آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش TechFlow: بیت کوین در سال ۲۰۲۴ مسیر رشد خوبی دارد.😍

گزارش TechFlow: بیت کوین در سال ۲۰۲۴ مسیر رشد خوبی دارد.

گزارش TechFlow: بیت کوین در سال ۲۰۲۴ مسیر رشد خوبی دارد.

به گزارش زوم ارز، بعد از رشد سرسام آور در سال ۲۰۲۳، بازار بیت کوین در سال جاری به ثبات می‌رسد. علیرغم معاملات محدود و کاهش هیاهوی تایید Spot ETF، تحلیلگران همچنان پیش‌بینی می‌کنند که ارز دیجیتال OG (بیت کوین) سال خوبی را در پیش داشته باشد. طبق ، مسیرهای رشد بیت کوین در سال ۲۰۲۴ واضح و خوب است.

موسسات رشد صعودی بیت کوین را پیش بینی می کنند

گزارش TechFlow ترکیبی از نظرات و پیش‌بینی‌های مؤسسات مختلف درباره مسیر احتمالی بیت کوین است. این گزارش نه تنها بیانگر نظرات متعددی است، بلکه پارامترهایی را نیز برای قرار گرفتن در معرض آینده بازار دارایی دیجیتال مورد بررسی قرار می‌دهد.

بر اساس نسخه ترجمه شده گزارش، پیش‌بینی‌های سازمانی برای رشد اکوسیستم بیت کوین در سال جاری به طور قابل توجهی مثبت است.

این شامل پیش‌بینی شرکت Bitwise است که قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۴ به بالای ۸۰,۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت. همچنین، Coinbase تأکید دارد که سرمایه‌گذاری نهادی در بیت کوین حداقل تا نیمه اول سال ۲۰۲۴ تاکید اصلی خود را حفظ خواهد کرد.

چشم‌انداز دارایی‌های مجازی بر توسعه زیرساخت‌ها تمرکز دارد. بهبودهای زیرساختی و ویژگی‌های قابل برنامه‌ریزی، مانند ایجاد پروتکل‌های اساسی مانند Ordinals و لایه دو، در زمان کوتاهی به اکوسیستم بیت کوین اضافه خواهند شد.

هاوینگ بیت کوین برای تغییر عرضه و تقاضای بیت کوین

هر چهار سال یا پس از استخراج ۲۱۰,۰۰۰ بلاک، ماینرهای بیت کوین یک پاداش بلاک دریافت می‌کنند که هاوینگ می‌شود. این رویداد، که به عنوان “هاوینگ” شناخته می‌شود، به دلیل کاهش نرخ ایجاد بیت کوین بسیار مهم است.

اهمیت این رویداد هاوینگ برای جامعه بیت کوین این است که نشانگر کاهش بیشتر در نرخ تولید بیت کوین است. این رویداد نشان می‌دهد که عرضه بیت کوین به پایان نزدیک‌تر می‌شود. در سال ۲۰۰۹، برای استخراج هر بلاک در زنجیره، ۵۰ بیت کوین در نظر گرفته می‌شد. تقریباً تا اکتبر ۲۰۲۳، فقط ۱.۵ میلیون بیت کوین باقی مانده است که از طریق جوایز استخراج منتشر شود. این مقدار نزدیک به ۱۹.۵ میلیون بیت کوین در گردش است.

هر رویداد هاوینگ ، تأثیری بر عرضه و تقاضای بیت کوین دارد. پس از هاوینگ ، نرخ تولید بیت کوین کاهش می‌یابد، که نشانگر کاهش تعداد سکه‌های جدیدی است که وارد بازار می‌شوند.

شبکه اتریوم و سولانا به سمت روند صعودی حرکت می کنند

اتریوم، علاوه بر بیت کوین، به عنوان یک پیشگام در زمینه قراردادهای هوشمند شناخته می‌شود. با توجه به انتشار نقشه‌راه اتریوم ۲۰۲۴ توسط Vitalik و نزدیک شدن به ارتقای کانکون، بسیاری از موسسات پیشرفت‌های قابل توجهی را در لایه ۲ اتریوم، به ویژه در سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کنند. ارزش توکن‌های پروژه‌های لایه ۲ اتریوم مانند ARB و OP اخیراً به شدت افزایش یافته است.

همواره رقابت شدیدی در اکوسیستم‌های زنجیره عمومی وجود داشته است. اکوسیستم‌های زنجیره عمومی مانند بهمن و سولانا در سال ۲۰۲۳ به سرعت رشد کرده‌اند و حتی بهتر از اتریوم عمل کرده‌اند. اما اتریوم به عنوان رهبر همچنان تأثیرگذار است. تکمیل ارتقای کانکون و کاهش بیشتر در هزینه تراکنش‌های اتریوم، پایه برای بیشترین پیش‌بینی‌های سازمانی است که ممکن است باعث رونق اکوسیستم لایه ۲ اتریوم در سال ۲۰۲۴ شود. به گفته Bitwise، ارتقای قابل توجه بلاکچین اتریوم باعث کاهش میانگین هزینه تراکنش به کمتر از ۰.۰۱ دلار می‌شود و زمینه را برای پذیرش گسترده‌تر فراهم می‌کند.

درباره سولانا، محبوبیت و تقاضای گسترده‌تری برای اجرای صعودی آن در سال جاری تعیین شده است. بسیاری از سازمان‌ها پیش‌بینی می‌کنند که اکوسیستم سولانا به رشد خود ادامه خواهد داد. پیش‌بینی‌ها همچنین شامل پروژه‌های دیگری می‌شوند که تصمیم می‌گیرند در سال ۲۰۲۴ به زنجیره عمومی سولانا منتقل شوند یا قبلاً بخشی از آن باشند. به دلیل مقاومت بیشتر سولانا در برابر حملات، بیشتر تراکنش‌ها در ثانیه، هزینه تراکنش کمتر و جامعه کاربری قوی، این پلتفرم جذابیت بیشتری پیدا کرده است.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده