاقمند به بیت کوین در آخر هفته تصمیم به خرید می گیرند . این تصمیمات را در ابتدای هفته اجرا می کنند . اولین خریدها را روز دوشنبه انجام می دهند.

سایر معامله گران باتجربه پیشنهاد می کنند از میانه و انتهای ماه خودداری کنید . به طور معمول ، این در شرایطی است که افراد حقوق می گیرند و معمولاً ، در آن زمان افزایش قیمت را مشاهده می کنید که قیمت آن را بالا می برد.


بهترین زمان خرید بیت کوین

بهترین زمان خرید بیت کوین - تحلیل های مختلف
بهترین زمان خرید بیت کوین – تحلیل های مختلف

بهترین زمان برای خرید بیت کوین کی است؟ این کار آسانی نیست ، اما می توانیم سعی کنیم جواب قطعی بدهیم . در طول تاریخ خود ، بیت کوین به طور کلی با سرعتی بسیار سریع ارزش خود را افزایش داده و به دنبال آن یک روند نزولی آهسته برای ثبات قیمت داشته است .

ابزارهایی مانند دستگاه هایی که برای  هشدارهای رمزنگاری  تنظیم اعلانها بر روی حرکات قابل توجه قیمت است ، می‌تواند به ما کمک کند تا با نوسانات قیمت بیت کوین تصمیم درست را بگیریم .


هرج و مرج جهانی و قیمت بیت کوین

هرج و مرج جهانی به طور کلی برای قیمت بیت کوین خوب است زیرا Cryptocurrency سیاسی نیست و خارج از کنترل یا نفوذ هر دولت کوچک یا بزرگی قرار دارد .

برای تمرکز بر اینکه اقتصاد و سیاست چه تاثیری بر قیمت بیت کوین خواهد گذاشت ،فقط به آنچه در یک کشور واحد می افتد فکرنباید کرد .مهم است که در مقیاس جهانی فکر شود.

باکنکاش برای بهترین زمان خرید بیت کوین، تمرکز خود را بر عملکرد قیمت کوتاه مدت و تعقیب بازده سریع نشان می دهیم. ولی  این طرز فکر درست نیست . سرمایه گذاران کریپتو به سود کوتاه مدت اهمیت نمی دهند و هرکسی مشتاق خرید BTC باشد نیز باید همین استراتژی را داشته باشد . بیت کوین با تمرکز در بازار در دراز مدت قابل دسترسی است .


دانش رمزنگاری کسب کنید

اگر مفهوم رمزگذاری را نمی دانید . نباید ارز دیجیتال بخرید.  امروزه منابع مختلفی از جمله وب سایت ها در اینترنت موجود است که می تواند در به دست آوردن دانش لازم به شما کمک کند . بله ، ممکن است زمان ببرد . اما این تنها راه درست برای شروع تجارت رمزنگاری است. شما برای آموزش وبالا بردن دانش بلاکچین میتوانید ازمطالب مفید سایت ما zoomarz.com استفاده کنید.

هر کسی که بخواهد BTC بخرد باید فقط به همان اندازه پول خرج کند که اگر از دست بدهد زندگیش فلج نشود . ویا به دیگران مقروض  ویا بدهکار نشود.البته نگه داشتن بلند مدت بیت کوین بهترین استراتژی است.  زیرا بیت کوین کالایی در فرآیند کسب درآمد است . این روند طولانی با فراز و نشیب های بسیاری بوده است ، اما جمع آوری سودهای فیات که در آینده بی ارزش می شوند ، عقلانی نخواهد بود.

خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال ، علاوه بر درآمدزا بودن ریسک بسیاری را نیز به همراه دارد که برای پایین آوردن مقدار ریسک تا حد ممکن لازم است تا شما با یکسری قواعد و نکات مهم خرید و فروش این ارز ها آشنا باشید.


سخن پایانی

بهترین زمان برای خرید ارزهای رمزنگاری وبیت کوین چه زمانی است؟ با وجود بسیاری از تئوری ها ، بازارهای کارآمد در دنیای واقعی وجود ندارند . عادات ، مقررات یا دستکاری های انسانی می تواند منجر به تکرار اختلاف در الگوهای قیمت بیت کوین شود . با کمک برنامه Seasonax در سیستم های بلومبرگ یا تامسون-رویترز ، عجیب و غریب های آماری و بسیاری از الگوهای دیگر را می توان به سرعت یافت.

وبی ثبات بودن روند معاملات را مشاهده نمود. پس زمان دقیقی را جهت خرید بیت کوین نمی توان پیشنهاد کرد مهم ترین اصل برای خرید بیت کوین ورمز ارزها داشتن دانش بلاکچین ومقایسه وتحلیل تکنیکال در نمودار ها است .پیشنهاد ما برای شما مطالعه و بررسی تحلیل تکنیکال ما ، درسایت zoomarz.com است.

برخلاف سهام ، اوراق قرضه یا خرید فیات ، ارزهای دیجیتال بسیار بی ثبات هستند ، بسیار بیشتر از سرمایه گذاری های سنتی بی ثباتتند . این هم می تواند خوب و هم از یک طرف خیلی بد دانست .

می توانید در یک روز خوب سودهای سریع و آسان کسب کنید ، اما شاید در آینده سرمایه گذاری همه سرمایه خود را نیز از دست بدهید . اگر شما تصمیم گرفتید که مقداری BTC بخرید فراموش نکنید که بهترین مکان وزمان برای خرید را پیدا کنید به شما توصیه می کنیم بیشتر به جستجو و تحقیق بپردازید.

 ممنون که تا پایان مطلب “بهترین زمان خرید بیت کوین در سال ۲۰۲۴ کی استبا ما همراه بودید 


بیشتر بخوانید:

طاهره محمدیان
طاهره محمدیان
کارشناس روانشناسی | پژوهشگر فناوری های جدید وتولید محتوا
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها