آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا نهنگ ها و شرکت ها می توانند به پیشرفت بیت کوین به قیمت ۲۰۰ هزار دلار کمک کنند؟

آیا نهنگ ها و شرکت ها می توانند به پیشرفت بیت کوین به قیمت 200 هزار دلار کمک کنند؟

آیا نهنگ ها و شرکت ها می توانند به پیشرفت بیت کوین به قیمت ۲۰۰ هزار دلار کمک کنند؟

به گزارش زوم ارز، نیک، یک تحلیل‌گر کریپتو و مجری کانال YouTube Cheeky Crypto، در آخرین ویدیوی خود با تمرکز بر فعالیت خرید بیت‌کوین توسط شرکت MicroStrategy و تحرکات دارندگان بزرگ، معروف به “نهنگ‌ها”، عواملی که بر مسیر قیمت فعلی بیت‌کوین تأثیر گذارند را بررسی کرد. او در این ویدیو، به تجزیه و تحلیل اقدامات اخیر قیمت بیت‌کوین پرداخت و بینش‌ها درباره آینده این ارز دیجیتال پیشرو را مطرح کرد.

MicroStrategy با اعلام پیشنهاد بالغ بر ۸۰۰ میلیون دلار برای خرید بیت کوین، نقش مهمی در افزایش قیمت این ارز دیجیتال ایفا کرده است. با بررسی گزارش‌های اخیر، نشان داده شده که با خرید ۱۱۹۳۱ بیت کوین اضافی با ارزش تقریبی ۷۸۶ میلیون دلار، MicroStrategy دارایی بیت کوین خود را گسترش داده است. این عمل باعث افزایش دارایی بیت کوین این شرکت سرمایه گذاری شده و به ۲۲۶۳۳۱ بیت کوین با ارزش بالغ بر ۱۵ میلیارد دلار رسیده است.

از نظر تاریخی، اظهارات بزرگ بیت کوین همزمان با روند صعودی در مسیر قیمت ارزهای دیجیتال اتفاق افتاده است. با این حال، بیت کوین تحت فشار نزولی قرار گرفت و پس از افزایش کوتاهی به دنبال اعلام خرید اخیر شرکت MicroStrategy، قیمت به سمت پایین حرکت کرد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در این زمان، بیان وجود دارد که نهنگ‌های بیت‌کوین فعالیت چشمگیری داشته اند و مقدار قابل توجهی از بیت‌کوین را به و از صرافی‌های ارز دیجیتال انتقال داده‌اند. او تکیه داد که چنین حرکاتی معمولاً پیش از نوسانات قابل توجه در قیمت رخ می دهند و بیان کرد که فروش گسترده بیت‌کوین توسط نهنگ‌ها ممکن است باعث کاهش قابل توجه در قیمت شود. با این حال، این نزول قیمت می تواند فرصت های خرید برای سرمایه گذاران کوچکتر آفرید.

نیک از چندین شاخص برای تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی قیمت بیت کوین استفاده کرد و نتیجه‌ی آن نشان داد که ارز دیجیتال پیشرو با توجه به سطوح پشتیبانی فنی و مقاومت قابل معامله در حال معامله می‌باشد. او بیان کرد که بیت کوین پس از سقوط، در محدوده مقاومت مورد انتظار بین ۶۲۹۲۴ تا ۶۴۲۳۵ دلار قرار گرفت.

با توجه به داده‌های ارائه شده در TradingView، در زمان تنظیم این نوشتار، بیت کوین با قیمت ۶۳۶۲۲ دلار معامله شده است. روند قیمت فعلی نشان می‌دهد که فشار صعودی بالقوه‌ای وجود دارد که ممکن است منجر به آزمایش سطوح پایین‌تر محدوده مورد انتظار شود. اگر بیت کوین به سطح پایین‌تر محدوده مورد انتظار نفوذ کند، احتمالاً ادامه کاهش می‌یابد و به سمت سطح پشتیبانی بعدی در اطراف منطقه قیمت ۶۰۰۰۰ دلار حرکت خواهد کرد.

منبع: coinedition.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده