آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سقوط بیت کوین در آوریل منجر به خروج ۲.۹۲ میلیارد دلار از بازار شد

دارایی بیت کوین در Fidelity به بالای 150000 دلار رسید

سقوط بیت کوین در آوریل منجر به خروج ۲.۹۲ میلیارد دلار از بازار شد

به گزارش زوم ارز، در ماه آوریل سال ۲۰۲۴، بیت کوین با فشار فروش گسترده مواجه شد و بیشترین کاهش ماهانه ۱۵ درصدی خود را از نوامبر ۲۰۲۲ به ثبت رساند که بیش از ۱۶ درصد کاهش یافت. طبق تحلیل‌های انجام شده توسط CryptoSlate، علت اصلی این افت قیمت پایان فصل مالیاتی ایالات متحده و عوامل مختلف اقتصادی بود که منجر به فروش شدن بیت کوین شد. با این حال، در ماه‌های آوریل و مه، بیت کوین قدرتمند‌تر عمل کرده و بخشی از زیان‌هایش را جبران کرده است.

به نظر می‌رسد که در اوایل ماه مه، بیت کوین به سطح پایین‌تری از خود فرود آمده و به مقدار کمی حدود ۵۶۸۰۰ دلار کاهش یافته است. از آن زمان تا کنون، ارزش آن بیش از ۱۱ درصد افزایش یافته است.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط شرکت Coinglass، در طول ماه آوریل و در اوایل ماه مه، بیتکوین شاهد خروجات مالی قابل توجهی بود که دوباره از مرز ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرد. این خروجات شامل ۵۴۷ میلیون دلار در تاریخ ۱۳ آوریل (که در اواخر تنش‌های خاورمیانه رخ داد) و ۵۳۶ میلیون دلار در تاریخ ۱ مه بود. خروجی مالی در تاریخ ۱ مه با بیشترین مقدار ثبت شده از ETF بیتکوین از زمان راه‌اندازی آن همزمان بود. در بازه زمانی از ۹ آوریل تا ۱ مه، تقریباً هر روز خروجی مالی بیتکوین ثبت شد، به جز دو روز استثنا.

شاید دنبال کردن این تحلیل ها برای شما مفید باشد:

به گزارش داده‌های Coinglass، در طول ۳۰ روز گذشته، بیت‌کوین مبلغ ۲.۹۲ میلیارد دلار خروجی خالص داشته است.

از نظر عملکرد، بعد از تقسیم نصفه کردن در تاریخ ۲۰ آوریل، بیت کوین تقریبا با ارزش ۶۴۰۰۰ دلار معامله می‌شد که کمی بیشتر از قیمت فعلی آن بود. این نشانگر دومین ضعف عملکرد پس از اتفاق های وینگ ماهی است و بهتر از دوره اول جلو می‌رود. با این حال، داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که افزایش بیشتری در ارزش بیت کوین پس از تقسیم نصفه کردن روی می‌دهد. بنابراین، ارزیابی عملکرد بیت کوین در چرخه فعلی در این مرحله به زودی خواهد بود.

منبع: cryptoslate.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده