آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگران کوین بیس: فشار نزولی بر بیت کوین کاهش می یابد!

تحلیلگران کوین بیس: فشار نزولی بر بیت کوین کاهش می یابد!

تحلیلگران کوین بیس: فشار نزولی بر بیت کوین کاهش می یابد!

به گزارش زوم ارز، در گزارش هفتگی بازار، شرکت کوین بیس اعلام کرده است که فشارهای نزولی بر بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال در حال کاهش است. این اظهارات، طبق تحلیلگران، ممکن است بهبودی در محیط تجاری ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

گزارش تاکید می‌کند که بسیاری از عوامل فنی که تأثیر منفی بر عملکرد ارزهای دیجیتال داشتند، در حال کاهش هستند. تکمیل فروش دارایی‌های GBTC توسط املاک ورشکستگی FTX یکی از پیشرفت‌های اساسی است که به کاهش فشارهای نزولی کمک کرده است. تحلیلگران Coinbase در گزارش اخیر CoinDesk اشاره کرده‌اند که حدود ۲۲ میلیون سهم GBTC به ورشکستگی رفته است.

گزارش همچنین نشان می‌دهد که جریان خالص ورودی به ETF بیت کوین در ایالات متحده در هفته گذشته بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در روز بوده و جریان خالص ورودی کل از ۱۱ ژانویه به ۱.۴۶ میلیارد دلار رسیده است.

تحلیلگران Coinbase انتظار دارند که عوامل کلیدی در هفته‌های آینده برای ارزهای دیجیتال مهم‌تر شوند و از عملکرد آنها حمایت کنند. گزارش تأکید می‌کند که در کنفرانس مطبوعاتی اخیر فدرال رزرو، اعلام شد که برنامه انقباض کمی بانک مرکزی به جلسه بعدی کمیته بازار آزاد فدرال در ۱۹ تا ۲۰ مارس موکول خواهد شد. این نشان می‌دهد که چرخه انبساط پولی FED احتمالاً از اول ماه مه آغاز می‌شود و پایان برنامه‌های کاهش ترازنامه بانک مرکزی ممکن است در ژوئن آغاز شود.

به نتیجه‌گیری گزارش، ترکیبی از کاهش فشارهای نزولی بر بیت کوین و احتمال کاهش نرخ بهره در بیت کوین می‌تواند از بیت کوین و سایر توکن‌ها در سه ماهه دوم ۲۰۲۴ پشتیبانی کند.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده