آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

یک شرکت تجاری در حال ارائه خدمات نقدینگی برای بیت کوین و ETF های اتریوم در هنگ کنگ است

یک شرکت تجاری در حال ارائه خدمات نقدینگی برای بیت کوین و ETF های اتریوم در هنگ کنگ است

یک شرکت تجاری در حال ارائه خدمات نقدینگی برای بیت کوین و ETF های اتریوم در هنگ کنگ است

به گزارش زوم ارز، شرکت اعلام کرد که شرکت تجاری رمزنگاری Wintermute موجودی نقدینگی را برای ETF های بیت کوین و اتر در فهرست هنگ کنگ ارائه خواهد داد. شرکت مقرر در شهر لندن اعلام کرد که قصد دارد نقش بزرگ‌تری در بازار آسیا ایفا کند، به همین دلیل این همکاری شکل گرفته است. Wintermute یک تامین کننده نقدینگی برای بیت کوین و صندوق های قابل معامله در صرافی اتر در منطقه آسیا است که به دنبال تقویت سهم بازار خود می باشد. اخیراً، این شرکت در فهرست هنگ کنگ راه اندازی شده است و این امر را چهارشنبه اعلام کرده است.

با توجه به بیانیه اعلام شده، شرکت مقرر در شهر لندن با شرکت‌های اواسل دیجیتال سکیوریتیز و هش‌کی اکسچنج اچ‌کی که هر دو زیرمجموعه‌های پلتفرم‌های تجارت دارایی‌های مجازی هستند که اف‌تی‌اف را تسهیل می‌کنند، همکاری برقرار کرده است.

مدیر عامل Wintermute Evgeny Gaevoy گفت: “ETF های رمزنگاری ابزاری را برای سرمایه گذاران در تمام سطوح فراهم می کند تا از طریق یک وسیله سرمایه گذاری تنظیم شده و مورد تایید دولت وارد دنیای دارایی های دیجیتال شوند.” [آنها] نقش کلیدی در آوردن موج بعدی سرمایه‌گذاران در فضای کریپتو، چه نهادی و چه خرده‌فروشی… افزایش دسترسی به دارایی‌های دیجیتال نقش مهمی در تسریع بیشتر رشد خواهد داشت، و Wintermute مشتاق است که نقشی کلیدی در این فرآیند ایفا کند.

شاید دنبال کردن این تحلیل ها برای شما مفید باشد:

سازمان بازار با شرکت‌های OSL و HashKey همکاری می‌کند تا در خرید، فروش و تسلیم دارایی‌های اساسی ETF ها، به ویژه بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH)، بهبود بخشیده و فرآیند ایجاد و بازخرید را بهبود ببخشد.

شرکت اعلام کرد که این همکاری جزئی از گسترش گسترده تر به بازار آسیا است. Gaevoy اظهار داشت: “هنگ کنگ به عنوان یکی از حامیان اصلی تکنولوژی کریپتو در منطقه APAC به تصمیمات خود پایبند است و امیدواریم که کشورهای دیگر نیز در آینده نزدیک از این الگو پیروی کنند.”

منبع: coindesk.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده