آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در زمره تغییرات عرضه استیبل کوین، مقدار استیبل کوین با یک کاهش ۲۹ درصدی روبرو می‌شود

در زمره تغییرات عرضه استیبل کوین، مقدار استیبل کوین با یک کاهش 29 درصدی روبرو می‌شود

در زمره تغییرات عرضه استیبل کوین، مقدار استیبل کوین با یک کاهش ۲۹ درصدی روبرو می‌شود

به گزارش زوم ارز، در چند هفته گذشته، بازار استیبل کوین تجربه رشد متوسطی داشته است و ارزش آن تقریبا ۵۹۰ میلیون دلار افزایش یافته است. بین پنج استیبل کوین اصلی، USDE (دلار آمریکا) با افزایش ۱۷.۵ درصدی، بیشترین رشد عرضه را داشته است. از سوی دیگر، FDUSD (First Digital) با کاهش ۲۹ درصدی عرضه مواجه شده است.

ارزش‌گذاری استیبل کوین با حرکات متنوع بازار در ماه می تنظیم می‌شود

از ۱۱ مه ۲۰۲۴، ارزش بازار استیبل کوین از ۱۶۰.۸۶ میلیارد دلار به ۱۶۱.۴۵ میلیارد دلار افزایش یافته است، که در طی دو هفته گذشته به میزان ۵۹۰ میلیون دلار افزایش یافت. تتر (USDT) دارای ارزش بازار نزدیک به ۱۱۱.۹۵ میلیارد دلار است که نمایش دهنده ۶۹.۳۴٪ از کل بازار استیبل کوین می‌باشد.

در ۳۰ روز گذشته، عرضه USDT با ۱.۳٪ رشد افزایش یافته است، در حالی که سکه دلار دایره (USDC) با کاهش ۱.۹٪ در همان دوره مواجه بوده است. ارزش بازار USDC در روز یکشنبه، ۲۶ می ۲۰۲۴ به ۳۲.۷۲ میلیارد دلار رسیده است. همچنین، ارزش بازار DAI Makerdao در حال حاضر حدود ۵.۲۹ میلیارد دلار است که نشان دهنده ۱.۸٪ افزایش نسبت به ماه گذشته است.

FDUSD تجربه کمترین کاهش را در طی ۳۰ روز گذشته داشت و ۲۹ درصد از سهام خود را خریداری کرد، که باعث افزایش ارزش بازار آن به ۳.۱۳ میلیارد دلار در زمان گزارش شد. به عنوان مقایسه، USDE 17.5 درصد افزایش در عرضه خود در همان دوره داشت که باعث افزایش ارزش بازار آن به تقریباً ۲.۷۸ میلیارد دلار در روز یکشنبه شد.

USD ترون با یک افزایش ۲.۶ درصدی مواجه شده و در حال حاضر ارزش بازار آن به ۷۳۱.۲۹ میلیون دلار رسیده است. ارز دیجیتال دلار فراکس (FRAX) در این ماه با ارزش بازار تقریباً ۶۴۸ میلیون دلار ثابت مانده است. در همین حال، دلار واقعی (TUSD) کاهش کوچکی به میزان ۰.۴٪ را تجربه کرده و ارزش بازار آن تا پایان هفته به ۵۰۷ میلیون دلار رسیده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

توکن دلار جمینی (GUSD)، یکی از ده ارز پایدار برتر که در حال حاضر در رتبه نهم قرار دارد، به طور چشمگیری رشد کرده است. در حدود ۳۰ روز گذشته، افزایش ۳۳۶.۲ درصدی در تامین این توکن ثبت شده است که بالاترین درصد رشد در بین این ده ارز برتر می‌باشد.

ارزش بازار GUSD در حال حاضر تقریبا ۴۳۲ میلیون دلار است. PYUSD، دهمین استیبل کوین بزرگ دلاری، با افزایش ۳۱.۸ درصدی مواجه بوده و ارزش بازار خود را به تقریبا ۳۹۸ میلیون دلار افزایش داده است. این تغییرات اخیر در بازار استیبل کوین نشان‌دهنده یک محیط محتاط و در عین حال انعطاف‌پذیر است که برخی دارایی‌ها جذب شده‌اند در حالی که برخی دیگر کاهش می‌یابند.

منبع: news.bitcoin.com


تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده